Skocz do zawartości

kjarek22

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kjarek22

  1. Witam Czy ktoś podpinał dodatkowy wzmacniacz? Chodzi o to w jakiej kolory kabli sie podpiąć: kanał lewy kanał prawy? Bo najlepszy dostęp jest do kabli widzialem ze bylby z oryginalnego wzmacniacza po lewej w bagażniku. Tylko jakie kable? I drugie to: gdzie dać wzmacniacz bo ja tam miejsca nie widzę na niego. Stąd moje pytanie robił ktoś już cos takiego?
  2. Witam Czy ktoś podpinał dodatkowy zmacniacz? Chodzi o to w jakiej kolory kabli sie podpiąć kanał lewa i jaki kanał prawy? Bo najlepszy dostęp jest do kabli z oryginalnego wzmacniacza po lewej w bagażniku. Tylko jakie kable? I drugie to gdzie dać wzmacniacz bo ja tam miejsca nie widzę na niego. Stąd moje pytanie robił ktoś już cos?
  3. Wczoraj ogarnalem temat z videorejestratorem i montazem kamer przod i tyl. U mnie byl to bezpiecznik F50 ten wskazany strzalka na zalaczonym zdjeciu i dziala super bo wlacza sie po wlaczeniu przycisku start i tak samo sie wylacza przy nacisnieciu stop - nie musialem nic czekac Moze sie komus to przyda
  4. No chcialem tak zrobic ale wlacza sie alarm i nie wiem jak go wylaczyc Wiesz moze?
  5. Wszystkie bezpieczniki maja u mnie maja 12V jak mierze miernikiem i dlatego sie pytam. Nie wiem o co chodzi Jaki to nr bezpiecznika? I za co on jest odpowiedzialny? Bo u mnie nawet gniazdo zapalniczki po zamknieciu auta ma ciagle zasilanie
  6. Ja by sie podpial pod temat530d 2021r gdzie sie podpiac z kamera zebz po zaplonie sie kamera wlaczala?
  7. Wiecie w jaki bezpieczni sie wpiac zeby po zaplonie pojawilo sie 12V i po zgaszeniu auta wzlaczylo sie zasilanie?
  8. Wiesz może dokładnie w ktory bezpiecznik sie wpiąć bo nie umiem znaleźć takiego co zadziała po zapłonie zeby ten wideorejestrator podpiąć?
  9. A jakbym chcial sie podpiac bezposrednio do kable to demontaz schowka mi to umozliwi?
  10. super dzieki
  11. Witam BMW 530d 2021r Potrzebuje podpiac video rejestrator, wydaje mi sie ze najlepiej po zasilanie z zapalniczki. Znalazlem bezpieczniki (pod schowkiem) ale nie umiemi sie dostac do kabli. Czy jak zdemontuje schowek to bede mogl sie dostac lepiej do kabli z bezpieczkinow? Jak lepiej sie podpiac pod jakis inne to prosze o porade. Moze ktos juz montowal i wie gdzie sie najlepiej podpiac, tak zeby po zgaszeniu auta - albo zaraz albo öpo chwili kamera sie wylaczala a po uruchomieniu zaplonu wlaczala? Chcialbym jeszcze dolozyc wzmacniacz i subwoofer - gdzie sie podpiac najlepiej? Robil juz ktos cos takiego? Z gory dzieki za pomoc
  12. Witam Potrzebny mi opis bezpieczników, który za co odpowiada. Mogę prosić o pomoc Przydałoby się jakieś zdjęcie z opisem jaki bezpieczniki za co odpowiedzialny
  13. kjarek22 odpowiedział(a) na kjarek22 temat w G30, G31, F90
    To nie rozumiem po co te pokretlo wogole jest jak tak to ma dzialac. Ale widocznie nie jest mi dane rozumiec. Mimo to dziekuje za odpowiedz
  14. kjarek22 opublikował(a) temat w G30, G31, F90
    Witam Dodam ze jestem dopiero co po zakupie auta BMW 530d z 2021r. Jestem zielony z BMW Chodzi mi o ostawienie swiatel i pokretlo od swiatel wewnatrz. Normalnie dla mnie powinno to byc tak: przelacznik na 0 - to maja byc tylko swiatla dzienne Nastepnie sa pozycyjne - to wiadomo AUTO - to w zaleznosci czy na zewnatrz jest: jasno to dzienne ciemno to przelanczaja sie na swiatla mijania A u mnie jest obojetnie czy na 0 czy AUTO to swiatla ustawiaja sie same pod oswietlenie na zewnatrz. Moze mi ktos powiedziec czy da sie ustawic to tak jak powinno byc? Ogladalem w instrukcji i szuklem na forum ale nie znalazlem odpowiedzi (moze cos przeoczylem) Prosze o pomoc i z gory dzieki za odpowiedzi
  15. BARTRSL A mozesz dac jakiegos linka do dobrego-sprawdzonego urzadzenia bimercode ?
  16. Witam Jestem swierzym posiadaczem G31 z 2021r. Wiek ktos moze jak moge wylaczyc system start stop. Fizycznego przycisku nie ma. Jedyna opcja jaka znalazlem to SPORT INDYWIDUAL, gdzie zmienic jego ustawienia na COMFORT. Nie ma jakiejs opcji w menu zeby to wylaczyc? Lub przypisac do jakiegos przycisku z funkcja zapamietania tzn. do puki drugi raz nie nacisne to zaostanie wylaczony. Prosze o pomoc

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.