Treść opublikowana przez Wojtek HZ
-
Traffic camera information
W czwartek wykupiłem usługe Traffic Camera i po uruchomieniu aplikacij przed skrzyżowaniem z fotoradarem - czerwone światło- na hedapie na szybie wyświetla się aparat w białym kwadracie i obok napis - Monitorowanie ja ,,chodzi mi o te ostatnie słowo " ja" to wygląda jak by było urwane. Poniżej zdjęcie , też tak macie czy coś jest nie tak z aplikacją i mi źle wyświetla
-
sonda nox, check engine x3 3.0d b57, mild hybrid
Cześć, Ja ma 3 2.0d mild hybrid 190 km / 2021 rok , Mi miesiąc temu wyskoczyła żółta kontrolka silnika podczas jazdy,moc miała i żadnych błędów nie wyświetliło ,następnego dnia pojechałem do serwisu bmw , diagnoza - uszkodzona sonda Nox za katalizatorem - wymienili na gwarancji
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Z Wrocławia do Gdańska i z powrotem 936km , trochę daleko - ale dziękuje za odpowiedź
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
W którym serwisie i w jakim mieście ta wymiana oleju za 699 zł, może rozwarze możliwość zrobienia wycieczki z wymianą oleju
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Ja też jestem z Wrocławia ostatnio byłem na naprawie gwarancyjnej i spytałem ile wyniesie koszt wymiany olej i filtra do mojej między przeglądami to powiedzieli 1200zł -Karkonowska .
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
W mojej head-upa działa cały czas jak jadę do przodu jak i na wstecznym sprawdzane dziś , żadnych zacięć czy znikania wyświetlanych informacji
-
Webasto dymienie
Ja też mam webasto w swojej 3, dzisiaj ustawiłem ogrzewanie na 30 minut przed wyjazdem a padał deszcz, temperatua 7,5 stopnia , co chwila obserwowałem auto przez okno i żadnego dymu nie było spod auta a jak podszedłem to było słychać taki cichy szum . Jak otworzyłem auto to było ciepło - to jest to
-
CarPlay, przestają działać przyciski na kierownicy
Wyłączyłem rozszerzenie i idalej carplay nie wyświetla wiadomości z sms tylko po angielsku mówi kto wysłał ,ale jak przestawiłem na idrive to wiadomości z sms były wyświetlane na środkowym ekranie . Może coś jest zablokowane w ustawieniach bmw bo w stelvio sms odczytywał w carplay bez problemu
-
CarPlay, przestają działać przyciski na kierownicy
Jutro spróbuje wyłączyć to rozszerzenie i zobaczę czy się wyświetla sms na Carplay i dam znać
-
CarPlay, przestają działać przyciski na kierownicy
U mnie jak przychodzi sms to przełącza na CarPlay i pokazuje powiadomienie o sms ale nie mogę go odczytać na ekranie , coś mam zablokowane czy coś nie włączone ,miałem przed bmw alfe stelvio i tam bez problemu odczytywałem sms na ekranie na CarPlay które przychodziły.
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Możesz napisać jakiejr marki masz te ciche opony i rozmiar bo bedę się teraz rozglądać do swojej na natępny sezon
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
To prawda. Ja mam u Siebie asystenta kierowcy PRO i w korku ile bym czasu nie stal ruszy sam pod warunkiem że patrzysz się przed siebie w kierunku jazdy.Jest kamera na wyświetlaczu zegarów
-
Auto zmienia ustawienia
Potwierdzam , Właśnie w Mojej tak jest
-
Auto zmienia ustawienia
U mnie jak zmienię na sport z comfort to jest różnica ,wyrywa szybciej i biegi zmienia wyżej, sprawdź czy nie masz ustawień na sport indiwidual - tam masz ustawienia comfort lub sport , jak masz comfort to nie będzie różnicy ale wtedy silnik ci nie będzie wyłączał na skrzyżowaniach
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
ASO Bawaria w którym mieście , bo za wymiane oleju w silniku bardzo dobra cena , We Wrocławiu co ostatnio pytałem 1100zł.
-
Brak informacji z Google Map na Headup i zegarach G30 2017
Dziś sprawdziłem jak jechałem w swojej to na car play apple maps - Są wskazówki na zegarach i head Janosik - brak wskazówek na zegarach i head google maps - brak wskazówek na zegarach i head
-
Brak informacji z Google Map na Headup i zegarach G30 2017
Ja mam G2O Z Listopada 2020 z live cocpit pro i też mi nie wyświetla wskazòwek z googla map na head i zegarach , pytałem się ostatnio o to w serwisie to powiedzieli że tylko wyświetla ori nawigacje
-
Gorący panoramiczny/szklany dach
Ja mam też 3 + szyberdach i ustawiona temperatura na 23 stopnie i momentalnie chłodzi po uruchomieniu silnika, dla mnie jest bardzo skuteczna
-
Adblue w G20 320xd
Mam dodatkowe pytanie,czy ktoś wie jaka jest pojemność zbiornika adblu w mojej 320d xdrive bo jak zadałem takie pytanie w ASO to nie byli w stanie tego powiedzieć po Vin.
-
Adblue w G20 320xd
Ja mam od 1,5 miesiąca i przy zakupie uzupełnione na max,przejechane 1400 km i pokazuje 100%,zapisałem stan km i zobaczę po ilu km trzeba dolać
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Witam, proszę o ofertę na filtr oleju silnikowego, powietrza, paliwa,kabiny oraz olej do silnika z podaniem ile trzeba wlać . Do WBA31DY020FK38223 Dziękuje