Treść opublikowana przez wiaderny
-
Falowanie obrotów 3.0 SD
Miałem podobne objawy w e60 535d. Pomogła sama wymiana oleju i filtra.
-
dystanse w x5
Będą za krótkie. Ja mam założone tylko z tyłu.
-
dystanse w x5
Moim zdaniem 20mm na przód to za dużo a 30mm ns tył to za mało. Na przód max 15mm (przelot) a na tył (mpakiet) min 35mm (przykręcane) tak mi się wydaje.
-
dystanse w x5
Tak to wygląda http://i.nfhost.me/images/2018/09/21/IMG_20180920_195333-1824x1368.jpg Przed http://i.nfhost.me/images/2018/09/21/IMG_20180907_17391801.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/09/21/IMG_20180907_17392401.jpg Po: http://i.nfhost.me/images/2018/09/21/IMG_20180921_09272601.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/09/21/IMG_20180921_092734-1824x1368.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/09/21/IMG_20180921_09274601-958x718.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/09/21/IMG_20180921_12051001.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/09/21/IMG_20180921_12054201.jpg Robine na szybko narazie sam tył.
-
Wymiana Audio E70
Szukam kogoś w dolnośląskim kto doradzi i ogarnie wymianę audio w E70.
- Wymiana Audio E70
-
dystanse w x5
Mam 2 x komplet 19". Lato tył 285 przód 255. Zima 4x255. Zamierzam dystanse zakładać na obu kompletach. Foty wrzuce po niedzieli.
-
dystanse w x5
Ja zamówiłem 15 na przód i 50 na tył. Założe, zobacze, pojeżdze. Jak będzie za dużo zawsze można u tokarza zebrać 10 - 15mm. Odwrotnie może być ciężko.
-
Wymiana Audio E70
Miałem logic 7 w e60 i było ok. Jak gra lepiej niż L7 to mi wystarcza. Sam wymieniałeś, wszystko pasuje czy trzeba coś przerabiać? Coś takiego? : http://www.bigdogaudio.de/car-hifi/bmw-sound-tuning-1er-3er-5er-e.html
-
Wymiana Audio E70
Witam. Wymieniał ktoś głośniki w swojej e70? Chodzi mi o nazwe, typ głośników które by pasowały w miejsce orginalnych + wzmacniacz. Chyba mam najbiedniejszą wersje hi fi, lipa pasowało by coś podmienić. Ewentualnie jakiś namiar (dolnośląskie) kto by to ogarnął.
-
dystanse w x5
Nie ma problemu, nie zbiera opon?
-
dystanse w x5
Mam pytanko cz na letnich 19 też jeździsz z dystansami?
-
dystanse w x5
Mierzyłem pod poziomnice, wychodzi 60-62mm. 50mm powinno być ok. Dystanse zamówione (przód 15mm, tył 50mm).
-
dystanse w x5
50mm na tył to już chyba tak na styk? Pamiętacie może jakie macie ET przy 19-tkach?
-
dystanse w x5
Ok. A jakby na przód dał 20mm?
-
dystanse w x5
Witam. Odświeże trochę temat. Czy ma ktoś może dystanse na felgach 19 '' (przód 255 50, tył 285 45), pytam o wymiar tak żeby nie przesadzić. Mpakiet (poszerzone nadkola)
-
Dolnośląskie
witam. prawdopodobnie mam konwerter(sprzęgło kinetyczne) do roboty w e60 535d . szukam dobrego fachowca okolice zgorzelca , jelenia góra. pozdrawiam.
-
CCC Professional 2016
witam. mam pytanko ściągłem navi z tego chomika;http://chomikuj.pl/datara/BMW+Update+DVD+Road+Map+Europe+Professional+2016+3xDVD+CCC/DVD2 wszystko śmiga tylko zastanawia mnie różnica wielkości tzn. navi 2014 dvd 3 (ta z polską ) ma 3,3 gb a navi 2016 dvd 3 ma tylko 2,5 gb ?
-
[e39] problem z mocniejszym alternatorem
muszę coś pomysleć ,dobrze by było mieć chociaż jakąś rezerwę w bagażniku w razie ''w''.
-
[e39] problem z mocniejszym alternatorem
problem w tym że jestem w niemczech , a tutaj to jedynie nowy za który kupię w polsce 2 albo 3.
-
[e39] problem z mocniejszym alternatorem
udało mi się zmierzyć ładowanie podczas zapalenia sie konrolki 11,9v na obc ,czyli ładowania nie ma gdy pali się kontrolka. tym razem zapaliła się powyżej 4000/obr.
-
[e39] problem z mocniejszym alternatorem
witam. mam e39 530d buda 98' ,silnik 2001 wymieniłem u siebie alternator na mocniejszy tzn. miałem valeo 120-kę 70/120 A i wymieniłem na 150-kę 90/150 A , problem w tym że jak dołoże podczas jazdy powyżej 3000obr/min zapala się kontrolka ładowania i tak wariuje zapala sie i gaśnie. przewody sprawdzone, ładowanie 13,8-14,2V. nie udało mi sie sprawdzić ładowania podczas gdy pali sie kontrolka ciężko ją wyczuć. macie jakieś pomysły? Dodam że jak jeżdzę do 3tyś obr nie zapala się wcale.
-
E39 530d problem z kickdown
u mnie pomógł reset skrzyni.
-
E39 530d problem z kickdown
witam. dzisiaj wcisnełem kickdown ładnie zredukował niżej, ciągnał ładnie do 4biegu zamiast czwórki tak jak by odcięcie zapłonu, popuściłem gaz i ciągnął dalej (już bez kickdown). dodam że bez kickdown tzn. wciśnięcie gazu tuż pod sam kickdown auto ciągnie ładnie. co to może być?