Treść opublikowana przez jacekmury1
-
Niewielkie ubytki płynu chłodniczego
Temperatura za niska,jaka masz temp.zamarzania że dolewasz wode a nie płyn?
-
e91 330dx M Pakiet wbavt91030kv70964
jacekmury1 odpowiedział(a) na jakub1989 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKiera szyta ,fotel kierowcy 500+ rozkoduj vin.
-
E9x Wymiana przedniej czołowej szyby
Też pękła mi szyba ale ja oddaje auto do aso i robie bezgotówkowe.
-
Wymiana oraz wybór świec żarowych
Jaki silnik M czy z N
-
Czy można wymienić łożysko koła przedniego bez piasty?
Post wyżej masz odp
-
Czy można wymienić łożysko koła przedniego bez piasty?
Sprawdź zawieszenie potem geometria.
-
E61 530i VIN: WBANK71040CH80171 Wasza opinia o aucie
jacekmury1 odpowiedział(a) na grzesiekgh temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto chyba z forum od kogos.
-
e91 f228715
jacekmury1 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa prośbe kolegi. http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2-0d-184-km-bi-xenon-harman-kardon-skora-navi-pro-vat-23-ID6yC03t.html
-
BMW E60 535d Torzym, VIN: WBANC91070CU78993 Korekta.
jacekmury1 odpowiedział(a) na Dejmian87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA z innej beczki jaką opinie maja te motory? :?:
-
Śląskie
Wszyscy ci o ktorych mowa to tylko Kasa Miśiu Kasa.
-
BMW e60 nr VIN WBANC51060CN45642
jacekmury1 odpowiedział(a) na makary temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja uwazam ze dobrze jest jak bedzie konkurencja.
-
Śląskie
Vadim czy to istotne?Ważne ze płace i nie marudze. :D
-
Śląskie
Mechanika tak,elektronika nie.
-
Jaki silnik do e90?
Panowie silnik n47t 120kw co możecie powiedziec o tym silniku?
-
E83 3.0D 2005 Nie ma mocy :-(
Kolego mówie jak jest nie wal focha,ja tez wole cos kupic ale wnuczką bo dzieci już za duze.Lustek dobrze podpowiadasz ale i tak bez diagnozy kompem sie nie obejdzie aby potwierdzic lub wykluczyc awarie np. przepływki itd.Pzdr
-
E83 3.0D 2005 Nie ma mocy :-(
Podpiecie pod kompa to podstawa,a jak ci szkoda kasy to zmień auto.Nikt nie ma szklanej kuli żeby stwierdzić co jest z twoim autem :mad2:
-
E83 3.0D 2005 Nie ma mocy :-(
Podepnij auto pod kompaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
-
Śląskie
U Siebie masz Piórkowskiego, w Katowicach Mobil-Klimat,M-Technik,oraz na ul.Kukułek Kodownie Bmw.
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Niedawno przerabiałem temat siłownika skrzynki rozdzielczej a dokładnie jego sterowanie (wyskakiwały 3 kontrolki) temat już opanowany ale bij zabij nie pytałem o adaptacje ,gdy bede nastepnym razem u mechanika a nie zapomne to podpytam :norty: Dużo rzeczy w BMW trzeba adoptować wiec skłaniam się do Twojej opcji ze Trzeba.
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Dzwoniłem do aso ,serwisant powiedział ze można ale nie koniecznie trzeba zrobic .Adaptacje
-
E61 530XD 2008 WBAPY71020C025198
jacekmury1 odpowiedział(a) na czacha777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo i tak dobra cena.Ale fakt nie zauważyłem.
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Kalibracja czujnika kąta skretu owszem ale kalibracja skrzynki 1-sze słysze,co najwyżej po wymianie oleju w skrzynce robi sie adaptacje.
-
E61 530XD 2008 WBAPY71020C025198
jacekmury1 odpowiedział(a) na czacha777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena mega promocyjna.
-
brak mocy 3.0 sd
Wasylek zacznij od diagnozy komputerowej,nikt nie ma szklanej kuli.
-
X-DRIVE - SLYNNA ZEBATKA CENTRALNEGO DYFRA
Zamień silniczek=siłownik