Treść opublikowana przez andrzejw1
-
Błąd Air Bag Po kodowaniu Carsoftem.
A to zadziala na moim interfejsie? taki za 120 zl na com rs nie usb.
-
Błąd Air Bag Po kodowaniu Carsoftem.
?
-
Błąd Air Bag Po kodowaniu Carsoftem.
Witam. Mam taki mały problem. Pare dni temu z ciekawosci chcialem zobaczyc co to jest to kodowanie airbag i Carsoft coś zczytał pózniej zapisał i od tej pory poduszka mi sie swieci. Pokazuje mi błąd " błąd wewnętrzny sterownika " czy coś w tym rodzaju i nie można go usunąć. Może ktoś kiedyś się z tym spotkał i wie co zrobić. Pozdrawiam.
-
Navi MK1 POLSKI SOFT I INNE!!!!!!
mk3 tez ma cd.Od mk4 dvd jest dopiero.
-
Przekładka NAVI z MK1 na MK2 lub MK3
?
-
Zanikanie głosu w NAVI MK1
?
-
Przekładka NAVI z MK1 na MK2 lub MK3
Czy cos ktos wie?
-
Zanikanie głosu w NAVI MK1
czy cos ktos wie?
-
MK2 kolor - polskie menu + lektor - już gotowe
Nagrać sobie część europy gdzie zajduje się Polska. Wgrać sobie polski soft. Wystarczy poszukać tematu. Był już obracany nie raz.
-
mapy - zbiór map do nawigacji bmw
Czy coś na Cd bedzie jeszcze??
-
Zanikanie głosu w NAVI MK1
Witam mam problem z głosem w czytniku MK1. Problem polega na tym ze jak jest ciepło tak koło 20 stopni na dworze to navi traci głos. Najpierw trzeszczy (tak cyfrowo) jak chce coś powiedzieć potem traci całkowici głos. Radio sie wycisza jak chce coś powiedzieć i tyle, cisza totalna a jak jest zimno to działa elegancko. O co tu biega. Elektronika się przegrzewa czy jak? Pozdrawiam.
-
Przekładka NAVI z MK1 na MK2 lub MK3
Witam. Mam pytanie co dokładnie trzeba mieć żeby odpalić czytnik mk2 lub mk3 w Navi MK1? Znalazłem taką przelotke na wiązke do czytnika. Wiem że mk1 ma inne kostki od mk2 mk3 i mk4. To jest ta przelotka http://www.individual-cars.com/xshop/product_info.php/language/en/info/p120_BMW-Umruestkabelbaum-Navigation-7er-E38-MK1-auf-MK3--MK4.html . Szukałem tego na polskich stronach ale nic o tym nie pisze i nawet nie idzie tego dostac. Może w polsce nikt takiego czegos nie przerabiał. Nawet tu jest ta przelotka http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=GF61&mospid=47516&btnr=65_1226&hg=65&fg=95 . Mk1 coś traci mi głos jak jest ciepło, więc myślałem o zmianie czytnika ale już na nowszy przy okazji. Czyba że da się naprawić ten głos. Pozdrawiam.
-
Navi MK1 POLSKI SOFT I INNE!!!!!!
Czytnik navi czyta tylko płty z mapami, nie ma to nic wspólnego z audio. Jak chcesz mp3 to kup sobie interfejs na karty sd i usb zamiast zmieniarki na allegro.
-
mapy - zbiór map do nawigacji bmw
Coś na CD by się przydało.
-
Navi MK1 POLSKI SOFT I INNE!!!!!!
Oj już nie pamiętam. Miałem rozwalony soft i wrzuciłem v31 i stanął na nogi.
-
Navi MK1 POLSKI SOFT I INNE!!!!!!
no na v 20 cyz jakostak topl jest.
-
Navi MK1 POLSKI SOFT I INNE!!!!!!
Najnowsza dawalem u siebie i sie wgrala. mam mk1 z tym ze ta nowsza i tak wgra najnowsza do mk1.
-
Wahacze firmy SRL,Czy warto?
A max gear komus cos to mówi bo jakas nowa firma robi wahacze
-
Wahacze firmy SRL,Czy warto?
Poprawka!!! Na SRL Dają 2 lata gwarancji wiec jak sie wybije wczesniej z powodów swojej jakosci to ci go wymieniajia na nowy a oryginał czy dobry zamiennik tez moze sie wysypac po 2 latach przez nasze dziory. SRL dolny przedni do e 38 kosztuje kolo 100 zł o ori 600 wiec lepiej co 2 lata reklamowac niz eydawac 600 Ale te 100 zł musi wytrzymać gwarancjie wiec sa napewno dobre wiec polecam.
-
mapy - zbiór map do nawigacji bmw
Coś nie tak masz z mapami. Rozpakuj sobie ten obraz płyty i zobacz czy coś tam jest. A powinno być pare folderów i plików.
-
Jak podłączyć wzmacniacz,zmieniark e38bez dsp navi4:3 1995r.
No troche kombinacji i napewno się da. Najlepej kupić jakąś niby zmieniarke co czyta usb sd i inne pierdoły i w niej tez powinno byc aux
-
głowica/kolektor wydechowy
Zawory ustawiales po sciagnięciu głowicy?Pewnie nie!! Sa za ciasne przerwy pewnie bo jak wiadomo głowice sie planuje i jest ciut nizej niz byla.Teraz zobaczyłem że masz e38.Wiec masz samoregulatory.A z samoregulatorow trzeba wycisnac olej zeby znow sie same ustawiły.Bo wiadomo ze jak dobre to trzymają cisnienie i tak jak z regulowanymi popychaczami nie domykaja sie zawory jak sie nagrzał a materiał sie rozszezył pod wpływem temperatury i brak kompresji bo ucieka przez szpary w zaworach..
-
Dziwne stuki po wymianie oleju w BMW e38 740 M60
??
-
Dziwne stuki po wymianie oleju w BMW e38 740 M60
??
-
Mk 2 polski soft
ja cosik mam na chomiku