Skocz do zawartości

wiaderny

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiaderny

  1. Miałem podobne objawy w e60 535d. Pomogła sama wymiana oleju i filtra.
  2. wiaderny odpowiedział(a) na bmwx5e70 temat w X5 (E70)
    Będą za krótkie. Ja mam założone tylko z tyłu.
  3. wiaderny odpowiedział(a) na bmwx5e70 temat w X5 (E70)
    Moim zdaniem 20mm na przód to za dużo a 30mm ns tył to za mało. Na przód max 15mm (przelot) a na tył (mpakiet) min 35mm (przykręcane) tak mi się wydaje.
  4. wiaderny odpowiedział(a) na bmwx5e70 temat w X5 (E70)
    Tak to wygląda http://i.nfhost.me/images/2018/09/21/IMG_20180920_195333-1824x1368.jpg Przed http://i.nfhost.me/images/2018/09/21/IMG_20180907_17391801.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/09/21/IMG_20180907_17392401.jpg Po: http://i.nfhost.me/images/2018/09/21/IMG_20180921_09272601.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/09/21/IMG_20180921_092734-1824x1368.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/09/21/IMG_20180921_09274601-958x718.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/09/21/IMG_20180921_12051001.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/09/21/IMG_20180921_12054201.jpg Robine na szybko narazie sam tył.
  5. wiaderny odpowiedział(a) na wiaderny temat w X5 (E70)
    Szukam kogoś w dolnośląskim kto doradzi i ogarnie wymianę audio w E70.
  6. wiaderny odpowiedział(a) na wiaderny temat w X5 (E70)
    Jakie koszta?
  7. wiaderny odpowiedział(a) na bmwx5e70 temat w X5 (E70)
    Mam 2 x komplet 19". Lato tył 285 przód 255. Zima 4x255. Zamierzam dystanse zakładać na obu kompletach. Foty wrzuce po niedzieli.
  8. wiaderny odpowiedział(a) na bmwx5e70 temat w X5 (E70)
    Ja zamówiłem 15 na przód i 50 na tył. Założe, zobacze, pojeżdze. Jak będzie za dużo zawsze można u tokarza zebrać 10 - 15mm. Odwrotnie może być ciężko.
  9. wiaderny odpowiedział(a) na wiaderny temat w X5 (E70)
    Miałem logic 7 w e60 i było ok. Jak gra lepiej niż L7 to mi wystarcza. Sam wymieniałeś, wszystko pasuje czy trzeba coś przerabiać? Coś takiego? : http://www.bigdogaudio.de/car-hifi/bmw-sound-tuning-1er-3er-5er-e.html
  10. wiaderny opublikował(a) temat w X5 (E70)
    Witam. Wymieniał ktoś głośniki w swojej e70? Chodzi mi o nazwe, typ głośników które by pasowały w miejsce orginalnych + wzmacniacz. Chyba mam najbiedniejszą wersje hi fi, lipa pasowało by coś podmienić. Ewentualnie jakiś namiar (dolnośląskie) kto by to ogarnął.
  11. wiaderny odpowiedział(a) na bmwx5e70 temat w X5 (E70)
    Nie ma problemu, nie zbiera opon?
  12. wiaderny odpowiedział(a) na bmwx5e70 temat w X5 (E70)
    Mam pytanko cz na letnich 19 też jeździsz z dystansami?
  13. wiaderny odpowiedział(a) na bmwx5e70 temat w X5 (E70)
    Mierzyłem pod poziomnice, wychodzi 60-62mm. 50mm powinno być ok. Dystanse zamówione (przód 15mm, tył 50mm).
  14. wiaderny odpowiedział(a) na bmwx5e70 temat w X5 (E70)
    50mm na tył to już chyba tak na styk? Pamiętacie może jakie macie ET przy 19-tkach?
  15. wiaderny odpowiedział(a) na bmwx5e70 temat w X5 (E70)
    Ok. A jakby na przód dał 20mm?
  16. wiaderny odpowiedział(a) na bmwx5e70 temat w X5 (E70)
    Witam. Odświeże trochę temat. Czy ma ktoś może dystanse na felgach 19 '' (przód 255 50, tył 285 45), pytam o wymiar tak żeby nie przesadzić. Mpakiet (poszerzone nadkola)
  17. wiaderny odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    witam. prawdopodobnie mam konwerter(sprzęgło kinetyczne) do roboty w e60 535d . szukam dobrego fachowca okolice zgorzelca , jelenia góra. pozdrawiam.
  18. witam. mam pytanko ściągłem navi z tego chomika;http://chomikuj.pl/datara/BMW+Update+DVD+Road+Map+Europe+Professional+2016+3xDVD+CCC/DVD2 wszystko śmiga tylko zastanawia mnie różnica wielkości tzn. navi 2014 dvd 3 (ta z polską ) ma 3,3 gb a navi 2016 dvd 3 ma tylko 2,5 gb ?
  19. muszę coś pomysleć ,dobrze by było mieć chociaż jakąś rezerwę w bagażniku w razie ''w''.
  20. problem w tym że jestem w niemczech , a tutaj to jedynie nowy za który kupię w polsce 2 albo 3.
  21. udało mi się zmierzyć ładowanie podczas zapalenia sie konrolki 11,9v na obc ,czyli ładowania nie ma gdy pali się kontrolka. tym razem zapaliła się powyżej 4000/obr.
  22. witam. mam e39 530d buda 98' ,silnik 2001 wymieniłem u siebie alternator na mocniejszy tzn. miałem valeo 120-kę 70/120 A i wymieniłem na 150-kę 90/150 A , problem w tym że jak dołoże podczas jazdy powyżej 3000obr/min zapala się kontrolka ładowania i tak wariuje zapala sie i gaśnie. przewody sprawdzone, ładowanie 13,8-14,2V. nie udało mi sie sprawdzić ładowania podczas gdy pali sie kontrolka ciężko ją wyczuć. macie jakieś pomysły? Dodam że jak jeżdzę do 3tyś obr nie zapala się wcale.
  23. wiaderny odpowiedział(a) na wiaderny temat w E39
    u mnie pomógł reset skrzyni.
  24. wiaderny opublikował(a) temat w E39
    witam. dzisiaj wcisnełem kickdown ładnie zredukował niżej, ciągnał ładnie do 4biegu zamiast czwórki tak jak by odcięcie zapłonu, popuściłem gaz i ciągnął dalej (już bez kickdown). dodam że bez kickdown tzn. wciśnięcie gazu tuż pod sam kickdown auto ciągnie ładnie. co to może być?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.