Treść opublikowana przez piotr23_24
-
Pytanie o automat. podgłaszaniu radia podczas jazdy
Witam a jak to zrobić w mojej x5 czy e60
-
Modele samochodów BMW - MINIATURY BMW
Ja syukam e60 i inne w skali 1:24 gg 9923266
-
Jęki
Witam przy leekim skręcaniu słysze w kole jak by jęki samochód ma przejechane 13tyś przebiegu co to może być
-
Sprzedam... Kupie...
A ja kupie bmw każdy model w skali 1:72
-
modedeliki BMW
siemka kupie każdy model BMW w skali 1:72 z firmy hongwell/cararama mój gg 9923266 lub e-mail [email protected][/img]
-
Pytanie do użytkowników X5!
Automat z steptronic najlepszy i diiselek oczywiście
-
BMW X6
Siemka możecie mi powiedzieć co sądzicie o BMW X6,i kiedy wejdzie do polski wogóle wszystko
-
AUX ???
A w x5 gdzie można tego wejścia szukać?
-
Sterowanie w e60
A jak ten język przestawić w tym sterowaniu głosem żeby do auta będe mógł mówić po angielsku??
-
Sterowanie w e60
Siemka wszystkim,czy możecie mi powiedzieć czy w E60 można przestawić język z niemieckiego na polski w sterowaniu głosem??
-
Wibracje w kierownicy
Pomóżcie mi bo ten post na górze niewiele mi pomógł ten samochód ma dopiero 12tyś kilometrów przejechane to pompa sie nie może kończyć!!!Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Felgi e60
Siemka jakie polecacie felgi i opony do e60?
-
Wibracje w kierownicy
Siemka powiedzcie co to może być jak skręcam w lewo to czuje w kierownicy drgania w kole lewym doradzcie :cry2: :cry2:
-
DVD w BMW E60
Siemka mam dwa czytniki w konsoli dvd i na muzyke ten drugi jest do navi na płyte no to gdzie mam wsadzić płyte z dvd a dvd jest napewno to nie mówicie że nie ma bo pisze w menu dvd drive
-
Szyby
Czy w waszej x5 zamykają się szyby po zamknięci auto z pilota...Bo niewiem czy w x5 tak jest
-
X5 mały kompleks
Siemka co to za kontrolka przy mocnym hamowaniu świeci taki trójkąt wykrzyknik i napis 4x4 co to za kontrolka?a i powiedzcie czzy w necie da się sprawdzić przeszłość samochodu lub wyposażenie swego samochodu jak tak to podajcie strone...Z góre dzięki :lol: :lol:
-
telefon
Witam czy będzie działać 6230 w x5?
-
Alarm bmw e60
Mam x5 i pod lusterkiem ta lampka mruga a w e60 jest tez ale nie mruga :x
-
Nowa mapa do E60
ja mam e60 i do czego te naklejki????????????!!!!!!!! :mad2: :jawdrop:
-
DVD w BMW E60
Siemka mam E60 i mam w konsoli dwa czytniki płyt, jeden czytnik to cd drugi ten do DVD. Chciałem zapytać co trzeba zrobić aby móc odtwarzać filmy przez czytnik DVD :lol:
-
Aux bmw e60
Witam może zdaje się to głupie pytanie ale prose mi powiedzieć do czego służy aux jest on z tyłu tam gdzie klima
-
Alarm bmw e60
Siemka powiedzcie mi jak sprawdzić czy samochód ma fabryczny alarm :|
-
Problem z mata siedzenia w e83 (bmw x3 z 2005 r wersja USA)
Chyba masz go powypadku lepiej go sprawdz
-
X5 4.8i
Powiec mi z którego roku z dislem czy benzyną i czy z automatem i z jakim(jak wiesz)wyposażeniem :)
-
X5 - KRADZIEZ
Ja sobie zamówiłem odrazu przy kupnie w salonie mojej x5 zamontowali profesjonalny system guard system naprawde polecam