Treść opublikowana przez crejzus
-
E92 335xi specjalne opony 4x4 ???
Witam, Nadchodzi zima i muszę kupić nowe koła (opony + felgi) Na lato mam 19 wzór 230 FELGA przód 8X19 ET-37 opona BRIDGESTONE POTENZA RE 050 A RSC 225/35/19 88Y FELGA tył 9X19 ET-39 opona BRIDGESTONE POTENZA RE 050 A RSC 255/30/19 88Y na zimę chciałem 17 tak jak przykazano do tego auta 225/45/17 91H lub 91V Felgi chyba 8 x17 ET 34 pytanie - czy do aut xi (4x4) muszą być jakieś specjalne opony ??? wiele razy widziałem w aukcjach na allergo dopisek tylko do E60 4x4 tylko do XI ... sprawdzałem w ETK i opony do 335i oraz do 335xi są takie same....
-
lusterka z pre- lci do lci?
fajniutkia ta Twoja E90 :) a lusterka hmm miałem ten sam dylemat w E92 robię właśnie lift jak zobaczyłem te patelnie od razu zabrałem się za szukanie M3 - szkoda tylko że cena powala :(
-
[E60] Dokodowanie prędkości na wyświetlaczu między zegarami
A ja tyle razy widziałem to na e90post a nigdzie nie mogłem znaleźć odp. gdzie to zakodować. :)) Ciekaw jestem czy jak we wskazówkowym skończy się skala na 280km/h a pojedziemy więcej to czy digital pokaże..
-
BLACK DEVIL E92 N54 335i M-pakiet
No właśnie właśnie czaisz się jak szczerbaty na sucharki :PPP Modyfikuj :)
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Albo X-ion zestaw dedykowany (wzmacniacz + głośniki) z montażem 2500-3000 albo Zestaw Hi Fi Alpine ok 1350 w ASO. Oczywiscie x-ion zagra lepiej. Nic innego chyba rozsądnego do tych aut nie ma :( Wiem bo sam testowałem. pzodro:)
-
BLACK DEVIL E92 N54 335i M-pakiet
Zmiana była z dwóch względów - finansowy i chciałem mieć 5er (kupiłem 535D e60LCI full m-pak) i po 2 miesiącach sprzedałem Teraz od miesiąca mam 335XI, która będzie wyglądać niedługo podobnie (zakładam lift+pełen m-pak + trochę modyfikacji i chciałbym mieć powyżej 400PS) Po tygodniu jazdy 535D zrozumiałem, że jedyne właściwe dla mnie to 335i lub M3. Za dwa tyg powinno być po modyfikacjach jak wyjadę wrzucę foty.
-
BLACK DEVIL E92 N54 335i M-pakiet
Przedstawiam moją zabaweczkę była goła ale ubrałem ją w M-pakiet i parę innnych dodatków... Obecniej już jej nie mam - jeździ w Krakowie, ale pracuje nad 335xi za 2 tyg wyjeżdam :) http://www.bestcopy.pl/bmw/01.jpg http://www.bestcopy.pl/bmw/02.jpg http://www.bestcopy.pl/bmw/03.jpg http://www.bestcopy.pl/bmw/04.jpg http://www.bestcopy.pl/bmw/05.jpg http://www.bestcopy.pl/bmw/06.jpg http://www.bestcopy.pl/bmw/07.jpg http://www.bestcopy.pl/bmw/08.jpg http://www.bestcopy.pl/bmw/09.jpg :D
-
E92 335XI N54 Modyfikacje
Po to własnie chcę dłubać swoje 335xi i do tego dziwęk z zaworu upustowego :))) Poza tym w pakiecie cześci, które ściągnąłem z US jest tzw "speed delimiter" więc problemu 205km/h nie będzie. Bardziej obawiam się o opony mimo że mają indeks prędkości do 300... Zobaczymy jak to wszystko sprawdzi się w praktyce.
-
e90 lotka/spoiler - pomoc w wyborze
Klapa tylko Carbon ponad 1000 $ Vorsteiner i inne A lotkę do E92 z ABS (nie mylić z tandetnym laminatem) masz tutaj http://jafra.home.pl/product_info.php/products_id/672 co prawda do E92 ale może do E90 też mają ? Warto spytać Ja kupiłem i własnie jest u lakiernika pozdro :)
-
Dokladany M-pakiet
WItam Doposażałem E92 335I 2006 rok w M-Pakiet Trzeba było wymienić Zderzak przód kompletny z halogenami + inne wtyczki halogenów (bez pakietu są na żarówki H8 z Pakietem H11) Progi boczne Zderzak tylni + dyfuzor Wlot na tarcze hamulcowe P+L Kanał powietrza na chłodnice oleju (tylko 335) Nadkola przednie P+L tylko część przednia. Osłona silnika dolna (bez m-pakietu jest krótsza - inny zderzak) Przedni pas - dokładnie kanał powietrza (nie trzeba zmieniać ale wtedy jest przerwa widoczna po otwarciu maski) Obecnie przerabiam E92 335xi 2008 na M-Pakiet lift 2010 i elementy są dokładnie te same (oczywiscie zderzaki poliftowe, progi się nie zmienily) Zmieniałem tez maskę + lampy ale tylko dlatego że chciałem mieć lift - gdyby auto było 2010 nie trzeba byłoby zmieniać maski i lamp. Zderzaki + progi kompletne używane kupiłem za 2800 brutto na allegro
-
e90 lotka/spoiler - pomoc w wyborze
POLECAM CSL LOOK http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=343304
-
zestaw naprawczy reflektora kto pomoże?
Tak aktualna cena z etk 423pln brutto
-
E92 335XI N54 Modyfikacje
Z tym wydechem to chciałem downpipe + coś dedykowanego ale koleś który od co najmniej 10 lat zajmuje się tylko wydechami i robił ich wiele na zamówienie, także do sportu powiedział jasno że najlepszym rozwiązaniem będzie dostosowanie od M3 + przeróbka katów. Wiem że wydechy do 335i oraz xi są zupełnie różne - tzn pierwszy odcinek do katów + pierwsze katy. Jeśli chodzi o chłodzenie to założyłem chłodnicę oleju, której standardowo nie było + zmodyfikowany intercooler z wagner tuning. Zobaczymy jak to będzie w praktyce już odliczam czas kiedy wyjadę
-
E92 335XI N54 Modyfikacje
Koszta na razie to na razie nie za wielkie dzięki uprzejmości siostry bratowej udało mi się sciagnać parę rzeczy z US :) Wiem, że programem robi się 360-380PS, u mnie modyfikacji trochę więcej wiec sam jestem ciekaw jak to wyjdzie. Może za tydzień albo dwa zacznę to montować. Jesłi chodzi o wytrzymałość to dwóch znajomych ma 335i no i ja mialem już jedno wiec mogę powiedzieć. Wtryski, HFPF, zawory sterujące turbinami - czyli stałe bolączki N54 :( Zastanawiam się czy nie będzie problemu ze skrzynią ale z tego co się doczytałem to zwykły automat ZF jest dużo mniej podatniejszy na awarie i odporniejszy na podnoszenie mocy niż np DKG Zobaczymy jak będzie z tym egzemplarzem.
-
Poszukiwana osoba z 335i
U mnie też tak było - szczególnie po ostrej jeździe nie wpominając że żar buchał spod auta.
-
E92 335XI N54 Modyfikacje
Witam Czy ktoś posiada E90, E92 z silnikiem N54 i przeprowadzał jakieś modyfikacje poza wgraniem softu ? Obecnie planuję założyć do mojego 335XI następujące modyfikacje - AFe Cold Intake stage 2 - MFD Intake Scoops - Helix Blow-off valve - JB4 PnP - kompletny wydech M3 E92 - Rieger Quad Diffusor - Lotka na klapę CSL Look - Lotka na szybę AC Schnitzer. - Lusterka M3 Czy ktoś przeprowadzał jakieś większe modyfikacje silnika - dolot, JB4, inny wydech, wycięcię katalizatorów ? Jaki przyrost mocy/momentu mogę uzyskać po tych modyfikacjach ? Czy lepiej założyć downpipe (sprawę emulacji sondy załatwia JB4) czy lepiej założyć katy od M3 (podobno są metalowe i mają dużo większą przepustowość niż ceramiczne).