Treść opublikowana przez wolny83
-
M52B20 lancuch rozrzadu kiedy wymiana
przewaznie producent dawał gwarnacje dozywotnia na rozrzad.Musisz zobaczyc cy nie ma jakis luzow tzn:czy lancuch jest dobrze napiety i wtedy bedziesz wiedzial co i jak
-
Wilgoc (woda) pod dywanikiem kierowcy
masz szyberdach?
- kupno BMW
-
e36 320 czy trzeba planować głowicę po ściągnięciu
zgodze sie
-
wywalona uszczelka pod glowica co robic 1.8is
dlaczego? napisalem ze ze maz pod korkiem oleju to normalna sprawa w zime.Ale woda na bagnecie to juz nie jest normalna sprawa.Dlatego zaleciłem osobie ktora ma ten problem by pojechala do mechanika by zdiagnozowac w jaki sposob woda znajduje sie na bagnecie.Ja obstawiam ze uszczelka jest do wymiany :cry:
-
Bardzo duze spalanie 1.8Ti
Dlaczego tak uwazasz?Tu sie z toba nie zgodze.Ja jezdze 1,5 roku na zamienniku i nic sie nie dzieje :norty:
-
wywalona uszczelka pod glowica co robic 1.8is
no to juz moga byc objawy padnietej uszczelki pod głowica :( płyn chlodniczy prawdopodobnie miesza ci sie z olejem.Podjedz do jakiegos mechanika oni maja takie specjalne testery do zawartosci metali w ukladzie chlodzenia i ci powiedza co i jak :) Wczesniej jedna z osob ci pisala zebys sobie sprawdził czy nie masz jakiegos wycieku i co sprawdziłes?
-
wywalona uszczelka pod glowica co robic 1.8is
to nie znaczy ze padla ci uszczelka pod głowica,powodem moze byc to ze robisz krutkie odcinki jezdzac samochodem i silnik nie nagrzewa sie dostatecznie :D
-
318i czuc benzyne
inaczej to powiem prawdopodobnie masz za bogata mieszanke paliwa.Powodem moze byc sonda lambda,podjedz sobie na najblisza stacje diagnostyki i niech ci sprawdza sklad mieszanki czy jest w normie czy jest przekroczona.Lub podlacz go do kompa bedziesz wtedy wiedzial czy jest oki.Nie zwiekszylo ci sie spalanie?