Treść opublikowana przez Dura
-
Przegląd - powymianiac
Przepraszam Cie Dura, ale Twoje pytanie wydaje sie delikatnie ujmujac smieszne. Skad mam/mamy wiedziec co masz wymienic w samochodzie. To Ty nim jezdzisz a nie My wiec Ty powinienes znac jego bolaczki. Przeglad techniczny nie zmusza Cie do wymiany czegos co jest sprawne. Pojedziesz to sie dowiesz, jesli cos mu dolega, czego nie jestes swiadom-Pan Ci podpowie, zebys to w najblizszym czasie dla swego bezpieczenstwa wymienil/naprawil. A jak sie tak obawiasz tego przegladu to jedz do mechanika i niech Ci zrobi przeglad i zasugeruje ewentualne awarie, ktore zdyskwalifikuja Cie u diagnosty :roll: Na to wyglada przyjacielu ze nie zrozumiales mojego pytania. Chodziło mi o ewentualne filtry (jakie) i rzeczy które sie wymiania na zwykłym przegladze. Nie mowie tu usterkach mechanicznych. Akurat to chyba jestesmy w stanie okreslic sami. przebieg 149 tys. za miasiac miaja przeglad w dowodzie a od kupna (maj 2008) specjalnie nic nie wymianialem jedynie olej i filty ZAPrzeczasz sam sobie, pisales , ze wymieniles olej i FILTRY a teraz pytasz znowu jakie filtry wymienic. Goscia co wbija Ci pieczatke do dowodu nie interesuje czy masz ywmieniony filtr oleju, paliwa, czy masz roztocza i grzyby w ukladzie klimatyzacji. .... jesli masz spalona zarowke wymien ja, jesli masz wytarte opony wymien je.......dalej nie rozumiem Twojego pytania zawartego w TYTULE w dodatku z bledem, ktory nie przekazuje zadnej informacji tylko moze dac do myslenia o osobie zakladajacej post. skoro auto nie wykazuje zadnych usterek , nie doszukuj sie ich. Kiedy kupiles auto w maju mogles wymienic wszystkie filtry, i plyny eksploatacyjne jakie sa w aucie, bo nie wiesz kiedy byly wymieniane , chyba, ze znasz poprzedniego wlasciciela i wiesz co bylo robione i w jakim terminie. Człowieku drazni mnie twoje głupio mądre gadanie wiec moze juz sie nie wypowiadaj na ten tamat
-
Przegląd - powymianiac
dlatego tez pytam co polecacie wymianic
-
Przegląd - powymianiac
Przepraszam Cie Dura, ale Twoje pytanie wydaje sie delikatnie ujmujac smieszne. Skad mam/mamy wiedziec co masz wymienic w samochodzie. To Ty nim jezdzisz a nie My wiec Ty powinienes znac jego bolaczki. Przeglad techniczny nie zmusza Cie do wymiany czegos co jest sprawne. Pojedziesz to sie dowiesz, jesli cos mu dolega, czego nie jestes swiadom-Pan Ci podpowie, zebys to w najblizszym czasie dla swego bezpieczenstwa wymienil/naprawil. A jak sie tak obawiasz tego przegladu to jedz do mechanika i niech Ci zrobi przeglad i zasugeruje ewentualne awarie, ktore zdyskwalifikuja Cie u diagnosty :roll: Na to wyglada przyjacielu ze nie zrozumiales mojego pytania. Chodziło mi o ewentualne filtry (jakie) i rzeczy które sie wymiania na zwykłym przegladze. Nie mowie tu usterkach mechanicznych. Akurat to chyba jestesmy w stanie okreslic sami.
-
Przegląd - powymianiac
przebieg 149 tys. za miasiac miaja przeglad w dowodzie a od kupna (maj 2008) specjalnie nic nie wymianialem jedynie olej i filty
-
Przegląd - powymianiac
Za miesiac szykuje sie przeglad . Co polecacie powymieniać ?
-
Nawigacja- boardmonitor
Panowi powiedzcie mi czy jest mozliwosc wymiany radia kaseciaka plus panel od klimy i wstawienie nawigacji boardmonitor plus czytnik dvd. Czy moze robił ktos juz taki manewr. czy to jest skomplikowane i czy to ma sens. Czy komentarze sa w jezyku niemieckim czy jest mozlowosc wgrania polskiego?
-
328 - 6,5l/100km? Opowieści dziwnej treści, czy fakt???
tyle pewnie pokazywał mu komputer a do tego trzba doliczyc jeszcze ze 2 litry
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
panowie czy pali wam sie kontrolka przepalonych zarówek w e46 po załozeniu ringów, czy da rade to jakos obejsc
-
Trzeszcza uszczelki w dzwiach
Od jakiegoś czasu zauważyłem ,ze strasznie trzeszcza mi uszczelki w drzwiach. Wydaje mi sie ze to te przy szybach ale głowy nie dam. Jaki może byc powod i czy można w jakis sposob temu zapobiedz . Prosze o jakies rady bo troche stało sie to meczące
-
Funkcje komputera w E46????
Jesli tak wolisz to nie narzekaj ze masz tak uboga wersje
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
Koniecznie musisz dokupic jeszcze 2 ringi... bo tak troche głupio
-
Funkcje komputera w E46????
tak to jest jaki sie kupuje auto po nizej sredniej ceny na rynku. to sa te okazyjne auta.
-
Jakie wybrać lampy przednie??
ludzie dajcie sobie loozy z tymi lampami. przeciez to jest kalectwo dla samochodu. chcecie zeby wasze auto wysmiał pozniej tede w operacji tunning.
-
co wybrac? e36 cabrio 325/328 czy e46 320D ? :)
cabro jest fajne ale nie u nas w pochmurnym kraju. w polsce juz w kwietniu jak tylko troche słonce wyjdzie za chmur wiekszosc uzytkowników zdejmuje dachy i mysla ze sa fajni. teraz miec kabrioleta nie jest rzecza wielka
-
WYSOKIE SPALANIE PROSZE O POMOC
powiem szczerze ze w tym czasie sprzedałem samochód i dajej walczył z tym kolejny własciciel. Mowił tez cos ze raz mu sie na postoju samochod zagotował
-
dziwny zapach po wyłączeniu climatronic
grzyby i bakterie. o klime tez trzeba zadbac
-
WYSOKIE SPALANIE PROSZE O POMOC
ja mialem probelm z czujnikiem temeratury silnika i cały czas jezdził na ssaniu. moze u ciebie jest to samo
-
przyciemnianie szyb
trabanta mozesz sobie taka folia okleic
-
co to moze byc ?
a moze cos na bezpiecznikach
-
Co sądzicie o mojej bawarce???
popieram cała resze.gril do wymiany
- 320d
- 320d
-
320d
Z mniejszym przebiegiem czy wskazaniem na liczniku? jak Wam wyświetlacz przeszkadza to wam do 70 tkm za 100 spręcą :-) Diesla zazwyczaj kupuje sie jak sie duzo jeździ a jak sie dużo jeździ to sie potem duzo na liczniku pojawia. Poza tym po 100 tkm może być bardziej skatowane auto wymagajace wiekszych nakładów niz po 250! Jeśli samochód jest zadbany i ma 250 tkm (mówimy o E46 a nie FSO jakimś) to można śmiało kupowac... takie głupie gadanie. ja kupilem diesla z przebiegiem 140 tys. ksiazka serwisowa. wszysko w bardzo dobrych pieniadzach. wcale ne powiedziane ze jak diesel to musi miec nakrecone...
-
co wybrac? e36 cabrio 325/328 czy e46 320D ? :)
moim zdaniem lepiej jest kupic e46 z silnikiem diesla. e36 jest bardzo paliwozerne a moc jaka jest pod maska nie pozwala na spokojna jazde. Lepiej jest chyba isc juz z postepem i kupic sobie model nowsze auto. zawsze tez trzeba myslec o mozliwosci ewentualnej sprzedazy . zainwestujesz ze 30 tys w kabrileta i juz tych pieniadzy nie odzyskasz. diesle zawsze beda w cenie
-
czym spolerowac lampy
czy to ogolnie jest mozolna robota czy lepiej dac same klosze do lakiernika niech oni sami spoleruja