Treść opublikowana przez sekpol1
-
Czy E32 mają apteczkę pod siedzeniem?
u mojego ojca w e34 niestety został uchwyt po apteczce :( a za to u mnie jest :lol:
-
KTO OGLADAL TO AUTO
witam odpowiedz jest krótka 3000zł w takie auto to pestka . Naprawa samej klimy to 1000PLN wymiana chłodnicy i wentylatora ,nabicie(gaz R12), tarcze+ klocki drugi 1000 , olej + FILTR w skrzyni 400ZŁ, 12 SWIEC 200ZŁ ,elektrozawory 200 ZŁ i pare dupereli.Wszystko z wyjatkiem klimy zrobiłem sam bo jestem mechanikiem , z pomocą forumowiczów moge zdziałac prawie wszystko w tym aucie.Tak by było wiecej pieniązków Pozdro :cool2:
-
KTO OGLADAL TO AUTO
prawda szeroki ryj miały wszystkie v-ki ale co do ceny to powiem tak jak wszystko działa to cena nie najgorsza . jest jeden warunek auto bez wkładu finansowego mozna brac . ja za swoją 91 dałem 8000 złociszy i ponad 3000 zł włożyłem przez 5 m-cy tekże twój wybór
-
dziwny test w E32-pytanie
:search: jest tego duzo na forum . test 14 to data oprogramowania reszte znajdziesz :hand:
-
Chcę Lepsze Brzmienie w 750il
witam podepne się pod temat czy ktos wie gdzie znajduje sie orginalny wzmacniacz od głośników bo nie wiem gdzie jest :modlitwa:
-
problem z roletą i językiem
witam zmiana jezyka jest bardzo prosta . Prawy przycisk na liczniku wcisnąć i trzymac ,przełączyc kluczykiem w stacyjce w pozycje 1 i wtedy po ok 10 sekundach zmieni sie jezyk .Kolejnosc jezyków jest zdaje sie niemiecki,angielski,francuski,włoski i hiszpański .powodzenia :cool2:
-
POMOZCIE..HISTORIA PRAWDZIWA ALE SMUTNA
Witam kolego mam dobrą wiadomość moje autko mam tylko 3 miechy i włożyłem już tyle co ty dałem za swoja 8000 a końca napraw nie widać ostatnio problemy ze skrzynią spoko pewnie kolejny 1000 mnie w BMW już nic nie zdziwi wiec głowa do góry :roll: pozdrawiam
-
dyfer
witam ja mialem taki problem z mostem kiedyś w e 30 320i załozylem od 318 bo była okazyjna cena i nie mineło 2 tygodnie i okazje to miałem w portwelu -padł i nie miałem wyjscia kupiłem jednak od 320 i teraz autko pyka do dzisiaj pozdro :lol:
-
CO O TYM, CO O NICH SADZICIE
RANT RANT I JESZCZE RAZ RANT jak dla mnie to nie ciekawe bardziej by pasowały do bmw 3 pozdro :P
-
Cztery rury??
Nic nie kombinuj z tymi wydechami :naughty: zostaw te wspaniałe autko ''TAK JAK JE BOZIA STWOZYłA'' pozdro :lol:
-
specyficzny problem...
jak zdejmiesz glowice to sie wszystko okaże jaki jest stan silnika u mnie warto bylo wlozyc w troche pieniedzy w ten sam silnik bo progogów na cylindrach nie bylo i zawory nie byly powypalane . nieraz lepiej zainwestowac w stary niz meczyc sie z nowym . pozdro
-
M10 ale jakie?
moze to składak. mialem pododny przypadek kiedys z 320 a 318 byly nie takie silniki pozdro
-
specyficzny problem...
spoko o silnik jezdzilem taka wczesniej motor nie do zajechznia uszczelka pod głowicą ok 80 zł planowanie głowicy nie uniknione a potem palic gume i --------wymieniac opony-----
-
bmw 750 4 biegowy czy 5 biegowy
witam wszystkich włascicieli bawarek . mam pytanko moje bmw przełancza 5 razy bieg czy jest mozliwe ze w tych rocznikach były skrzynie pięcio biegowe :?: moje bmw jest z 91 roku pozdrawiam :hand:
-
PYTANIE O ASC
Wielkie dzieki w twoim poscie jest tego wiele. :lol: Wiem od czego zaczynac pozdro
-
PYTANIE O ASC
abs dziala bez zarzutu moze cos ze sterownikiem asc a gdzie sie on znajduje? :?:
-
PYTANIE O ASC
abs dziala bez zarzutu moze cos ze sterownikiem asc a gdzie sie on znajduje? :?:
-
PYTANIE O ASC
PO PRZEJECHANIU PARU KILOMETRóW ZAPALA MI SIE ASC I WTEDY TRAKCJA NIE DZIALA CO TO MOZE BYC ? MOJE BMW TO 750 POZDRO !!!