Treść opublikowana przez toker30
-
BMW E90 JAKIE OPONY?
Tylko Japońskie Toyo i Yokochama reszta to kompromis, niestety Japończycy w kwestii opon konkurencje zostawili w tyle : zobacz Toyo r888 yokochamę avs sport mistrz w swojej klasie nawet w serwisie BMW jak powiesz że zastanawiasz sie nad kupnem nowych opon i zastanawiasz się nad Toyo to kiwają głowami i cicho szepczą "dobry wybór" toyo r1r takie bym kupił!!!!
-
chip tuning - wykres
Na razie zostałem przy tym programie jeżeli padnie mi sprzęgło i będzie to wina programu pojade do firmy Unitronic i raz na zawsze zrobie z nimi porządek!!, ale na razie jeżdze. jeżeli ktoś miał z nimi przykre doświadczenia proszę o opisanie tego na forum to wtedy napewno zmienię program.
-
E87 jakie opony zima na 16 felgi w jakim rozmiarze autko
najlepiej będzie się prowadziło? jakie macie doświadczenia doradzcie coś.
-
Mam pytanie jaki najlepszy jest program do Diagnozy
BMW E90
-
oryginalny soft by BMW 3.0d 245KM/520-540Nm
Sedno, masz auto z „wymarzonym” motorem, jedziesz na wgranie aktualnego softu do ASO BMW, ASO poprzez łącze on-line wgrywa najnowszy program pochodzący prosto z Monachium, płacisz np. w ASO BAWARIA MOTORS Warszawa kwotę 876,00zl i otrzymujesz: ....góry i doliny..... Jeżeli program jest z Monachium to napewno działa tak jak powinien, a Ty jako tak świetny młody inżynier napisz list do BMW w Monachium ze swoimi spostrzeżeniami może Cię zatrudnią jako konsultanta który w 4 h poprawi to co inni tworzyli przez 2-3lata, a i dla nich będzie to oszczędność po co płacić zespołowi parę mil. Euro wystarczy Ciebie zatrudnić. :D
-
chip tuning - wykres
Moim zdaniem Unitronic powinien mi oddać za zniszczone części rolki które padły w wyniku zbyt dużego obciążenia części. Przestrzegam wszystkich forumowiczów nigdy żadnych wirusów :evil:
-
chip tuning - wykres
http://img806.imageshack.us/img806/4694/skanowanie0001a.th.jpg A o to wykres mojej BMW, i prawdę mówiąc już umówiłem się aby wrócić do seri, niestety firma Unitronic zarządała odemnie 300zł za tą operację, ale prawdę mówiąc wolę jeżdzić moją bmw 118d niż 320 d po czipsie zrobionym przez niedoszłego inżyniera. :evil:
-
Chiptuning do e91 320d w automacie
Ja bym nic nie zmieniał, z doświadczenia wiem że to nie jest dobry pomysł chyba, że faktycznie robi to Ac Shnitzer, Alpina , ewentualnie VTG (hamownia obciążeniowa a nie inercyjna). Jak chcesz mieć więcej mocy kup 330D.
-
Chiptuning do e91 320d w automacie
W Piasecznie nie ma już firmy "Unitronic" przenieśli siedzibę. Ich sąsiedzi z firmy-Toma racing(nissan subaru/evo) wymiatacze na cargo (Warszawiacy wiedzą o co chodzi), twierdzą, że codziennie od 2-do 5 osób szuka pana Poniedziałka bo jego mega super tuning za 2000 nie działa tak jak powinien. Ja wybieram się w Pt do niego.
-
Chiptuning do e91 320d w automacie
To czemu w BMW sami nie wpadną na genialny pomysł i z 320-163 kM nie zrobią tak jak, Pan Poniedziałek 190 KM (podobno mniej pali lepiej się jeżdzi itp..) A czemu flotówki bmw mają mniejszą liczbę KM?? Coś tu nie gra czyżby inżynierowie BMW powinni udać się na korepetycje do warsztratu Pana Poniedziałka ??? muszę to zgłosić w BMW co za lipne silniki robią!!!! nie to co "podwarszawscy "Tuningowcy"
-
Chiptuning do e91 320d w automacie
Wszystkie koła poleciały!!! po co kupując koło pasowe pytają Cię o moc z 2007r. 163 czy 177. koła są takie same średnica i tp.. A ja mam co powiedzieć mam 190km może dobierą mi od 330d/ moc zbliżona.
-
Chiptuning do e91 320d w automacie
Prozaiczna sprawa obciążenie paska wielorowkowego oraz koła pasowego (to duże), oraz koła alternatora w E90 (bez sprzęgła) i koła kompresora klimy dało efekt taki że pasek oraz rolki : alternatora, pompy wody, napinacza, klimy są do wymiany: orginalny przebieg auta: salon Polska 95 tysięcy, rolki oraz koła wyglądaja jakby miały najechane : 500tyś nie żartuje chodzą na boki wszystkie!!!!!. Dziagnoza 3 warsztatów w tym autoryzowanego wirus!!!! koszt: łącznie od 1400-4 tysięcy zależy czy same koła, czy coś więcej. Konkluzja: Jeżeli 100 inżynierów BMW tworzy silnik i części do niego, to jakie prawo ma mechanik nie ubliżając nikomu z pod Warszawy aby zmieniać jego charakterystykę???. Jeżeli chce jeżdzić mocnym autem kupuje 330d a nie udaje że 320d to to samo co 330d. jeszcze jedno czy Pan Poniedziałek zmieni mi mape za darmo czy zażąda hajsu to się okaże.....
-
Chiptuning do e91 320d w automacie
Ja mam Chip Tuning zrobiony przez Pana Poniedziałka Uni tronik (takie kupiłem auto) ma 190 KM 320 D E90, i jade tam aby wgrali mi program na 163 konie(oryginalny), jak ktoś będzie zainteresowany bliżej temtem to powiem czemu. Pozdrawiam
-
zarysowany rant felgi! ;/
bo czasem lipe zrobią!!! :D
-
Conti, Pirelli czy Goodyear
reszta to kompromis. :)
-
Jakie Et powinno być w oryginale bmw e90 2007r.
http://www.motoallegro.pl/item1131944441_vermilion_19_cali_super_czarne_5x120_5x112.html i powiedziano mi fakt że ta firma nie robi 17, ale może z innej firmy mi coś pomogą dobiorą/wymyślą.
-
Jakie Et powinno być w oryginale bmw e90 2007r.
rozmawiałem dziś z kimś z waszej firmy i powiedział że postara się poszukać jakiś fajnych felg dla mnie (chodzi mi o 17), czarny mat lub grafit. A te felgi przesłałem poglądowo bo facet 90 proc felg ma malowanych i naprawianych. :D :D . No i jest z Poznania
-
Jakie Et powinno być w oryginale bmw e90 2007r.
czy wszystkie felgi to samo czy: http://www.motoallegro.pl/item1129452820_oryginal_bmw_e90_e46_18_cali.html czyli przód inny i tył inny?
-
Doradzcie proszę gdzie kupię ładne,dobrew i niedrogie felgi
BMW e90 koniecznie czarne,, prosiłbym o link. Dziękuję.
-
Opinie na temat Toyo Proxes T1-R
Bardzo dobre opony T1R jedne z najlepszych na rynku tak samo R888,oraz polecilbym yokochame avs sport, wszystkie te opony niestety nie nadają się na mokrą nawierzchnię, często stosowane na 1/4 mili (tam gdzie auta nie mają trakcji) wszystkie mają homologacje.