Treść opublikowana przez natalina123
-
m40 - nierówna praca na zimnym.
sprawdze jeszcze ten regulator ciśnienia
-
m40 - nierówna praca na zimnym.
jak od pale to obroty nie skaczą , tylko są niskie tak 500 600 obr a jak się zagrzeje to 750 800 (gdzieś tak) ale podregulowałem na tej śrubce na 900 obr na ciepłym silniku sonde wymieniłem przepływkę wyczyściłem wszystkie przewody,przepustnice,kolektor ssący ,czujnik temperatury wyczyściłem i dalej na zimnym jest lipa już nie wiem co jest grane mam dosyć
-
m40 - nierówna praca na zimnym.
jak odłączę ten wężyk to auto lepiej pracuje
-
m40 - nierówna praca na zimnym.
a jak sprawdzić czy prawidłowo działa ten reduktor ciśnienia?
-
m40 - nierówna praca na zimnym.
hej powiedz gdzie jest ten regulator cisnienia
-
m40 - nierówna praca na zimnym.
no szkoda by było wymienić sonde jak ona jest dobra to musi być coś innego a wymieniałeś kable zapłonowe na nowe i aparat zapłonowy
-
m40 - nierówna praca na zimnym.
Ja wymieniłem sonde na nową i to nic nie dało
-
m40 - nierówna praca na zimnym.
Ja wymieniłem sonde na nową i to nic nie dało
-
m40 - nierówna praca na zimnym.
witam mam taki sam problem i już mam dosyć denerwuje mnie to strasznie ,jeśli dojdziesz do tego co to , daj znać Pozdrawiam Megaaaa zagadka
-
Co to za czujnik na przewodach wysokiego napięcia
widze ze nikt nie wie :(
-
Co to za czujnik na przewodach wysokiego napięcia
aha dzięki Ale jak go można sprawdzić tylko podpinając się pod kompa
-
Co to za czujnik na przewodach wysokiego napięcia
przepraszam co powinno się stać , obroty falować czy co bo u mnie po odłączeniu nie ma reakcji
-
Co to za czujnik na przewodach wysokiego napięcia
a jeśli go odłączę to co się stanie jak go sprawdzić czy działa
-
Co to za czujnik na przewodach wysokiego napięcia
Co to za czujnik na przewodach wysokiego napięcia i do czego on służy, po odłączeniu go nie było żadnych zmian. Czy ktoś wie i morze mi wytłumaczyć ,bardzo bym prosił . Silnik M40
-
Problem z układem zapłonowym
gelo8705 to była przenośnia ze kupiłem ''nowy". krokowy zakupiłem używany od kolegi który rozbił swoje BMW. Zapłaciłem za niego 100 zł.
-
Przepustnica
wymieniłem krokowca , zamkłem przepustnice i jest ok około 750 obr tak trzyma
-
Problem z układem zapłonowym
po wymianie krokowca na nowy znaczna poprawa
-
Przepustnica
dzięki za rady ale lekko uchyliłem przepustnice i nawet nawet chodzi
-
Przepustnica
dziwne na całkiem zamkniętej przepustnicy nie mogę wyregulować LPG a jeśli ją lekko uchylę to spokojnie wyreguluje
-
Przepustnica
na wolnych obrotach całkiem zamknięta tak jesteś pewien
-
Problem z układem zapłonowym
niestety wymiana sondy i nie pomogło,a w jakim położeniu macie przepustnice na wolnych obrotach całkiem zamknięte
-
Przepustnica
Witam mam pytanko w jakim położeniu powinna być przepustnica . dziękuje za odpowiedzi.
-
Problem z układem zapłonowym
dięki wreszcie coś rozsądnego sprawdze to i dam znać dzięki
-
Problem z układem zapłonowym
jak to nie sprawny jak czyma mi obroty i wszystko jest ok a tylko czasem jest coś takiego że spada z obrotów na 200 i nie gasnie pedał gazu nie reaguje dopiero po chwili wszystko wraca do normy
-
Problem z układem zapłonowym
w moim przypadku krokowy nic nie dał może to wina paliwa