Treść opublikowana przez hajpa
-
swieci sie kontrolka ABS i kontrola trakcji
a gdzie ten sterownik jest zeby sprawdzic jego nr?? i czy da sie sprawdzic samemu ten czujnik i sterownik??
-
swieci sie kontrolka ABS i kontrola trakcji
a gdzie ten czujnik sie znajduje dokladnie?? to sprawdze jutro
-
swieci sie kontrolka ABS i kontrola trakcji
Witam mam BMW E39 530d zapala mi sie ABS i kontrola trakcji a i nie dziala skazowka predkosciomierza....obiawy sa takie ze jak odpale samochod jest ok jak wylacze silnik i za jakis czas zapale wtedy swieca sie dwie kontrolki i zegar nie dziala jeden a jak wylacze silnik i wyjeme kluczyk ze stacyjki i ponownie odpale to jest ok.. mial ktos cos takiego??
-
promien swiatla lampy xenon lift
dzisiaj przyjzalem sie soczewce i doslownie w sekunde da sie odroznic lampe europejska od angielskiej i to jest najpewniejszy sposob i nie trzeba ich nawet wlaczac tylko spojrzec w soczewke i wszystko wiadomo
-
promien swiatla lampy xenon lift
sporo mam dwa komplety soczewek z odblaskami. a co wczoraj zaowazylem ze dzialaja silniczki w lampach widzialem na scianie jak odjezdzalem i podjezdzalem ale i tak pewnie trzeba bedzie jechac na komp.
-
promien swiatla lampy xenon lift
to super. a taki odblysk(odblask ) zregenerowac?? i jaki koszt??
-
promien swiatla lampy xenon lift
one nie sa poustawiane ale chodzi o to ---/ ---/ niby jest tak jak trzeba przestawialem na przeslonach minimalna roznica tylko jest
-
promien swiatla lampy xenon lift
http://chomikuj.pl/haajpa/Galeria/WP_20140530_21_10_42_Smart,3923672511.jpghttp://chomikuj.pl/haajpa/Galeria/WP_20140530_21_10_29_Smart,3923678201.jpg http://chomikuj.pl/haajpa/Galeria/WP_20140530_21_09_43_Smart,3923678330.jpg
-
promien swiatla lampy xenon lift
http://chomikuj.pl/haajpa/Galeria/WP_20140530_21_10_42_Smart,3923672511.jpg Tak swieca moje swiatla
-
promien swiatla lampy xenon lift
jak tu sie wstawia zdjecia??
-
promien swiatla lampy xenon lift
to moje beda chyba angliki ale sprawdze jak sie zciemni
-
promien swiatla lampy xenon lift
ale ten promien ___/ ___/ bedzie dobrze widoczny czy raczej tak delikatnie?? druga sprawa to ze soczewki sie nie podnosza przy wlaczeniu swiatel ale tez nie sa opadniete tak jak pisal mi kolega SHADOW69 ze musze podlaczyc pok komputer. przy moich poprzednich lampach wymienilem regulatoty to soczewki mialem opadniete dopiero jak wymienilem czujnik poziomowania swiatel na przeddnim wachaczu zaczely dzialac.a te lampy sa podniesione wogole nie opadniete dziwne...
-
promien swiatla lampy xenon lift
musze sprawdzic jutro wieczorem na prostej scianie. wiem ze sa te przyslony w soczewkach najlepiej jak bym dostal jakas fotke dla porownania. jezeli beda angliki to trzeba bedzie oddac facet twierdzil ze sa europejskie twierdzil tez ze sa sprawne a musialem regolatory wymienic.
-
promien swiatla lampy xenon lift
Witam mam prosbe czy moze ktos zrobic fotki odbicia swiatla na scianie? kupilem lampy i nie widze zeby swiatla swiecily tak ---/ ---/ wydaje mi sie ze swieca tak --- --- chcialem prosic o zdjecia zeby poprostu porownac bo juz sam ni wiem czy to europejskie lampy czy angielskie lampy.. A np na czym polega przerobka z angielskich na europejskie? czy chodzi o wymiane soczewek??
-
nie dzialaja lampy xenony lift
- nie dzialaja lampy xenony lift
ale soczewki nie sa opadniete. w styczniu rozbilem przod lampy itd i dopiero w tym tygodniu kupilem lampy na wachaczach czujniki poziomowania byly dobre ten przedni wymienialem 2 lata temu. a druga sprawa jest taka ze swieca plasko facet twierdzi ze sa europejskie. te przeslony na soczewkach sa ustawione jak na moich lampach poprzednich soczewki mam kompletne i te przeslony sa do gory i tak sa w tych lampach co kupilem. nie wiem ewentualnie jak by ktos mogl wyslac fotke zalamania swiatla na scianie. wiem ze zmieniam temat ale coz zaraz poprawie tytul- nie dzialaja lampy xenony lift
witam kupilem lampy w tym tygodniu wymienilem regolatory podlaczylem i nie podnosza sie te wczesniejsze ktore rozbilem dobrze dzialaly. w sumie od pol roku nie byla lamp w samochodzie.- lampy xenon jak rozroznic europejskie od anglikow
ok jakos ciezko bedzie je kupic tz lampy ale bez pospiechu sie znajdzie dzieki chlopaki za inf.pozdr.- lampy xenon jak rozroznic europejskie od anglikow
moze dam razde znajsc takie lampy czyli europejskie dzieki chlopaki za podpowiedzi- lampy xenon jak rozroznic europejskie od anglikow
ale w ktorym miejscu na kloszach te strzalki? ja wam powiem ze ci co sprzedaja uzywane czesci to nie patrza czy cos jest dobre czy utracone,wyrwane czy uszkodzone byle sprzedac,a pozniej to cie w dupie maja jak dostana kase i dlatego dwie lampy wydatek spory okolo 2000tys a taki cymbal jeden z drugim to powie ze europejskie a w rzeczywistosci angielskie beda.dlatego szukam jak najwiecej szczegolow dotyczacych szczegulow miedzy wersja angielska a europejska- lampy xenon jak rozroznic europejskie od anglikow
Witam jak mozna rozroznic lampy po lifcie xenony wersje europejska od angielskej?- zderzak M-pakiet
to bedzie taki jak byl zwykly zderzak dzieki i pozdrawiam- zderzak M-pakiet
- zderzak M-pakiet
Witam mam pytanie. Zeby zalozyc przedni zderzak m-pakiet to jakie zmiany trzeba porobic? jedno wiem ze te male nadkola i co jeszcze?- czy sie rozpiac przewody od chlodnicy wspomagania
czyli mam wyjac plastiki i wtedy rozlacze weze i wymienie chlodnice dziekuje chlopaki pozdrawiam i udanych swiat - nie dzialaja lampy xenony lift
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.