Treść opublikowana przez mariusz1954
-
Akumulator jaka pojemność i gdzie go szukać
http://www.akumulatorybosch.pl/wyszukiwarka.php http://www.bergen-akumulatory.pl/katalog.php http://webshop-cs.tecdoc.net/centra/?language=PL&country=PL#
-
E6x - Tuleja wahacza przedniego
www.czescidobmw.pl dobre ceny i sprawdzony sklep.
-
Interfejs do 520d z 2001r.
Kabel to hardware, a nie oprogramowanie. To tak na marginesie. Do stowki sie zamkniesz.
-
Sp-Daten v43.2
Co rozumiesz przez nowsze?
-
E60 serwis w Krakowie
A jhestes pewny ze maty beda pasowaly do foteli sportowych?
-
czemu na INPA mam dwa razy OFF
Ani zadna nakladka, ani program. Tak jak pisalem folder zawierajacy pliki uzywane np do uaktualnienia INPY, NCS czy WinKFP.
-
czemu na INPA mam dwa razy OFF
W prawym górnym rogu jest takie okienko z lupą i tekstem Szukaj... wpisz "sp daten" nacisnik myszka szukaj i wyskoczy ci kilkadziesiat stron do przeczytania.
-
czemu na INPA mam dwa razy OFF
Folder zawierający pliki IPO, PRG etc
-
E91 zmiana języka zestawu mówiacego
Nie jestem tego pewien. Bo w tym wypadku "zestawem mówiącym" jest kierowca, a samochód jest zestawem słuchającym. :D
-
E91 zmiana języka zestawu mówiacego
A cóż to takiego ten zestaw mówiący?
-
530d ogrzewanie postojowe
Podlacz komputer to sie dowiesz.
-
problem z smg w e60 545i
Napisz do prezesa forum 7er.pl. Zajmuje sie sprzedaza czesci ZF. Moze ma to co potrzebujesz. Sprzedaje tez na allegro. http://allegro.pl/sklep/18239220_motoshop24
-
530d LCI problem z ogrzewaniem
Jasne ze mialem, a nawet napisze wiecej jak chce to tak mam. W IDriv ustawiasz jakie powietrze ma leciec na tulow zimne czy cieple. Nawet jest pare stopni ustawien. Nie pamietam ile. No ale ja nie nazywam tego problemem. :D
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!
Możliwość jest, zobacz alledrogo. Tylko po co? Poszukaj na forum jakie klopoty moga cie spotkac.
-
e60 proszę o pomoc przy błędach
29CC Misfire, several cylinders 29D9 Misfire at low tank fill level
-
530d Klapki . a DPF
viewtopic.php?f=73&t=187826&start=105
-
E39 Wycieraczki
No naprawde trudno http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=e39&category=18688 http://www.realoem.com/bmw/partxref.do?part=61618209879&showus=&showeur=1&series=E39&lang=pl STRONA KIEROWCY 650 mm x 1 szt STRONA PASAŻERA 550 mm x 1 szt
-
SKRZYNIA AUTOMAT 6HP19 NIEZROZUMIALE ZACHOWANIE
A soft nowy? Jeśli nie to uaktualnij. Często pomaga.
-
530 czy 525 ?
Kupuj 535d. Cena podobna, a wrazenie z jazdy lepsze.
-
e60 3.0i pomoc w rozszyfrowaniu błędu z inpy
2D5A Monitoring engine torque limiting
-
Problem ze skrzynia automat 320d 2006
I tak jest od poczatku. Prawdopodobnie ktos bawil sie NCS. Przekoduj modul ASB pustym MANem i po sprawie.
-
Brak światła tylnej lampy w klapie!
Tez tak kiedys myslalem, dopoki po nieostroznym grzebaniu przestal mi swiecic jeden xenon. Pomoglo odlaczenie akumulatora na 2 godzinki. Wczesniejsze resetowanie modulu nic nie dalo. Tkakze ja bym sprobowal.
-
inpa, instalacja, instrukcja - pomoc
Czy naprawde tak trudno znalezc pare postow nizej. viewtopic.php?f=97&t=124062 27 stron na ten temat. :mad2:
-
PILNIE potrzebny element zawiasu tylnej klapy E61
Nie moge w tej chwili znalezc w realoem, ale na 100% jest to oddzielna czesc do kupienia w ASO.
-
[E87] 116i wymiana modułu szyb
A NCS masz? To kodowanie i po krzyku. Pustym MANem