Skocz do zawartości

aalborg

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mysle ze na niemal 100% to beda tuleje
  2. W mojej e36 akurat jest wszystko ok z odpaleniem ale podam na przykladzie golfa,raz od razu cyknie a czasem trzeba go katowac na rozruszniku,winowajca jest oczywiscie nic innego jak aparat zaplonowy albo palec rozdzielacza
  3. U Ciebie jakos inaczej to wszystko wyglada u mnie bylo zamontowane to na wierzchu,moze masz inny silnik niz u mnie moj to M40 1,8 na pasku.Popatrz w tym wszystkim gdzie jest napis engine (1),patrzylem po kolorach przewodow troche roznia sie te wiazki,jutro dopatrze sie co i jak skad i dokad te przewody wychodza i moze dojdziemy co jest u Ciebie,konkretnie jakie masz obiawy,odpalasz i zaraz gasnie?zalewa Ci swiece mimo tego ze masz iskre?
  4. Od poczatku... Wymontuj schowek pasazera (od gory bedzie najprosciej i nic nie polamiesz) bedziesz widzial przymocowana czarna skrzynke z wiazkami przewodow odlacz engine 2 a wtedy zobacz czy Ci odpali jak chcesz zobaczyc jak to wyglada u mnie podaj maila to wysle Ci filmik
  5. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa4b77aa093504cb.html zrobilem tez filmik na dowod tego jak jest u mnie na wsadzonej wiazce pali na bardzo krotko na wyjetej jakby nic mu nie dolegalo.Moze ktos wie o co tu chodzi w tym?
  6. zrobie dzis fote to pokaze
  7. odkrec licznik i docisnij zapinki przewodow wtedy licznik powinien poprawnie dzialac ale dlaczego gasnie silnik to juz inna sprawa,mozesz wogole odlaczyc licznik i jechac nie ma to wogole powiazania z tym ze gasnie silnik
  8. aalborg odpowiedział(a) na farel temat w E36
    a ja bym radzil odkrecic aparat zaplonowy :cool2:
  9. ja na 70% bym postawil na komputer,moj stal 4 mies zanim doszedlem do tego,kupilem pol silnika i co sie okazalo? wystarczylo wyciagnac jedna wtyczke od komputera
  10. aalborg odpowiedział(a) na Aguire temat w E36
    U mnie jest zamontowana przy obudowie filtra powietrza,wydaje mi sie ze mozesz podlaczyc jakakolwiek syrene powinno to byc bez znaczenia
  11. aalborg odpowiedział(a) na control temat w E36
    Nie czekaj na nic tylko szykuj sie na wymiane sprzegla i im szybciej to zrobisz tym lepiej bo jak Ci padnie w trasie to masz pozamiatane.Koszt wymiany + sprzeglo to okolo 600-700zl jak dobrze pamietam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.