Treść opublikowana przez piotr23_24
-
Plakietka pod maską
jak ty możesz poznać czy kolor czarny jest taki czy taki??
-
Plakietka pod maską
U mnie jest dłuższy ten kod to znaczy że mam kolor Individual??
-
system sos
Mam samochód i instrukcje a doswiadczenia nie mam i nie musze go mieć ponieważ jak bym goo miał to bym się o to nie pytał :duh: A po drugie po co mi było to jak bym nie mial samochodu!!
-
Plakietka pod maską
Cześć mam pytaniie dotyczące plakietki pod maską.Znajduje się po lewej czy po prawej stronie od strony wewnętrznej za lampą na takiej ściance jest tam plakietka z napisem INDIVIDUAL a poniżej motor/i coś obok po ukośniku a jeszcze niżej jakiś kod możecie mi powiedzieć co to za plakietka i kod?A i jeśli by moliście zobaczyć czy u was jest takie coś :?: Dzięki za Odp. :lol: [/b]
-
Drgania samochodu
Cześć mam problemik dotyczący drgania przy skręcie w lewo coś tak buczy i częsie od spodu.Niekiedy nawet pasażer czuje i odczuwalne jest to też w kierownicy nie zawsze przy skręcie tak drga.Jest to X5 2006 rok,przebieg 25 000km.Pomóżcie :)
-
system sos
To gdzie ja moge wsadzić tą karte sim?? :idea:
-
Pękająca lampa
Cześć koledzy mam taki problem ponieważ pękają mi przednie lampy od środka...Tzn na samym końcu lampy na przednim narożniku na górze.I to w obydwu lampach przednich.Możecie mi powiedzieć czym to jest spowodowane???A w tylniej prawej lampie są muchy :cry2: Czy wymienią mi to w ASO na gwarancji??Dzięki za Odp. :) Jak chcecie to moge póżniej dodać zdjęcia pęknięć.
-
system sos
Tzn...Że gdzieś jest wsadzona karta sim?
-
CD
Cześć wam koledzy kuzyna zakupił E46 i ma w bagażniku wejście na płyty i gdy włoży płyte obojętnie jaką to na monitorze wyświetla się tylko tape i radio a niegdzie nie ma CD może pomożecie w tej sprawie?Dzięki za odp... :idea: :?:
-
Bagażnik
Witam kolegów ponownie ja mam zwykłą mate w bagażniku a chce taką zamątować która się cała wysuwa ponieważ ułatwi mi to załadunek czy ktoś takie coś domontowywał i jaki tego jest koszt??Dzięki za za odp :P
-
Felgi i opony na zime
http://moto.allegro.pl/item444293054_nowe_felgi_17_5x120_bmw_5_7_ac_schnitzer_style.html <<<
-
Zimówki do X5
Mam pytanie dotyczące opon zimowych jakie opony polecacie do X5??Czytałem że Nokiany są bardzo dobre ale może wy macie jakieś doświadczenia z innymi oponami?? :P
-
DVD
Witam kolegów ma pytanie dotyczące DVD DRIVE jak to działa gdzie mam wsadzić płyte od tego dvd żeby mi filmy chodziły.Mam navi professional.Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi :lol:
-
system sos
Witam kolegów mam problem dotyczący systemu SoS gdy zapale samochód to pisze że on niedziała i pojawia się ikonka między zegarami z telefonem przekreślonym a za jakiś czas hula normalnie inie ma problemu... :jawdrop:
-
Check coolant level
Witam kolegów jak w temacie napisałem wyskakuje mi ten napis z samego rana podczas pierwszego odpalania taki błąd i póżniej znika możecie mi powiedzieć co ten błąd zanczy??
-
Silnik 2.0D do 5-er
Witam kolegów mam do was pytanie dotyczące czy silnik do 5-er 2.0D(163km) nie jest za słaby do tego modelu prosze mi coś o nim powiedzieć jak przyśpieszenie itd.
-
E60 ikonka na wyświetlaaczu
Witam szanownych kolegów mam pytanie dotyczące ikonki wyświetlajączej sie na wyświetlaczu między zegarami,a mianowicie samochód stał ponad miesiąc dziś rano go zapalam wciskam guzik samochód ledwo co powoli zapalił i przy tym zapaleniu wyświetliła się ikonka samochodu z boku i jak samochód zapalił to zgasła.Możecie mi powiedzieć co ta ikonka znaczy bo nigdy się z tym nie spotkałem.Pozdrawiam
-
Czarne auta i ich mycie
Witajcie koledzy mam czarne bmki i zawsze jak umyje auto to są zacieki nigdy nie ma ładnie umytego :jawdrop: Moze macie jakieś sposoby na umycie?
-
Zakup
Witam chce zakupić z8 co mi o nim powiecie?
-
Samochód dla 18-latka coupe lub sedan do 30 000
Witam podpowiedzcie jaki kupić samochód dla 18-latka będzie to jego pierwszy samochód najlepiej coupe lub sedan do 30 000tyś zł.Njalepiej z jakimś dobrym wypasem
-
Ubezpieczenie i skrzywione felgi
znaczy nie z m-pakiettu tylko ze sportowego pakietu :)
-
Ubezpieczenie i skrzywione felgi
Nie w X5 20 calowe z M-pakietu :cry2:
-
Polskie drogi
To ci twoji koledzy jacyś dziwni są.I nie rozumiem co w mojich postach jest śmiesznego
-
Ubezpieczenie i skrzywione felgi
No a jeśli niewiem kto to zrobił bo dopiero w domu zauważyłem obdarcie felgi?
-
Ubezpieczenie i skrzywione felgi
Witam jechałem miastem i nagle mi jakiś gościu wyjechał i musiałem szybko skręcić w prawwo naszczęście się nic nie stało ale ucierpiała moja felga.Czy jeśli mam pełne ubezpieczenie od każdego wypadku czy to pokryje koszty nowej felgi? Nie ten dział! To rozmowy o bezpieczeństwie a nie o ubezpieczaniu felg. Przenoszę to, a tobie proponuje czytać regulamin.