Skocz do zawartości

lukaszra

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszra

  1. zdaje mis ie ze za mocno mi dymi na luzie na postoju czego to moe byc wina cos z regulacja gazu czy moze jakosc gazu czy jeszcze cos innego ??
  2. lukaszra opublikował(a) temat w E32
    powiedzcie co to moze byc ze czasem pokazuje mi ze mam 20 litrow wachy bo rzeczywiscie tyle mam w baku a zgasze auto a za chwile juz mi pokazuje ze mam tylko 5 przejade sie kawalek wskoczy spowrotem 20 za chwile znowu 5 .,, co sie gdies blokuje czy jakis czujnik wariuje ?? czy jeszce cos innego ?
  3. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    farecla znam najlepsza pasta jaka jest ale ja juz mam polakierowane i niekltore sa takie lekko chropowayte i ccialbym sie tego pozbyc i teraz nie wiem jak ,,,, :)
  4. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    noja robilem papierem 1500 wiec w sumie juz jak cztsty papier ale chyba miekki lakier jeszce byl dlatego mi zerwalo mozliwe nie ??
  5. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    a powiedz jak ty zrobiles zeby zlikwidowac po lakierowaniu te chropowatosci bo papierem to lipa jest wg mni bo sie robi matowe jaka polerke robiles ??
  6. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    mam reguowana kierownice ... musze je jakos zdjac bo juz zaczelm je regenerowac i w sumie zostaly mi jeszce te 2 pod kierownica do zrobiemnia :jawdrop:
  7. ma ktos moze polska wersje w sesie opisu tych ukrytych funkcji czy tam testow w kompuuterze w e32 ?? z go :clap: ry dzieki
  8. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    wlasnie juz tak rpbowalem i nie moglem tego odkrecic tak ciezko jest sie tam dostac nawet nie ma jak klucza wsadzic a co dopiero myslec zeby to pozniej dokrecic :))
  9. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    okejo a jak wyjac zegary bo sa u gory takie malutkie srubki a co wyjac jeszce zeby je wyjac ?? i dostac sie do tych srob ??
  10. lukaszra opublikował(a) temat w E32
    sluchajcie jak zdjac te listwy ktore sa na desce rozdzielczej ?? chodzi mi o te drewniane w e32 na drzwiach wszystkie zeszly przednia prawa miala 2wpinki i jednasrube odsrodka jakos sie udalo ale jak sciagnac te przy kierownicy ?? bo napewno maja jakies sruby bo nie schodza na szarpniecie .. pomozcie ,,, :mad2: bo juz nie wiem jak :mad2: :duh: :jawdrop:
  11. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    ok to jak dasz rade to bede wdzieczny ciekawy jestem jak to wyszlo juz po obrubce
  12. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    a powiedz masz jakies fotki moze jak to wyglada juz po zrobieniu ?? bo jestem ciekawy bdzo a te papiery to takie jak lakiernik uzywa co nie?? te wodne ??
  13. lukaszra odpowiedział(a) na lukaszra temat w E32
    ok dzieki ,,, ,moze ktos cos jeszce wie ,, cos dokladniej moze ,,, ?? pozdrawiam
  14. lukaszra opublikował(a) temat w E32
    mam pytanie jak doprowadzic do porzadku te listwy w kabinie bo sa cale wyblakle i nie wygladaja wogole ,,, a widzialem na jakiesj szwedzkiej strnie jak powinny wygladac po renowacji ale niesttey nie rozumime nai slowa po sweden :)) wie ktos moze ,,,,pozdrawim goraco
  15. siemka ja tez mam e32 3.0 z gazem sekwencyjnym i niz a nic nie strzela instalacja jest porzadna wiem tylko ze sa zalozone w niej jakies zawory ktore maja wlasnie temu zapobiegac zreszta widac je golym okiem pod maska ,,, wkreca na obroty sie normalnie bez zadnych problemow i nic a nic nie strzela

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.