Treść opublikowana przez kjarek22
-
Dodatkowy wzmacniacz G31
Witam Czy ktoś podpinał dodatkowy wzmacniacz? Chodzi o to w jakiej kolory kabli sie podpiąć: kanał lewy kanał prawy? Bo najlepszy dostęp jest do kabli widzialem ze bylby z oryginalnego wzmacniacza po lewej w bagażniku. Tylko jakie kable? I drugie to: gdzie dać wzmacniacz bo ja tam miejsca nie widzę na niego. Stąd moje pytanie robił ktoś już cos takiego?
-
Dodatkowy wzmacniacz audio
Witam Czy ktoś podpinał dodatkowy zmacniacz? Chodzi o to w jakiej kolory kabli sie podpiąć kanał lewa i jaki kanał prawy? Bo najlepszy dostęp jest do kabli z oryginalnego wzmacniacza po lewej w bagażniku. Tylko jakie kable? I drugie to gdzie dać wzmacniacz bo ja tam miejsca nie widzę na niego. Stąd moje pytanie robił ktoś już cos?
-
video rejestrator i wzmacniacz
Wczoraj ogarnalem temat z videorejestratorem i montazem kamer przod i tyl. U mnie byl to bezpiecznik F50 ten wskazany strzalka na zalaczonym zdjeciu i dziala super bo wlacza sie po wlaczeniu przycisku start i tak samo sie wylacza przy nacisnieciu stop - nie musialem nic czekac Moze sie komus to przyda
-
video rejestrator i wzmacniacz
No chcialem tak zrobic ale wlacza sie alarm i nie wiem jak go wylaczyc Wiesz moze?
-
video rejestrator i wzmacniacz
Wszystkie bezpieczniki maja u mnie maja 12V jak mierze miernikiem i dlatego sie pytam. Nie wiem o co chodzi Jaki to nr bezpiecznika? I za co on jest odpowiedzialny? Bo u mnie nawet gniazdo zapalniczki po zamknieciu auta ma ciagle zasilanie
-
Dodatkowa kamera - rejestrator
Ja by sie podpial pod temat530d 2021r gdzie sie podpiac z kamera zebz po zaplonie sie kamera wlaczala?
-
video rejestrator i wzmacniacz
Wiecie w jaki bezpieczni sie wpiac zeby po zaplonie pojawilo sie 12V i po zgaszeniu auta wzlaczylo sie zasilanie?
-
video rejestrator i wzmacniacz
Wiesz może dokładnie w ktory bezpiecznik sie wpiąć bo nie umiem znaleźć takiego co zadziała po zapłonie zeby ten wideorejestrator podpiąć?
-
video rejestrator i wzmacniacz
A jakbym chcial sie podpiac bezposrednio do kable to demontaz schowka mi to umozliwi?
-
video rejestrator i wzmacniacz
super dzieki
-
video rejestrator i wzmacniacz
Witam BMW 530d 2021r Potrzebuje podpiac video rejestrator, wydaje mi sie ze najlepiej po zasilanie z zapalniczki. Znalazlem bezpieczniki (pod schowkiem) ale nie umiemi sie dostac do kabli. Czy jak zdemontuje schowek to bede mogl sie dostac lepiej do kabli z bezpieczkinow? Jak lepiej sie podpiac pod jakis inne to prosze o porade. Moze ktos juz montowal i wie gdzie sie najlepiej podpiac, tak zeby po zgaszeniu auta - albo zaraz albo öpo chwili kamera sie wylaczala a po uruchomieniu zaplonu wlaczala? Chcialbym jeszcze dolozyc wzmacniacz i subwoofer - gdzie sie podpiac najlepiej? Robil juz ktos cos takiego? Z gory dzieki za pomoc
-
Opis bezpieczników bmw 530d xdrive 2021
Witam Potrzebny mi opis bezpieczników, który za co odpowiada. Mogę prosić o pomoc Przydałoby się jakieś zdjęcie z opisem jaki bezpieczniki za co odpowiedzialny
-
Ustawienia swiatel
To nie rozumiem po co te pokretlo wogole jest jak tak to ma dzialac. Ale widocznie nie jest mi dane rozumiec. Mimo to dziekuje za odpowiedz
-
Ustawienia swiatel
Witam Dodam ze jestem dopiero co po zakupie auta BMW 530d z 2021r. Jestem zielony z BMW Chodzi mi o ostawienie swiatel i pokretlo od swiatel wewnatrz. Normalnie dla mnie powinno to byc tak: przelacznik na 0 - to maja byc tylko swiatla dzienne Nastepnie sa pozycyjne - to wiadomo AUTO - to w zaleznosci czy na zewnatrz jest: jasno to dzienne ciemno to przelanczaja sie na swiatla mijania A u mnie jest obojetnie czy na 0 czy AUTO to swiatla ustawiaja sie same pod oswietlenie na zewnatrz. Moze mi ktos powiedziec czy da sie ustawic to tak jak powinno byc? Ogladalem w instrukcji i szuklem na forum ale nie znalazlem odpowiedzi (moze cos przeoczylem) Prosze o pomoc i z gory dzieki za odpowiedzi
-
Wylaczenie systemu Start/Stop
BARTRSL A mozesz dac jakiegos linka do dobrego-sprawdzonego urzadzenia bimercode ?
-
Wylaczenie systemu Start/Stop
Witam Jestem swierzym posiadaczem G31 z 2021r. Wiek ktos moze jak moge wylaczyc system start stop. Fizycznego przycisku nie ma. Jedyna opcja jaka znalazlem to SPORT INDYWIDUAL, gdzie zmienic jego ustawienia na COMFORT. Nie ma jakiejs opcji w menu zeby to wylaczyc? Lub przypisac do jakiegos przycisku z funkcja zapamietania tzn. do puki drugi raz nie nacisne to zaostanie wylaczony. Prosze o pomoc