Treść opublikowana przez mlody_d
-
[E91] 335D - wiosenny przegląd - pierwszy w PL - co wymienić
Pierwsza dotyczy inspekcji filtra DPF, a druga prawdopodobnie ogólnego przeglądu auta.
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
A ja gratuluję Wam obu :norty:
-
BMW E92- Jakie felgi 18"
Z tego co forumowicze piszą jeśli masz teraz 16 na oponach RunFlat i przesiądziesz się na 18 ze zwykłymi oponami to komfort powinien być porównywalny.
-
27.04.2013 Toruń
Ekipa z Kalisza będzie jechać przez Konin: "Lecimy w kierunku Konina tam na BP Konin III. Stacja BP Przemysłowa 20 będziemy około 7. 20 ruszamy 7.35"
-
Jakie grille?
Nie pamiętam dokładnie ale coś ok 110 €. Jeśli chcesz mieć kolor nerek zbliżony do shadow line w połysku musisz je pomalować na czarno: Bmw 668 Glanzschwarz - 668 Schwartz II Black II Standard Black Montowałem u siebie ostatnio lusterka malowane w tym kolorze i dobrze się komponują z oryginalnymi ramkami.
-
Jakie grille?
Ta dokładka to najprawdopodobniej splittery, mam takie u siebie w galerii to możesz zerknąć:) Co do koloru nerek to nie wiem na ile trwałe jest malowanie ja wybrałem oryginalne z serii performance bo pasują do shadow line w wysokim połysku.
-
BMW E92- Jakie felgi 18"
Wzór 313 jest w rozmiarze 19 cali i dużo droższy niż założona kwota.
-
BMW E92- Jakie felgi 18"
Proponuję poszukać używanych felg z palety BMW. Te co wkleiłeś to chyba same chińskie felgi, za długo możesz na nich nie pojeździć. Osobiście poszukał bym felg Styling 193.
-
Żarówki (bi xenony ) do E61
Tylko pamiętaj, że zanim żarnik osiągnie swoją właściwą barwę pracy musi kilka - kilkanaście godzin popracować:)
-
Żarówki (bi xenony ) do E61
Mam żarnik D1S, a różnica bardzo duża:) W nocy dużo lepiej widać, jest różnica w barwie, stare przy tych świeciły na żółto. Mam doświetlanie zakrętów i wyraźniej widać jak zmienia się linia padania światła. Generalnie nie żałuję wydanych pieniędzy, a niestety do tanich nie należą. Na youtube jest parę filmików z jazdy na tych żarnikach w różnych autach.
-
fatgrandma's virtual garage
Coś takiego;)
-
BMW E90 LCI 320d ED by Karol211 - Potrzebna opinia str. 4
Najlepszy wzór OEM w rozmiarze 18 cali jak dla mnie:)
-
fatgrandma's virtual garage
Mistrz:)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Fotki super:) Ta wklęsłość felg miażdży, ciekawe jakby pasowały do kombi :twisted:
-
fatgrandma's virtual garage
Chętnie też przytulę wariację na temat mojego auta;) Jak coś mogę podesłać, któreś zdjęcie w lepszej jakości.
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Bardzo chętnie;) Akurat we wrocku często bywam, chociaż w tygodniu częściej służbowym jestem. Jakbyś mógł mi na PW numer wysłać to się kiedyś zgłoszę:)
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Znajomy robi naklejki i nadruki, zatem mogę pomóc w jej zdobyciu. Pomyślę nad tym:) Chociaż jak parkuje przodem przy krawężnikach to już mam strach w oczach żeby niczego nie urwać z przodu. Jakoś nie umiem wyczuć tego przodu, w E46 nie miałem z tym problemu. A jak Twoje wrażenia po obniżeniu, nie przycierałeś nigdzie? PS: Może w Toruniu się zobaczymy:) Daj znać jak założysz. Narzędzia można kupić na allegro lub wziąć na punkty Vitay z Orlena. Może ktoś chce zamienić się na styling 193 z moją dopłatą, a moje 194 wrzucić sobie na zimę:D Będę musiał poprosić kogoś z 18 i 19 żeby mnie przewiózł, żebym miał porównanie komfortu.
-
BMW E90 320D BLACK SAPPHIRE by dar33k
Gratuluję:) Osobiście zaczął bym od: - zmiana kierownicy na M-Pakietową - ori dywaniki z rzepami, żeby tak się nie marszczyły pod nogami - nakładki na pedały i podstopnica M
-
Żarówki (bi xenony ) do E61
U siebie miałem w standardzie żarówki Osram Xenarc 4150K i wymieniłem je na Osram Xenarc Cool Blue Intense 5500K.
-
M5 ekstremalnie stuningowane...
Popsuli ładne autko, ciekawe ile sztuk tego już sprzedali.
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Fake.. ja tam widzę tylko świetne auto:)
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Temperatura otoczenia wzrosła zatem czas na letni setup:) Założyłem koła po malowaniu i jak dla mnie jest dobrze:) Oczywiście każdy by wolał większe koło niż 17, ale te są jak na razie dla mnie optymalne, no i szkoda mi nowych opon. Może kiedyś zmienię je na Styling 193. http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/f_bok.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/f_c1.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/f_c2.jpg Fajne jest w tym kolorze to, że nawet brudne felgi dobrze wyglądają: http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/f_b.jpg Następnie zamontowałem czarne nakładki na lusterka: http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/f_f.jpg http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/f_p.jpg Końcówka wydechu zmieniona na czarny chrom: http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/f_t.jpg Dyskretna naklejka fana marki na tylnej szybie;) http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/f_n.jpg Brakowało mi zestawu narzędzi, które miałem w E46 dlatego nabyłem sobie takie coś: http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/tools.jpg Wymieniłem także czujnik zamglenia na nowy, ponieważ stary podawał złe parametry. Mam jeszcze do sprawdzenia pomocniczą pompę wody - ma ktoś może numer części dla niej? Z planów na przyszłość to ... no właśnie może jakieś sugestie się pojawią:)
-
co o tym myślicie ???
mlody_d odpowiedział(a) na kbriv temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo pierwsze musisz w temacie postu podać VIN inaczej temat poleci do kosza;) Jak dla mnie auto wygląda na ujeżdżane przez kogoś ze sportowymi aspiracjami. Zmienione lampy to kwestia gusty, ale znaczek M na klapie to już przesada trochę. Fotel kierowcy rozerwany, mało zdjęć środka. Jeśli masz blisko to jechać i oglądać, ważne też żeby umowa nie była na osobę fikcyjną z zagranicy.
-
[e91] nie działa i drive i radio
Osobiście zaczął bym od sprawdzenia w ukrytym menu jakie napięcie ma akumulator. Możliwe, że jak w trakcie jazdy się trochę podładuje to radio przestaje wariować. Nie zaszkodzi też pewnie podłączenie auta pod kompa, żeby sprawdzić czy są jakieś błędy.
-
Majówka
To są dwie różne imprezy:)