Treść opublikowana przez mlody_d
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Przydało by się rozpisać wstępny plan lekcji :wink: Najwięcej osób pewnie będzie od soboty rana do wieczora.
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Świetna wyprawa :cool2: PS: Zdublował Ci się post.
-
Ładowanie indukcyjne kluczyka. Rozładowana bateria kluczyka.
Po wymianie nie trzeba nic więcej robić, przynajmniej tak miałem u siebie. Najlepiej będzie podjechać do kogoś z kluczykiem, żeby go rozebrał i sprawdził.
-
E90 LCI MStyle bodykit - czekam na opinie...
Jak dla mnie 3 i 4 odpadają, 2 przypomina mi przód E60 M5, osobiście obstawiam opcję nr 1 lub oryginalny pakiet Performance.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Jak wrażenia z felg po trochę dłuższym użytkowaniu?
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Na pewno dam znać, jak na razie jakość wykonania i rodzaj użytego materiału nie budzi zastrzeżeń.
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Ponieważ dywanik pasażera miałem już bardzo zmęczony postanowiłem poszukać nowego kompletu. Niestety nie udało mi się znaleźć zestawu tylko na przód, a cena kompletu za ok 400-500 zł wydawała mi się jednak za wysoka, postanowiłem więc poszukać zamiennika. Wybór padł na dywaniki firmy Petex seria Comet za 180 zł. Jestem bardzo zadowolony z ich jakości i dopasowania, a miałem spore obawy czy dorównają oryginalnym. Poniżej zamieszczam zdjęcia, mam nadzieję, że będą pomocne dla innych jeśli staną przed koniecznością wymiany dywaników. Dywaniki dodatkowo zaimpregnowałem, żeby nie chłonęły, aż tak wilgoci. http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/petex1.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/petex2.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/petex3.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/petex4.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/petex5.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/petex6.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/petex7.jpg
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Czekamy na foty :D
-
Lampa przeciwmgielna przednia. Oryginał czy zamiennik ??
Pytanie jak często z tych przeciwmgielnych korzystasz :wink: Ja wybrałbym chyba jednak zamiennik, albo poszukał używanej.
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Tak z ciekawości ustalone jest już miejsce spotu? Pytanie czy osoby dojeżdżające na jeden dzień także będą mogły skorzystać z parkingu pod hotelem jeśli tam będzie spot?
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
To jeszcze tylko włącznik świateł do zmiany na ten z LCI został :wink:
-
Kiedy powstała duża navigacja
Bo masz drugą generację MASK 2, ona już normalnie mapę wyświetla.
-
E90 318d LCI M-Pakiet - SPRZEDANA
Jest moc :twisted:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Szkoda, że nie nakręciłeś swojej jazdy na rowerze :D
-
WADY,ZALETY,USTERKI, RADOŚĆ OPISZ SWOJE
Rozumiem, że fachowiec zdekodował VIN i sprawdził jaką masz skrzynię? Dla potomności wklejam zestawienie maksymalnego momentu jakie skrzynie mogą wytrzymać: - GA6HP19Z (designed for maximum torque of 400 Nm) - tą mam u siebie dla silnika N47 z 2008. - GA6HP19Z TU (designed for maximum torque of 400 Nm) - GA6HP26Z (designed for maximum torque of 600 Nm) - GA6HP26Z TU (designed for maximum torque of 650 Nm) - GA6HP32Z (designed for maximum torque of 750 Nm) Przekroczenie górnych granic może w dłuższym okresie czasu spowodować wzrost liczby "wad" w aucie.
-
WADY,ZALETY,USTERKI, RADOŚĆ OPISZ SWOJE
Moim zdaniem w naszych montowana była ta słabsza. Skąd masz informację o tym, że posiadasz jej mocniejszą wersję?
-
WADY,ZALETY,USTERKI, RADOŚĆ OPISZ SWOJE
Nie wiem czy wkradł się błąd jak pisałeś o NM ale wartość graniczna dla automatu w autach z 2.0D wynosi 400NM. Powyżej tej wartości zaczynają się problemy. PS: Parę "enterów" przydało by się w Twojej wypowiedzi, bo ciężko się takiego tasiemca czyta.
-
WADY,ZALETY,USTERKI, RADOŚĆ OPISZ SWOJE
Nie będzie tak źle :) Osobiście przesiadłem się z E46 323i na E91 320d i po za brakiem brzmienia R6 jeździ się na prawdę świetnie. Mały chip i auto dużo lepiej ciągnie, a przynajmniej ma się takie odczucia, komfort jazdy i trzymanie drogi także znacznie lepsze jak dla mnie. Cieszy też dwa razy większy zasięg za tą samą kasę :norty: Jako zaletę na pewno mogę wymienić automatyczną skrzynię, wczoraj pojeździłem sobie trochę na trybie DS i miałem wrażenie jakbym do innego auta wsiadł :twisted:
-
E60 Przestała działac dmuchawa nawiewu twarzy
Pewnie coś powyżej 12V :D Swoją drogą BMW dziwnie się zachowują przy słabym akumulatorze.
-
E46 Touring 330i (update - wizyta na hamowni)
Gratulacje :cool2: Wrzuć jakieś zdjęcia środka żeby można było sobie tą skórę zobaczyć.
-
!!! Historia BMW M w 2 Minutach !!!
Ja czasem do tego używam specjalnych stron internetowych, a jakość to spokojnie 320kb/s, ale zależy to też od jakości podkładu muzycznego w filmiku na youtube.
-
!!! Historia BMW M w 2 Minutach !!!
Film świetny, a auta jeszcze lepsze:) Kolego r2rrr proponuję ściągnąć sobie ścieżkę dźwiękową prosto z youtube i zapisać jako mp3, są do tego specjalne stronki.
-
Brak historii pojazdu z niemiec
Proponuję napisać maila do niemieckiego serwisu w gdzie te auto było serwisowane z prośbą o podanie historii napraw.
-
reflektory adaptacyjne - czy warto?
Przejrzyj ten temat: viewtopic.php?f=163&t=214756&start=15 Jest tam trochę dyskusji o światłach.
-
WADY,ZALETY,USTERKI, RADOŚĆ OPISZ SWOJE
Mógłbyś porobić jakieś zdjęcia jak to wygląda ? Dla mnie napewno, a myślę, że więcej osób skorzysta :) Tak to u mnie wygląda:) http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/polka1.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/polka2.jpg Filc kupiłem w Brico za kilkanaście złotych jako jeden duży kawałek do pocięcia.