-
Nie chce zapalić... :( Brak iskry i nie dochodzi paliwo.
mam nowy przekaźnik ale i tak nie chce zapalić. dlaczego na bezpiecznikach nr 11-20 wogóle nie mam prądu??
-
320i 24V e36. Nie odpala. Pilnie potrzebna pomoc!!!!!!!!!
nie ma żadnego pukania od przekaźników! A pozatym mam nowy główny przekaźnik MAIN DELAY. Teraz kiedy przekręce na zapłon to raz cyknie i słychac jak dochodzi prąd gdzieś koło przepustnicy. a dlaczego nie mam napięcia w bezpiecznikach 11-20? cały rząd?
-
320i 24V e36. Nie odpala. Pilnie potrzebna pomoc!!!!!!!!!
nie ma iskry i na dodatek pompa nie chodzi a sprawdzałem na sucho i jest dobra. nie mam wogóle napięcia na przewodach do pompy i na bezpiecznikach 11-20. co jest z tymi bezpiecznikami?
-
320i 24V e36. Nie odpala. Pilnie potrzebna pomoc!!!!!!!!!
pisałem już o tym ale jakoś nikt nie potrafi mi pomóc! Pewnego dnia auto nie wkręcało się na obroty, ciężko odpalało a później już wogóle nie mogłem odpalić. Kręcić mogę nawet 10min i nic, ani nie zamruczał. Kupiłem nowe świece NGK, nowy akumulator... i nic to nie dało Zauważyłem że wogóle nie ma iskry na żadzym cylindrze, pompa paliwa też nie pracuje ale na 100% jest sprawna bo podłanczałem prosto pod akumulator i wszystko chodzi. Wymieniłem też biały przekaźnik (ten koło przekaźnika pompy i nadal nie mam iskry). A wszyscy twierdzą że to przekaźnik. Chociaż na starym przekaźniku nie było słychać nic a teraz słychać że dochodzi prąd gdzieś tam koło przepustnicy bo słychać "brzęczenie". Jeszcze jedno...dlaczego nie mam napięcia na żadnym bezpieczniku w rzędzie gdzie znajduje się bezpiecznik pompy paliwa tj. rząd od 10-20. Proszę o szybką odpowiedź, co może być nie tak? Filtr paliwa napewno jest dobry.
-
Nie odpala-tykajacy bialy przekaznik silnika-HELP
Mam pytanie odnośnie połączenia przekaźnika. Z tego co widzę są dwa wejścia 87 w gnieździe przekaźnika. Więc na czym dokładniej polega połączenie 30 i 87? Puścić jeden kabelek od 30 do 87 i od 30 do drugiego wejścia 87? Nalożyć na to przekaźnik czy tak pozostawić? Proszę o pilną odp.
-
Nie chce zapalić... :( Brak iskry i nie dochodzi paliwo.
Tak wogóle jak mogę sprawdzić przekaźnik? Podmienić z jakimś kumplem?? Nie ma innego wyjścia?
-
Jak to jest zrobione ?
Jeżeli już zamierzasz założyć dystanse to należałoby zainwestować w jakiś Body Kit... poszerzenia błotników mam na myśli (wtedy nie będziesz łamał przepisów, koła nie mogą wystawać poza obrys auta) :D
-
Montaż sprężarki - TurboKit
Do e36 otrzymasz cały zestaw Turbo (turbosprężarka Garreta, orurowanie, podkładki, śruby, zawór Blow Off itp) cena 5200zł popatrz a może gdzieś znajdziesz! miłego szukania
-
poszukuje dobrego serwisu pomp wtryskowych, WLKP !
Sprawdź w długiej goślinie! Jest tam ogólny serwis BMW. Pozdro
-
Jak to jest zrobione ?
Najlepiej zamów sobie dystanse (np. z allegro) ale polecałbym jakiś sklep z akcesoriami! Najlepiej z pieścieniem centrującym! I nie zapomnij o dobrych szpilkach!
-
Nie chce zapalić... :( Brak iskry i nie dochodzi paliwo.
według Ciebie jest to przekaźnik R2? (patrz link) a jeżeli to nie zadziała? dużo jest pisane na forum że może być to wina czujnika położenia wału korbowego? Czy to możliwe? http://img160.imageshack.us/img160/2126/przekaznikiibezpieczniki8co.png
-
Nie chce zapalić... :( Brak iskry i nie dochodzi paliwo.
Ok! Sprawdze i najwyżej się odezwe... THX
-
Nie chce zapalić... :( Brak iskry i nie dochodzi paliwo.
No racja! mam tak samo! I o ile dobrze pamiętam jest on koloru białego! Pierwszy jest niebieski i jest od pompy paliwa na 100% i na 100% jest sprawny! Czy to powinno załatwić sprawę? Czy pasują inne przekaźniki?
-
Nie chce zapalić... :( Brak iskry i nie dochodzi paliwo.
A który przekaźnik jest przekaźnikiem głownym? :(
-
Nie chce zapalić... :( Brak iskry i nie dochodzi paliwo.
Mam bardzo poważny problem! Kiedy auto jeszcze chodziło poczułem dziwne zachowanie mojej beaty. Nie miała wogóle mocy, jakby nie paliła na wszystkie gary, na moment łapała a później znowu braki. Zgasiłem auto i po mniej więcej godzinie próbowałem odpalić ale z trudem jej się to udawało. Teraz już wogóle nie chce odpalić. Zauważyłem że paliwo nie dochodzi, odkręciłem przewód od listwy wtryskiwaczy i nic, odkręciłem na kanale przewód z filtra paliwa i nalało pół słoika, a na dodatek nie ma iskry chociaż w przewodach jest napięcie i świece są nowe NGK... co może być nie tak??? Proszę o szybką odpowiedź... BMW E36 2.0 24V