Skocz do zawartości

Bazhyl

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bazhyl

  1. Bazhyl odpowiedział(a) na transporter0 temat w E46
    tak ma byc po wykasowaniu np inspekcji komputer nalicza ci dystanas do nastepnej inspekcji- wstecz Rozumiem, tylko jednak chciałbym, by mnie informował o tym np. 1000km przed koniecznością dokonania inspekcji, a nie przy każdym odpalaniu samochodu.
  2. Bazhyl odpowiedział(a) na transporter0 temat w E46
    Skasowałem sobie inspekcję według instrukcji kolegi artoor.s natomiast każdorazowo po przekręceniu kluczyka wyświetla mi się informacja, że jeszcze np. 25000 pozostało do Oilinspection. Jak się tego pozbyć?
  3. Mnie kosztowało 32500 + 2000 opłaty i rejestracja. W temacie wątku: Ja przed zakupem udałem się do ASO BMW - za 250zł sprawdzają wszystko co jest możliwe do sprawdzenia, natomiast osobiście jednak udałbym się do dobrego warsztatu - w ASO nie mają nawet urządzenia do sprawdzania grubości lakieru, chociaż na lakiernika trafiłem bardzo dobrego.
  4. Tylko sekwencja. Sekwencja przełącza się sama po osiągnięciu odpowiedniej temperatury, temperaturę ustawia instalator. Możesz samodzielnie jedynie wyłączyć instalację i jechać na benzynie jeśli będziesz chciał.
  5. Bazhyl odpowiedział(a) na Bazhyl temat w E46
    Rozwiązanie: AUC - czujnik ten odpowiada za automatyczne włączanie obiegu wewnętrznego gdy powietrze z zewnątrz jest zanieczyszczone (w modelach które mają tą opcję). Aby rozwiązać problem należy wymienić czujnik.
  6. Bazhyl opublikował(a) temat w E46
    Witam, Test silnika i powtarzający się raz na dwa dni błąd: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bazhyl.yoyo.pl/blad171.jpg Poszperałem na forum i nasuwają mi się dwa cztery koncepcje (nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi jakie jest rozwiązanie): 1) Wymiana świec 2) Wymiana przewodów wysokiego napięcia 3) Test przepływomierza - wykonałem wg rad dla diesla - na 4 biegu pedał gazu w podłogę, economizer wychyla się do końca, więc zakładam, że jest OK. 4) Sonda lambda - czy ktoś może mi podpowiedzieć jak za pomocą oprogramowanie INPA sprawdzić czy sondy działają poprawnie, parametry odczytać potrafię, natomiast nie wiem jak test powinien wyglądać. Z góry dzięki za pomoc.
  7. Bazhyl opublikował(a) temat w E46
    Witam, Mam coś takiego przy teście klimy: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bazhyl.yoyo.pl/blad28.jpg Objawów żadnych nie zauważyłem, więc byłem zaskoczony pojawieniem się tego błędu. 2 dni temu wykasowałem, dziś rano ponownie 56 tego typu błędów. Proszę o jakieś sugestie.
  8. Nie wiem jaki opór powinien to być, nie zauważyłem jednak by specjalnie ciężko się klapa otwierała. Muszę spróbować z tym przesmarowaniem. Jeśli chodzi o uszczelkę - u mnie jest czarna.
  9. Mechanizm od wajchy mam taki sam, przy czym u mnie po zamknięciu maski wajcha wystaje jakieś pół centymetra. Nie widzę tutaj jednak opcji, aby schowała się ona całkowicie. Jeśli chodzi o tą uszczelkę rzucę dziś okiem jak jest u mnie - mam nadzieję, że zlokalizuję to miejsce ;).
  10. Art.sr możesz umieścić fotę kompletnego mechanizmu. Mam podobny problem i nie za bardzo wiem jak to powinno działać.
  11. Długo Cię w Polsce nie było jak widzę. Teraz jest u nas tak, że nikt Ci nic nie wbije jak nie usuniesz wszelkich usterek ;).
  12. To masz dokładnie jak ja. W poniedziałek będę próbował telefonicznie przyatakować UC i US, może ktoś się nudził i wyprodukował papier.
  13. 16-go złożyłem papierki w UC razem z opłatą i usłyszałem "za tydzień do odbioru", więc zakładam, że na pewno nie będzie mowy o ponownym wyliczaniu akcyzy. Mam wrażenie, że składane od 19-go papiery będą traktowane "po nowemu".
  14. Witam wszystkich i pozdrawiam...
  15. Trochę masz daleko, ale w Katowicach jest zakład który zajmuje się wymianą szyb, korzystają z produktów Pilkingtona. Nie wiem jak do Twojego modelu, ale wcześniej wymieniałem w kilku samochodach i zawsze było najtaniej w okolicy i bardzo dokładnie. Jeśli chodzi o naklejkę - suszarka i przekładka - warsztat powinien Ci to bez problemów wykonać.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.