Treść opublikowana przez Bazhyl
-
Inspekcja
tak ma byc po wykasowaniu np inspekcji komputer nalicza ci dystanas do nastepnej inspekcji- wstecz Rozumiem, tylko jednak chciałbym, by mnie informował o tym np. 1000km przed koniecznością dokonania inspekcji, a nie przy każdym odpalaniu samochodu.
-
Inspekcja
Skasowałem sobie inspekcję według instrukcji kolegi artoor.s natomiast każdorazowo po przekręceniu kluczyka wyświetla mi się informacja, że jeszcze np. 25000 pozostało do Oilinspection. Jak się tego pozbyć?
-
Kupiłem kilka dni temu. Masa problemow, kilka pytań...
Mnie kosztowało 32500 + 2000 opłaty i rejestracja. W temacie wątku: Ja przed zakupem udałem się do ASO BMW - za 250zł sprawdzają wszystko co jest możliwe do sprawdzenia, natomiast osobiście jednak udałbym się do dobrego warsztatu - w ASO nie mają nawet urządzenia do sprawdzania grubości lakieru, chociaż na lakiernika trafiłem bardzo dobrego.
-
sekwencja czy zwykła instalacja gazowa
Tylko sekwencja. Sekwencja przełącza się sama po osiągnięciu odpowiedniej temperatury, temperaturę ustawia instalator. Możesz samodzielnie jedynie wyłączyć instalację i jechać na benzynie jeśli będziesz chciał.
- Błąd 28
-
Błąd 171
Witam, Test silnika i powtarzający się raz na dwa dni błąd: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bazhyl.yoyo.pl/blad171.jpg Poszperałem na forum i nasuwają mi się dwa cztery koncepcje (nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi jakie jest rozwiązanie): 1) Wymiana świec 2) Wymiana przewodów wysokiego napięcia 3) Test przepływomierza - wykonałem wg rad dla diesla - na 4 biegu pedał gazu w podłogę, economizer wychyla się do końca, więc zakładam, że jest OK. 4) Sonda lambda - czy ktoś może mi podpowiedzieć jak za pomocą oprogramowanie INPA sprawdzić czy sondy działają poprawnie, parametry odczytać potrafię, natomiast nie wiem jak test powinien wyglądać. Z góry dzięki za pomoc.
-
Błąd 28
Witam, Mam coś takiego przy teście klimy: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bazhyl.yoyo.pl/blad28.jpg Objawów żadnych nie zauważyłem, więc byłem zaskoczony pojawieniem się tego błędu. 2 dni temu wykasowałem, dziś rano ponownie 56 tego typu błędów. Proszę o jakieś sugestie.
-
Problem - dźwigienka otwierania maski
Nie wiem jaki opór powinien to być, nie zauważyłem jednak by specjalnie ciężko się klapa otwierała. Muszę spróbować z tym przesmarowaniem. Jeśli chodzi o uszczelkę - u mnie jest czarna.
-
Problem - dźwigienka otwierania maski
Mechanizm od wajchy mam taki sam, przy czym u mnie po zamknięciu maski wajcha wystaje jakieś pół centymetra. Nie widzę tutaj jednak opcji, aby schowała się ona całkowicie. Jeśli chodzi o tą uszczelkę rzucę dziś okiem jak jest u mnie - mam nadzieję, że zlokalizuję to miejsce ;).
-
Problem - dźwigienka otwierania maski
Art.sr możesz umieścić fotę kompletnego mechanizmu. Mam podobny problem i nie za bardzo wiem jak to powinno działać.
-
Gdzie robić przegląd??? Śląskie...
Długo Cię w Polsce nie było jak widzę. Teraz jest u nas tak, że nikt Ci nic nie wbije jak nie usuniesz wszelkich usterek ;).
-
Akcyza od 19 lipca!!!
Bazhyl odpowiedział(a) na Hiv temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneTo masz dokładnie jak ja. W poniedziałek będę próbował telefonicznie przyatakować UC i US, może ktoś się nudził i wyprodukował papier.
-
Akcyza od 19 lipca!!!
Bazhyl odpowiedział(a) na Hiv temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjne16-go złożyłem papierki w UC razem z opłatą i usłyszałem "za tydzień do odbioru", więc zakładam, że na pewno nie będzie mowy o ponownym wyliczaniu akcyzy. Mam wrażenie, że składane od 19-go papiery będą traktowane "po nowemu".
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam wszystkich i pozdrawiam...
-
Panowie... coś mnie trafi.. Pęknieta szyba czołowa ;|
Trochę masz daleko, ale w Katowicach jest zakład który zajmuje się wymianą szyb, korzystają z produktów Pilkingtona. Nie wiem jak do Twojego modelu, ale wcześniej wymieniałem w kilku samochodach i zawsze było najtaniej w okolicy i bardzo dokładnie. Jeśli chodzi o naklejkę - suszarka i przekładka - warsztat powinien Ci to bez problemów wykonać.