Treść opublikowana przez koorzen
-
Trochę pytań do nawigacje strzałkowo-głosowe w formacie 1DIN
Indianapolis wystepuje w wersji dedykowanej do bmw (napis bmw na panelu i bursztynowe podswietlenie) ale ta wersja jest duzo drozsza od uniwersalnej, ktorej mozna zmienic podswietlenie na bursztynowe. Ja jednak ze swojego doswiadczenia polecam nawigacje z kolorowym monitorem. To nie jest niepotrzebny gadzet. szczegolnie w miescie sie przydaje . Mam na mysli sytuacje w ktorych to co pokazuja nie wystarcza zeby ocenic gdzie jechac (np. rozbudowane skrzyzowania), w tym momencie mozesz spojzec na mape w skali 100m i widzisz dokladnie jak jechac. LK
-
Czy myjecie swoje auta na myjniach automatycznych?
Z myciem ciezka sprawa. Staram sie myc recznie ale po roku uzytkowania od nowosci widac wyrazne rysy od mycia tzw. zakola. chyba nie ma na to rady :( LK
-
Nawigacja do E60
Takie informacje są co najmniej od 2000 roku (wtedy zacząłem się pytać ...), że będzie na jesień, będzie w przyszłym roku, będzie na wiosnę itd. ... Na początku tego roku była informacja, że będzie na jesień 2005, w lecie 2005 była poprawka na wiosnę 2006, a teraz na początku 2007 ... no comments ... Moze tym razem bedzie inaczej. Wczesniej to byly tylko ustne i nieoficjalne zapewnienia i na tym sie konczylo. Tym razem Bmw Polska wyslalo do wszystkich swoich dealerow oficjalna informacje droga mailowa. Pozyjemy - zobaczymy. LK
-
Wersja Lang a zwykła...
11 czy 14, w kazdym razie jest duza roznica w stosunku do zwyklej. LK
-
Ankieta dot. opon zimowych
Przy zmianie na zimowe sugeruje sie tylko i wylacznie temperatura (ponizej 7 stopni). Jezeli ktos zamierza kupic caly komplet czyli felgi z oponami to polecam na zime felgi aluminiowe. Z doswiadczenia wiem, ze stalowki sa okropnie podatne na skrzywienia, a o te w zimie nie trudno. pozdrawiam LK
-
Wersja Lang a zwykła...
Mialem okazje jezdzic wersja zwykla i lang. Nie mialem pojecia, ze te 11cm na tylnych drzwiach robi taka roznice. Z tylu super wygodnie, mozna machac nogami. LK
-
[E39]Prosze o porade:wysw komputera pokladowego i mala nawig
Ale w e39 chyba nie bylo nigdy tzw. malej nawigacji?? Zawsze byl monitor, na poczatku produkcji 4:3, a pozniej 16:9. Mala nawigacja czyli Bussines byla w e46. pozdrawiam LK
-
Ile jechaliście swoim BMW
Witajcie Jestem nowy na forum wiec tez sie pochwale. Poprzedim moim samochodem tj. E46 M3 na obwodnicy Bialobrzegow 285 km/h. Wynika z tego,ze limiter byl zdjety - nie wiem na pewno poniewaz bylem drugim wlascicielem. Na razie to moj rekord. pozdrawiam LK
-
Nowy soft do nawigacji V26 POLECAM
Witajcie Pod konie wrzesnia pojawil sie nowy sofcik do nawigacji Profesional, wercja V26. Mozna go wgrac w nastepujacych samochodach: E46, E39, E38, X5, X3 i Z4. Co nowego: 1. Nowa szata graficzna ( czcionka nazw, cel oznaczony flaga w szachownice, punkt oznaczajacy samochod w dwoch kolorach itp). 2. Ruchoma polnoc do 200km (poprzednio do 1km). 3. Mozliwosc wprowadzania celu po kodzie pocztowym (dostepna od wersji mapy DVD 2006-1). 4. Inne zmiany - ieszcze nie sprawdzilem. Oprogramowanie mozna wgrac bezplatnie (przyjajmniej w ASO Misiak). Niestety nie dodano opcji widoku z lotu ptaka jak to ma miejsce w nowych 1,3,5,6 i 7-kach. Podaje link do zdjec www.arcor.de/WUS54te9MR9EPBeQL7pKPgp/pa ... 6&pageNr=1 pozdrawiam LK
-
Nawigacja do E60
Z tego co sie orientuje na 100% trzeba wymienic monitor (ma inny wymiar), mozliwe, ze cztnik tez nalezy wymienic. Jedno wiem na pewno - jest to mozliwe w ASO, widzialem w katalogu akcesorii do E60/E61. Koszt moim zdaniem to okolo 10-13 tys PLN. LK
-
Nawigacja do E60
Witajcie Mam oficjalna informacje od Bmw Polska wyslana do dealerow Bmw - mapa Polski I kwartal 2007 :( pozdrawiam LK
-
Mapy Alpine
Witaj Niestety do tej nawigacji nie ma mapy Polski. Twoje radio obsluguje tylko mapy zapisane na DVD dedykowane konkretnie do tego urzadzenia. Mapa zawiera: Deutschland, Frankreich, Großbritannien, Schweiz, Österreich, Luxemburg, Italien, Niederlande, Spanien, Belgien, Dänemark, Schweden, Portugal, Norwegen, Irland, Andorra, Monaco, Vatikan, San Marino, Liechtenstein. Mape znajdziesz na www.ebay.de pozdrawiam LK