Treść opublikowana przez LUKA WAWA
-
E60 Listwy dookoła szyb/ zamiana..
- w serwisie 1250 PLN - u znajomego sprzedawcy, koszt nowych 800 PLN (oczywiście oryginalne, zapakowane fabrycznie)
-
E60 Listwy dookoła szyb/ zamiana..
Witam, posiadam listwy chromowe na około szyb, natomiast chcę zamienić na czarne, jest ktoś chętny ? Dodam, że w poprzednim E60 robiłem już taką operację i wiem jak to zrobić bez zniszczenia, pogięcia itp. Listwy z 2007 r, cale, proste, czas operacji ok 1-2 h. Pozdrawiam, Luka
-
Listwy dookoła szyb
Witam, posiadam listwy naokoło szyb chrom, chętnie się mogę się zamienić na czarne, jest ktoś chętny ? Dodam, że w poprzednim E60 już przerabiałem taką operację i wiem jak to zrobić bez uszkodzenia, czas ok 1-2 h na spokojnie, warunek listwy muszą być całe/ proste itp. Pozdrawiam, Luka
-
E60 M-PAKIET różnica przed FL i po FL ...
Luko32, dzięki za sugestie..
-
E60 M-PAKIET różnica przed FL i po FL ...
Witam, Panowie mam podstawowe pytanie, czy zewnętrzny m-pakiet przed fl a po fl różni się czymkolwiek, mam na myśli wymiary, pdc itp. ? Mowa o autach do 2005 i od 2008 ? Pozdrawiam, Luka
-
E60 demontaż ramek (chromowanych) z drzwi na zewnątrz.
Owszem delikatnie centymetr przy centymetrze, wybić drewnianym klockiem tak aby nie porysować lakieru/ nie pogiąć listwy.
-
E60 demontaż ramek (chromowanych) z drzwi na zewnątrz.
Zgadzam sie z kolega w 100%... Posiadam srebrne ramki na około szyb, natomiast chce się zamienić na czarne, model sedan, jest ktoś chętny ???
-
E60 demontaż ramek (chromowanych) z drzwi na zewnątrz.
Witam, Posiadam srebrne ramki na około szyb, natomiast chce się zamienić na czarne, model sedan, jest ktoś chętny ??? Zaznaczam że już demontowałem/ montowałem rami bez żadnych uszkodzeń w innym samochodzie, wiec operacja przebiegnie sprawnie. (potwierdzenie uzyskacie u użytkownika " PAWLA ZZZ ") Moje ramki są z 2008 i są w idealnym stanie, lecz kolor mi po prostu nie odpowiada. Pozdrawiam, Łukasz
-
E60 podświetlenie tablicy, prośba/ zapytanie..
Ciekawy temat.. Jakie koszty zmiany całego oświetlenia ? Pozdrawiam, Luka
-
E60 podświetlenie tablicy, prośba/ zapytanie..
Kolego, prośba o foto .. Pozdrawim, Luka!
-
E60 podświetlenie tablicy, prośba/ zapytanie..
Panowie, Mam prośbę/ zapytanie; http://allegro.onet.pl/item1057609191_zarowka_diodowa_led_36mm_42mm_c5w_c10w_tunning.html 1) czy będą pasować/ świecić 2) czy komputer wskaże błąd Pozdrawia, Luka
-
535D czy M5 - opinia o jednym egz. M5
i oto chodzi, bardzo dobry wybór! he, hewee..
-
Przejawy agresji
Założyłem letnie koła/nowe felgi, umyłem auto ( wszystko było), po dwóch dniach jazdy patrzę brak emblematów " M " z felg (ewidentnie podważone nożem), błaha sprawa, koszt na allegro 10 PLN, ale tak się wk...em.. że ach :duh:
-
Opinie o 525d z 2009 - zastanawiam się...
Pojemności podobna, lecz audi 171KW/ 233KM a bmw 145KW/197KM, proponuję kompromis 530d lub 535d skoro chcesz diesla.. Masz jakieś linki ?
-
Opinie o 525d z 2009 - zastanawiam się...
nnmmrr podaj przedział cenowy? Miałem A6 przed E60 obecną :cool2: , której na chwile obecna nie zamienię na nic :nienie: z danych otrzymanych od Ciebie, to tylko dane silnika oraz napęd, tu bym wybrał audi za napęd i pojemność silnika, ale zaznaczam wszystko zależ kryteriów wyposażenia przyszłego użytkownika!
-
ściganie się e60
Piszę się :cool2: 1) Natek 2) Misi33k 3) LUKA 4) czekamy na Innych... he, heee :mrgreen:
-
drżenie kierownicy - auta
jdef90, dziękuje :lol: muszę zbadać pokrycie wymiarów na aucie, przy bardzo dużych prędkościach, mam podobne drżenie. Felgi proste, zawieszenie po przeglądzie, ciśnienie zalecane itp.
-
drżenie kierownicy - auta
Panowie prośba, jaki rozmiar pierścienia powinien być w E60; np. R19 ? np. R18 ?
-
ściganie się e60
buuhahaaa... dobre! :duh:
-
zaśniedziałe lusterka boczne
clyve po ostatnim odświeżaniu auta po zimie, mam podobny problem :x pozostaje jedynie zakup nowych wkładów..
- 245/45/18
- 245/45/18
- 245/45/18
-
Plywanie samochodu przy duzych predkosciach
Dla przypomnienia był już podobny temat; viewtopic.php?f=73&t=123281&hilit=maglownicy
-
Plywanie samochodu przy duzych predkosciach
zawieszenie to jedno, a drugie to opony, zimowe ?