Treść opublikowana przez lukaszra
-
dymi na postoju
zdaje mis ie ze za mocno mi dymi na luzie na postoju czego to moe byc wina cos z regulacja gazu czy moze jakosc gazu czy jeszcze cos innego ??
-
wskaznik paliwa żle pokazuje
powiedzcie co to moze byc ze czasem pokazuje mi ze mam 20 litrow wachy bo rzeczywiscie tyle mam w baku a zgasze auto a za chwile juz mi pokazuje ze mam tylko 5 przejade sie kawalek wskoczy spowrotem 20 za chwile znowu 5 .,, co sie gdies blokuje czy jakis czujnik wariuje ?? czy jeszce cos innego ?
-
listwy drzewo !!
farecla znam najlepsza pasta jaka jest ale ja juz mam polakierowane i niekltore sa takie lekko chropowayte i ccialbym sie tego pozbyc i teraz nie wiem jak ,,,, :)
-
listwy drzewo !!
noja robilem papierem 1500 wiec w sumie juz jak cztsty papier ale chyba miekki lakier jeszce byl dlatego mi zerwalo mozliwe nie ??
-
listwy drzewo !!
a powiedz jak ty zrobiles zeby zlikwidowac po lakierowaniu te chropowatosci bo papierem to lipa jest wg mni bo sie robi matowe jaka polerke robiles ??
-
Jak zdjac przednie listwy ??
mam reguowana kierownice ... musze je jakos zdjac bo juz zaczelm je regenerowac i w sumie zostaly mi jeszce te 2 pod kierownica do zrobiemnia :jawdrop:
-
ma ktos polska wersje funkcji w komputerze??
ma ktos moze polska wersje w sesie opisu tych ukrytych funkcji czy tam testow w kompuuterze w e32 ?? z go :clap: ry dzieki
-
Jak zdjac przednie listwy ??
wlasnie juz tak rpbowalem i nie moglem tego odkrecic tak ciezko jest sie tam dostac nawet nie ma jak klucza wsadzic a co dopiero myslec zeby to pozniej dokrecic :))
-
Jak zdjac przednie listwy ??
okejo a jak wyjac zegary bo sa u gory takie malutkie srubki a co wyjac jeszce zeby je wyjac ?? i dostac sie do tych srob ??
-
Jak zdjac przednie listwy ??
sluchajcie jak zdjac te listwy ktore sa na desce rozdzielczej ?? chodzi mi o te drewniane w e32 na drzwiach wszystkie zeszly przednia prawa miala 2wpinki i jednasrube odsrodka jakos sie udalo ale jak sciagnac te przy kierownicy ?? bo napewno maja jakies sruby bo nie schodza na szarpniecie .. pomozcie ,,, :mad2: bo juz nie wiem jak :mad2: :duh: :jawdrop:
-
listwy drzewo !!
ok to jak dasz rade to bede wdzieczny ciekawy jestem jak to wyszlo juz po obrubce
-
listwy drzewo !!
a powiedz masz jakies fotki moze jak to wyglada juz po zrobieniu ?? bo jestem ciekawy bdzo a te papiery to takie jak lakiernik uzywa co nie?? te wodne ??
-
listwy drzewo !!
ok dzieki ,,, ,moze ktos cos jeszce wie ,, cos dokladniej moze ,,, ?? pozdrawiam
-
listwy drzewo !!
mam pytanie jak doprowadzic do porzadku te listwy w kabinie bo sa cale wyblakle i nie wygladaja wogole ,,, a widzialem na jakiesj szwedzkiej strnie jak powinny wygladac po renowacji ale niesttey nie rozumime nai slowa po sweden :)) wie ktos moze ,,,,pozdrawim goraco
-
Strzelanie gazu.
siemka ja tez mam e32 3.0 z gazem sekwencyjnym i niz a nic nie strzela instalacja jest porzadna wiem tylko ze sa zalozone w niej jakies zawory ktore maja wlasnie temu zapobiegac zreszta widac je golym okiem pod maska ,,, wkreca na obroty sie normalnie bez zadnych problemow i nic a nic nie strzela