Witam, tym razem problem mam ze znikającym płynem z chłodnicy, średnio co 1-2 dni muszę na nowo wlewać do pełna płyn do zbiorniczka wyrównawczego, gdzie może być ten płyn ? nie widać by się spalał bo nie kopci zbytnio, prawie wcale. wszystko na nowo pozakręcane, węże itd. Kontrolka od temp. rośnie czasami po przejechaniu 30-40km pod czerwone pole, i jak już nie ma płynu to instalacja gazowa nie chodzi. Może macie jakieś porady co do tego ? pozdrawiam ____ poprawiłem tytuł. proszę zapoznać się z formatem tytułowania wątków, bo inaczej będę karał ostrzeżeniem. mattiss