Treść opublikowana przez aalborg
-
słaba przyczepność BMW E36 cupe 2,0 automat
mysle ze na niemal 100% to beda tuleje
-
raz pali na tyk raz trzeba pokrecic ze 3-4s
W mojej e36 akurat jest wszystko ok z odpaleniem ale podam na przykladzie golfa,raz od razu cyknie a czasem trzeba go katowac na rozruszniku,winowajca jest oczywiscie nic innego jak aparat zaplonowy albo palec rozdzielacza
-
e 36 zgaslo przy hamowaniu na skrzyzowaniu
U Ciebie jakos inaczej to wszystko wyglada u mnie bylo zamontowane to na wierzchu,moze masz inny silnik niz u mnie moj to M40 1,8 na pasku.Popatrz w tym wszystkim gdzie jest napis engine (1),patrzylem po kolorach przewodow troche roznia sie te wiazki,jutro dopatrze sie co i jak skad i dokad te przewody wychodza i moze dojdziemy co jest u Ciebie,konkretnie jakie masz obiawy,odpalasz i zaraz gasnie?zalewa Ci swiece mimo tego ze masz iskre?
-
e 36 zgaslo przy hamowaniu na skrzyzowaniu
Od poczatku... Wymontuj schowek pasazera (od gory bedzie najprosciej i nic nie polamiesz) bedziesz widzial przymocowana czarna skrzynke z wiazkami przewodow odlacz engine 2 a wtedy zobacz czy Ci odpali jak chcesz zobaczyc jak to wyglada u mnie podaj maila to wysle Ci filmik
-
e 36 zgaslo przy hamowaniu na skrzyzowaniu
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa4b77aa093504cb.html zrobilem tez filmik na dowod tego jak jest u mnie na wsadzonej wiazce pali na bardzo krotko na wyjetej jakby nic mu nie dolegalo.Moze ktos wie o co tu chodzi w tym?
-
e 36 zgaslo przy hamowaniu na skrzyzowaniu
zrobie dzis fote to pokaze
-
szarpie i wyłącza sie licznik,a na wolnych obrotach jest ok
odkrec licznik i docisnij zapinki przewodow wtedy licznik powinien poprawnie dzialac ale dlaczego gasnie silnik to juz inna sprawa,mozesz wogole odlaczyc licznik i jechac nie ma to wogole powiazania z tym ze gasnie silnik
-
nie chce jechać inaczej
a ja bym radzil odkrecic aparat zaplonowy :cool2:
-
e 36 zgaslo przy hamowaniu na skrzyzowaniu
ja na 70% bym postawil na komputer,moj stal 4 mies zanim doszedlem do tego,kupilem pol silnika i co sie okazalo? wystarczylo wyciagnac jedna wtyczke od komputera
-
Fabryczny alarm w E36
U mnie jest zamontowana przy obudowie filtra powietrza,wydaje mi sie ze mozesz podlaczyc jakakolwiek syrene powinno to byc bez znaczenia
-
Nie ma sprzegla e36 318i
Nie czekaj na nic tylko szykuj sie na wymiane sprzegla i im szybciej to zrobisz tym lepiej bo jak Ci padnie w trasie to masz pozamiatane.Koszt wymiany + sprzeglo to okolo 600-700zl jak dobrze pamietam