twety1989 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E36
jezeli masz lampy na soczewkach to mozesz smiało montowac tez mam załozone HID 8000K swiatło 100% lepsze jak ze zwykłej zarówki a o ccf sie nie masz co martwic bo HID sie nie nagrzewa tak bardzo jak zarówka zwykła
miałem to samo w 316 Coupe i przyczyna była taka jak podaje kolega wyzej przetarta guma która idzie z przepływki do kolektora.wymieniłem to i bylo po problemie :)
Witam Dołączę się do postu mam 316 Coupe i mam taki sam obiaw poniżej 2000obr/Min leci zimne powietrze z nawiewu dopiero po dodaniu gazu zaczyna wiac ciepłe czego to może być wina ??
jak koledzy wyzej odpusc sobie 316 tez chcialem jezdzic ekonomicznie i mam 316 a teraz zastanawiam sie nad swapem na 325 lub 328 :)
16 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.