Treść opublikowana przez darekkk84
-
Jakie świece do gazu??
najlepiej jak napiszecie jakie wy macie swiece w swoich betach :) to juz bedzie wszystko jasne :) pozdrawiam i dzieki za odp :)
-
Jakie świece do gazu??
sorki ze sie tak wtrącam ale mam pytanie bo chce wymienic swiece w e36 i lepsze bosch czy ngk bo mechanik powiedział ze razej bosch a jak wy myslicie
-
problemy z silnikiem
na poczatku odlącz sonde lambda i sie przejedz autem jesli ci zgasnie po tych 5 min to sonda jest ok i to nie jej wina
-
chciałem wywalic katalizator ! wchodze pod auto a tam nic
ja nie moge wstawic samej strumienicy bez tlumika bo koncowy tlumik jest sportowy km i juz mi troche za głosno chodzi moze wstawie strumienice w obudowie katalizatora za 55 zł na allegro i jakis tlumik z innego auta
-
chciałem wywalic katalizator ! wchodze pod auto a tam nic
ok dzieki :):)
-
chciałem wywalic katalizator ! wchodze pod auto a tam nic
ja go che wywalic bo mi jakos dziwnie wydech chodzi jak w starym polonezie gdzies mam jakas przedmuch albo cos sam nie wiem . jak to najlepiej sprawdzic ??? :):)
-
chciałem wywalic katalizator ! wchodze pod auto a tam nic
a co z przegladem moze wstawic atrape katalizatora ??
-
chciałem wywalic katalizator ! wchodze pod auto a tam nic
mam bmw e36 95 r pojemnosc 1.6 wiem ze temat katalizatorów był poruszany wiele razy sprawdziłem wiekszosc postów ale nigdzie nie znalazłem takiego czegos co ja mam , Wchodze pod auto a od silnika idzie rura do srodkowego tlumika a pozniej do koncowego czy katalizator moze byc razem z srodkowym tlumikiem jesli tak to jak go wywalic , bo jak wylancze auto to mi cos pryka :) w tym srodkowym tlumiku jak wyciagmac ten katalizator , moze wstawic poprostu inny srodkowy tlumik ???
-
reflektory mi paruja co z tym zrobic
te dziurki sa tylko w lampach z soczewka z kolega zakladałem ringi z allegro i tamtedy puscilismy kable i to zakleiłem i narazie mu sie reflektor chłodza ale jest zima
-
reflektory mi paruja co z tym zrobic
jak pana deszcz to reflektory mi paruja a nie były otwierane nie wiem co z tym robic , moze wam tez paruja i to jest normalne choc w to watpie
-
Nie wchodzi na obroty- jakby przerywał przy dodaniu gazu !!!
dzwoniłem do mechanika i powiedział mi orginalna sonda boscha 400 a zamiennik boscha 250 to ja juz nie wiem a wymiana 30 zł
-
Nie wchodzi na obroty- jakby przerywał przy dodaniu gazu !!!
sory ze nie odpisałem wczoraj ale nie miałem dostepu do kompa :( widze ze juz uporałes sie z problemem ja jeszcze nie od wczoraj mam odpieta sonde auto nie schodzi z obrotów :) tylko ma gorsze przyspieszenie i jakos inaczej sie zachowuje ale naszczescie wiem jaka to usterka :):) ja mam pytanie do chris cross jakiej firmy kupiłes sonde ile kosztowala sama sada i czy ja kupiłes pod dany model auta aa i ile wyniosła cie wymiana tej sondy chce miec jakies rozeznanie cenowe bo mechanicy lubia troche ponaciagac :):) z gory dziekuje
-
Olej do skrzyni: Dexron II czy III???
wlej taki jak miałes bo te pelen syntetyk ma inna gestosc i wszystkie syfy i osady z starego oleju ci wyczysci i moze buc mały przeciek . Moj kolega w audi coupe 2.3 1992 r miał normalny olej mineralny i wlał pelen syntetyk i miał przecieki wiec lepiej lac to co jest auto i tak lepiej nie pojedzie tylko wieksze koszta :):)
-
Nie wchodzi na obroty- jakby przerywał przy dodaniu gazu !!!
a czy ta sonda mogła sie spalic od tej wody co wyplyneła z tej wtyczki czy raczej nie ??
-
Przerywa na zimnym silniku...
to raczej sonda dzisiaj odpiolem wtyczke i wyplynelo jakies 30 ml wody jutro to zaizoluje i zobacze czy jest z nia wszystko ok czy moze sie zepsula boogy ma racje to raczej sonda :D
-
Nie wchodzi na obroty- jakby przerywał przy dodaniu gazu !!!
dzisiaj odpiolem wtyczke z sondy lambda i wyleciało z niej chyba 30 ml wody tez to sprawdz
-
Nie wchodzi na obroty- jakby przerywał przy dodaniu gazu !!!
ja mam to samo auto schodzi z obrotów a jak dam gaz do konca to jedzie czasem ta usterka nie wystepuje a za 30 min znowu nie wiem od czego mam zacząc jutro odepne sonde lambda i napisze czy cos to dało