Treść opublikowana przez hajpa
-
trzesie silnikiem przy 5 tys.obrotow
jakis kawalek temu podpinalem w kielcach w markoserwis specjalizuja sie w BMW ale nie oddal bym im samochodu nie wiem czy maja pojecie do naprawiania takich samochodow.Spadam jak ktos cos napisze to bede jutro wieczorem pozdr
-
trzesie silnikiem przy 5 tys.obrotow
takto normalnie chodzi silnik.poprostu przepalalem samochod malo nim jezdze.rozgrzal sie silnik to nacisnolem troche gaz i puscilem.jak spada z obrotow to tak sie dzieje i trwa to okolo 2 sek i chodzi normalnie
-
trzesie silnikiem przy 5 tys.obrotow
u mnie sie tak robi jak juz puscilem gaz
-
trzesie silnikiem przy 5 tys.obrotow
pompke paliwa w progu? ja jakies 4miesiace temu ja wymienialem kupilem ale nie nowa. wiem ze nie zdrowo nacisnolem i puscilem gaz to trwalo chwilke.
-
trzesie silnikiem przy 5 tys.obrotow
nie.na postoju
-
trzesie silnikiem przy 5 tys.obrotow
witam mam 530d odpalilem dzisiaj rozgrzal sie i nacisnolem gaz obroty weszly na 5 tysiecy to trwalo chwile i zdiolem noge z gazu i jest taki moment jak juz spadaja obroty tak jak by przygasal i trzaslo samochodem. co to moze byc?
-
3.0d peknieta miska olejowa
musze to wymienic,za mocno dokrecilem srube i pekla.kupie nowa nie chce spawanej.sa na alegro spawane takie odrazu odrzucam. a sa tam jeszcze jakies inne uszczelki ktore warto bylo by wymienic procz tej od miski??
-
wgnieciony prog
to wgniecenie jest takie jak by ktos dostawil preta 10-ke i wbil go mlotkiem mniej wiecej taka prega o dlugosci 3cm
-
3.0d peknieta miska olejowa
to az taki problem? to dalej moze pekac? gdzies na dlugosci sruby pekla okolo 2cm.Uzywana od 160zl do 400zl.Sam kanal nie wystarczy zeby ta miske wymienic?
-
wgnieciony prog
do dabrowy gorniczej mam okolo 180km pracowalem tam w zeszlym roku spory kawalek dobrze by bylo jak udalo by mi sie to wyciagnac.
-
3.0d peknieta miska olejowa
Witam Wymienialem olej i filtry troche za mocno dokrecilem srube w misce i pekla pod sruba jak rozgrzeje sie olej to kapie. Da sie cos z tym zrobic? A co konkretnie trzeba zrobic zeby wymienic samemu nowa miske? Ostatni raz poprawiam tytuł...
-
wgnieciony prog
witam chcialem zapytac czy sa jakies sposoby na wyciagniecie wgniecenia w progu?? czy pozostaje tylko szpachlowanie?? kiedys samochod zsunol mi sie z podnosnika i zagniecenie jest mniej wiecej takie jak drut 10mm. musze cos z tym zrobic. Nie ten dział, przenoszę
-
stukniecie przy ruszaniu w tylnim moscie
to szarpanie mialem w tamtym roku moze z 7 lub 8 razy i jest ok.W zeszlym tygodniu wymienialem olej i filtry i bardzo dokrecilem srobe i pekla mi miska to jest problem lac sie nie leje ale jak rozgrzeje sie olej to kilka krople kapnie.Napisze nowy temat jutro.
-
stukniecie przy ruszaniu w tylnim moscie
ok napewno to sprawdze dzieki i pozdrawiam.
-
stukniecie przy ruszaniu w tylnim moscie
czyli tlumik drgan
-
stukniecie przy ruszaniu w tylnim moscie
stuk jest jeden jak ruszam do przodu lub do tylu lub w trakcie jazdy jak zmieniam bieg ale to dziala na tej samej zasadzie co ruszanie z miejsca.Puszczam sprzeglo wal wprawia sie w ruch i jezeli wszystko jest ok to odrazu zaczynaja ciagnac kola,u mnie jest jakis luz gdzie najpierw wal sie przekreci kilka milimetrow i zaczyna ciagnac kola.A stuk jest od tego bo jest luz
-
stukniecie przy ruszaniu w tylnim moscie
trudno powiedziec siedzac w kabinie to slychac raczej taki gluchy,ale nie jestem teraz w stanie tego okreslic sprawdze to przy otwartych drzwiach wtedy bedzie lepiej slychac.Mi sie wydaje ze to gdzies z tylu ale nie jestem pewien poprostu trzeba bedzie to sprawdzic.
-
stukniecie przy ruszaniu w tylnim moscie
nie przegladalem tam nic tylko opisalem to co sie dzieje,ale w tamtym roku zdarzylo mi sie to kilka razy strasznie szarpalo mi samochodek w trakcie jazdy i jak ruszalem pozniej to ustalo a teraz to stukanie.Najlepiej pewnie trzeba by wjechac na kanal i posprawdzac prawda?? moj brat mowi ze to moze byc tlumik drgan czy cos takiego taka
-
stukniecie przy ruszaniu w tylnim moscie
narazie stuka tylko jak ruszam i trakcie jazdy przy zmianie biegow wiadomo puszczam sprzeglo i gdzies tel luz jest na czyms kilka milimetrow stuka tryb o tryb tak mi sie wydaje
-
stukniecie przy ruszaniu w tylnim moscie
Witam mam problem tego typu ze jak ruszam do przodu czy do tylu jest najpierw stukniecie jak puszcze sprzeglo na biegu oczuwiscie tak jak by byl gdzies luz wal sie przekreci kilka milimetrow stukniecie i wtedy ciagnie przy zmianie biegow tez tak jest.Stukniecie slychac z tylu tak jakby w moscie napedowym co to moze bys konkretnie?? prosze o jakas podpowiedz jezeli ktos mial juz z takim czyms do czynienia.
-
wskazowka paliwa zle pokazuje
Witam wskazowka paliwa zle pokazuje to jest wina plywaka?? jesli tak to jeden czy dwa plywaki maja czujniki?? Robilem tez test zegarow i wskazowka nie dochodzi do koncz wiec jest to mozliwe ze zegar jest zepsuty?? Mam duza nawigacje wczesniej pokazywalo ile moge zrobic km na paliwie ktore mam w baku teraz to nie dziala kreski sie wyswietlanja,czy to tez moze byc wina jakiegos czujnika??
-
E39 sedan demontaż tylnego zderzaka
juz dalem sobie rade w bagazniku odkrecilem 6 nakretek wymontowalem kolki z nadkoli i wyszedk.Mialem szczeline miedzy karoseria a zderzakiem poprawilem i teraz jest super.
-
E39 sedan demontaż tylnego zderzaka
witam czy moze mi ktos napisac krok po kroku jak zdjac tylni zderzak w sedanie E-39 ??wyjolem kolki z nadkoli zdjolem listwe polizowalem te dwie sruby nie moge ich wyjac?? i co dalej??
-
tylni zderzak
ja juz tak mam ze musi byc wszystko jak orginalnie lubie jak wszystko jest tak jak powinn.Nie wiem jak sie tu wstawia zdjecia bo bym wstawil i pokazal jak to wyglada.Jeden bok i prawie na calym tyle jest opadniety. Zderzak nie jest montowany na zaczepach karoseria ze zderzakiem?? Ja też lubię wszystko w oryginale czyli wg. regulaminu viewtopic.php?f=72&t=117890
-
tylni zderzak
Witam. Mam pytanie. Mam opadniety tylni zderzak jest szczelina miedzy zderzakiem a karoseria i chcialem zapytac czy jest mozliwa regolacja tym zderzakiem?? Czy raczej kupic drugi urzywany. Uzupełnij temat w taki sposób aby każdy wiedział o co pytasz, temat w tej postaci nadaje się do śmietnika