Treść opublikowana przez polak318
-
powyrzej 120km/h trzesie samochodem
kola hm.. ale na karzdym biegu teraz powyzej 3.5 tys/obr trzesie samochodem przez chwile a powyzej 120 to juz calkiem trzesie
-
powyrzej 120km/h trzesie samochodem
a jaka moze byc przyczyna ze nie pali na wszystkie cylindry, i jak to naprawic?
-
powyrzej 120km/h trzesie samochodem
jeszcze jakies trzesienie jest na na kazdym biebu powyzej 3.5 tys/obr niezaleznie od predkosci. niewiem co sie dzieje :(
-
powyrzej 120km/h trzesie samochodem
geometrie ustawialem
-
powyrzej 120km/h trzesie samochodem
trzesie mi calym samochodem jak jade powyrzej 120 a w kierownicy za duzych drgan nie czyc czy ktos wie co to moze byc. sworznie wymienilem i z prawej strony lacznik stabilizatora wymienilem.
-
trzęsie sie
hm... ale to tylko na 2 biegu tak jest i tylko przy mniej wiecej 3-3,5 tys/obr. Moze jak by to byly poduszki to by na kazdym biegu tak bylo??
-
trzęsie sie
dodamjeszcze ze mialem skrzynie cala mokra i wymienilem uszczelniacz i przy okazji przegob walu napedowego tez wymienilem bojuz tez byl zarzniety
-
trzęsie sie
mam taka niewiadoma bo jak ruszam samochodem to na 2 biegu tak gdzies przy 3-3,5 tys/obr. cos delikatnie mi trzesie czuje to najbardziej na podlokietniku w aucie dodam ze to bmw e36 318i 1992r m40. Co moze byc tego przyczyna?
-
mam problem ze swoją betą e36 318i
ja mialem takie cos chyba podobne jak jechalem to mi sie dusil jechal dusil jechal tak troche szarpalo i przy wymialnie oleju zobaczylem ze przegob walu napedowego jest juz do wymiany wymienilem i narazie jakos nic nie szarpi i sie nie dusi http://moto.allegro.pl/item345950238_przegub_walu_bmw_3_5_opel_omega_nowy_germany_ss.html cos takiego
-
problem z klamka wewnetrzna
a ja mam pytanko na temat klamki zewnetrznej w e36 sedanie bo jak otwieram samochod to klamka w gorze zostaje nie odbija ale tylko od strony kierowcy z przodu?? czemu tak jest??
-
Telepanie kierownicą - nie zawsze ale bardzo intensywne
u mnie jak telepalo to łacznik stabilizatora trzeba bylo wymienic i teraz jest gitara
-
Telepanie kierownicą - nie zawsze ale bardzo intensywne
sworznie wymienilem to moze u mnie tez koncowki drazka trzeba wymienic delikatne luzy jakbym mial w kierownicy
-
Telepanie kierownicą - nie zawsze ale bardzo intensywne
u mnie tez trzesi przy wiekszej pradkosci powyrzej 120 amorki wymienialem i sworznie zawnietrzne tez wymienialem z miesiac tamu co to moze byc? moze wewnetrzne sworznie? bo czyje jak drzy samochod przy wiekszej predkosci?
-
pomocy-topi sie zlaczka na zarowce swiatla mijania
mam moze troche podobny problem bo swiatło mijania w prawej lampie nie łacza ale jak stukne w lampe to dziala, patrzylam kable i plastikowa obudowa złaczki od zarówki zczarniała. Tez wymienic kable i złaczki???
-
Zmulanie na benzynie na wysokich obrotach | rozwiązane :)
jestem zielony w mechanice samochodów ale mam podobny problem, i mam pytanie jak wyglada cewka zapłonowa w bmw e36 318i m40 1992r.
-
dziwne gwizdanie
chyba racja bo czasem jakby pasek piszczy ale zarko kiedy
-
dziwne gwizdanie
co to moze byc na zimnym samochodzie jak zmieniam biegi wciskajac sprzeglo cos jakby gwizdalo a jak samochod sie rozgrzeje juz nic nie slychac? Co to moze być? dodam ze to bmw e36 318i M40
-
jakies stukanie
hm... nikt nie wie co to moze byc ???
-
jakies stukanie
co to jest jak ruszam moim bmw (m40) tak powolutku na pułsprzegle to co stuka mocno a jak puszcze sprzeglo to przestaje i druga sprawa czasem jak wrzucam 2 to jakby cos przeskoczylo jakby jakies stukniecie dodam ze to sie dzieje jak szybciej ruszam i szybko smieniam bieg i puszczam sprzeglo????????????
-
opadająca podsufitka ,pomocy :(
mam taki sam problem. zobacz tohttp://moto.allegro.pl/item331550416_tapicerka_podsufitka_tuning_klej_tapicerski_.html to klej do takich rzeczy poszukaj jeszcze bo byly takie kleje w spreju
-
Instalacja Sterownika centralnego zamka !
dodam ze chodzi o bmw e36 sedana z 92 roku
-
gdzie najtaniej silnik krokowy dostane
no wlasnie gdzie mozna dostac taki silniczek w rozsadnej cenie e36 318i 1.8 92r
-
Instalacja Sterownika centralnego zamka !
a takie cos nadawało by sie ??? http://moto.allegro.pl/item322304248_bmw_sterownik_centralnego_zamka_2_piloty_kierunk.html
-
cyferki na tylnej klapie
moze wie ktos jak odkleic cyferki na tylnej klapie? chcem miec czysta tylna klape bez zadnych cyferek typu 318i i niewiem jak je odkleic :?:
-
geometria koł
wyminilem amorki przod i swoznie ustawilem geometrie i katy i cos bardzo delikatnie trzesie kierownica jak jade nie mam pojecia co jest