Witam Sprowadziłem sobie e90 jakos przy oględzinach przeoczyłem taki oto dzwięk https://www.youtube.com/watch?v=mcjjkOPNUKE&feature=youtu.be Auto ma 310 tys oryg przebiegu Wydobwa sie on od dołu silnika występuje on po nagrzaniu po przekroczeniu 1000 obr cichnie albo zagłusza go silnik Jest on nie regularny taki delkatny najbardziej słyszalny od dołu silnika . Wciskanie sprzęgła nic nie zmienia , wrzucenie biegu tez . Koło pasowe niby sztywne od przodu nie bardzo słyszę . Na myśl przychodza mi wałki wyrównoważające Ogólnie nie wiem czy moge z tym jeździć Dzięki