Treść opublikowana przez Pakito
-
e32 735i Warszawa UDPATE
Pakito odpowiedział(a) na tajger temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTajger nie wiem jaki masz budżet, ale może warto poszukać czego sensownego u naszych sąsiadów zza Odry. Ewentualnie looknij sztuki na allegro, ale te z ceną 10000+, może jeszcze co z nich będzie :cool2:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę:
-
e36 318IS Cieszyn
Pakito odpowiedział(a) na maalibu696 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie piszę tego złośliwie, ale za 2700 to się kupi dobry rower, a nie samochód. Środek kierownicy jakiś sfatygowany, te wycięcia na masce i błotniku.... :duh: chyba jakiś młody gniewny nim jeździł. Mógł chociaż koło napompować do tej "sesji"...
-
bmw 520,2008r LEKKO USZKODZONA-WBAPX31000C015572
Pakito odpowiedział(a) na jimmisek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe za ile handlarz kupił to cacko?
-
E46 320d Bogatynia WBAAS710XOFY33613
Pakito odpowiedział(a) na Mastodont temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBlachy z Niemiec, a auto z Francji jak się okazuje :) Rozkodowany VIN:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
O histrorię odezwij się do kolegi Kevin, chociaż auto z holandii i może być ciężko. Spróbuj po numerach wyszukać ostatni przebieg w Holandii.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Był rozkodowany 10 marca 2012 w tym dziale na Twoją prośbę.
-
BMW 320 Coupe Diesel
Pakito odpowiedział(a) na samson9920 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajpierw spełnij to: viewtopic.php?f=44&t=72889. VIN konieczny bo już chyba była omawiana w tym temacie: viewtopic.php?f=44&t=178420
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę:
-
BMW e46 320d Rawicz VIN: WBAAS71040FY26852
Pakito odpowiedział(a) na shorty1988 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW przebieg za Chiny Ludowe nie uwierzę o czym może paradoksalnie świadczyć gałka zmiany biegów. Stara była zjechana to się kupiło nową. Pytanie - za ile kupił to handlarz, skoro sprzedaje za 22800? Silnik myty - po co? itp itd Rozkodowany VIN:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę:
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
Pakito odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie za 6000zł tylko za 6000km :)
-
E39 530D SZCZECIN WBADL82040CB84197
Pakito odpowiedział(a) na LUCKY1985r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę:
-
BMW 325 pomocy
Pakito odpowiedział(a) na kondzioman temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMatko jedyna jakie padliny...
-
BMW 535 E39 Hamman Malbork 1998r
Pakito odpowiedział(a) na DarPiet temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprzedaje się już baaaaardzo długo, a chętnego jak nie było tak nie ma.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Auto z Francji, więc historii u nas nie sprawdzisz. Rozkodowany VIN:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę:
-
316i 105KM 2000r. Płock i 320 kombi Cz-wa 2000r.
Pakito odpowiedział(a) na klufa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889 :!: A tańszych i z mniejszymi przebiegami nie było? Nie lepiej poszukać prywatnych ofert niż od handlarzy? EDIT: Ta z Płocka źle nie wygląda, ale jak pokazuje forum, to w Płocku "cuda Panie cuda". Ale kto wie, może warta zachodu. Ta druga najlepsze lata (i km) ma już za sobą.