Treść opublikowana przez Zakuss
-
(E87 118d) Gdzie kupie te części
Panowie, krótko zwięźle i na temat: 1. Gdzie mogę dostać i jak wymienić emblemat na bagażniku oraz chromowaną obwódkę która jest na klapie. 2. Gdzie kupić zaślepki pod którymi mocuje się poprzeczki na których mocuje się bagażnik dachowy. 3. Jest jakiś zestaw do zmiany żarówek H7 na Xenon (Bez przeróbek). 4. Poprzedni właściciel lał Castrola 10W40, jaki olej zalać? (Silnik M47D20) PS. Na dniach pewnie coś wyjdzie dodatkowego :D
-
Montaż Elektrycznych Szyb z Tyłu (E87)
Ja również dam sobie spokój, kupilem dziś auto bez elektryki tylnych szyb i zauważyłem, że mi to nie przeszkadza po dłuższej chwili. Mam pytanie odnośnie emblematu ja klapie bagażnika, wiem jak zmienić znaczek I gdzie go dostać, lecz nie wiem jak i gdzie kupić chromowanej obwódki która jest osadzona w klapie.
-
Montaż Elektrycznych Szyb z Tyłu (E87)
Witam, montował ktoś z was elektryczne szyby z tyłu? Chodzi mi głównie o potrzebne rzeczy oraz informacje co trzeba przerabiać.
-
BMW E87 118d
Witam, co sądzicie o tym BMW? Link: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-118d-ID6EofIv.html VIN: WBAUG31030PU69178
-
BMW E87 LCI 118d
Witam, szukałem Benzyny, lecz wybiorę Diesela (jeden z kolegów na forum pisal, że E87 tylko w kopciuchu) więc mam pytanie na temat silnika N47, a dokładniej czy po liftingu występował silnik N47D20C? Spodobało mi się jedno 118d z 2009 roku i mam dylemat, ponieważ sprzedający nie wstawił zdjęcia naklejki ktora jest na słupku. PS. Podczas oglądania nieszczęsnego N43B20 było słychać panewki gdy trzymałem silnik na obrotach (2000rpm)
-
BMW E87 116i N43B20 2011r.
Zakuss odpowiedział(a) na Zakuss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak. Pytanie tylko gdzie podzieje się siarka. Pytam się, bo mam na oku 2.0 170km i wtedy bym zrobił sobie wydech (nie głośna wiocha tylko fajny bassowy nie za głośny dźwięk). Pozdrawiam! Edit: Co do Tourana to jeździł w trybie mieszanym głównie użytkowany przez moją matkę która wolno jezdzi (nie na niskich obrotach).
-
BMW E87 116i N43B20 2011r.
Zakuss odpowiedział(a) na Zakuss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZmieniłem teraz informacje na prawdziwe dopóki nie zakupie samochodu. Ale jak nie chcesz wierzyć to nie wierz :mad2:
-
BMW E87 116i N43B20 2011r.
Zakuss odpowiedział(a) na Zakuss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzięki za odpowiedź, dokładnie o to prosiłem co napisałeś. Pozdrawiam! PS. (Dla kolegów niżej) Tak tylko uzupełniłem dane w profilu aby nie mieć pustego profilu :) E87 dla mnie raczej będzie sprowadzał znajomy, bo jedyny egzemplarz który mi się podobał to E81 i w ogłoszeniu nie ma numeru VIN. Jak tylko kupie wymarzone E87/E81 to z pewnością uzupełnię profil. Mam tylko pytanie Tak/Nie. Da się w miarę prostym sposobem wyprogramować Nox u kogoś na Hamowni lub w Warsztacie?
-
BMW E87 116i N43B20 2011r.
Zakuss odpowiedział(a) na Zakuss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozumiem, że ten silnik nie należy do najlepszych, ale ludzie mają te silniki i jeżdżą, a kiedy się coś zepsuje to naprawiają :8) Ojciec miał Tourana z silnikiem 1.9TDI kupiony od znajomego serwisowany do końca w ASO, silnik podobno niezawodny a podczas 9 letniego posiadania tego auta 3 razy robione były wtryski, wałek, panewki, szklanki, 4 razy dwumas, 2 razy maglownica. Także liczbą awaryjności przewyższał z pewnością N43B20. PS. Chodziło mi o najczęstsze awarie w tym silniku a nie o płacz, że E87 nadaje się tylko w Dieselu (Może jeszcze w N47?). Mam nadzieję, że ktoś będący na forum odpowie na moje pytanie zamiast odradzać zakup Benzyniaka
-
BMW E87 116i N43B20 2011r.
Zakuss odpowiedział(a) na Zakuss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożesz powiedzieć coś więcej o N43? Wiem, że po 2009 roku ma poprawiony rozrząd, padają cewki i wtryski.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Panowie mam pytanie jaki olej najlepiej lać do N43B20 2010 rok i ok. 220 000km przebiegu. PS. Istnieją jakieś dodatki do paliwa Benzynowego? Wiem tylko, że jest Archoil do Diesela a patrząc na ten piekielny układ paliwowy w N43 szukam czegoś co przedłuży żywot "wytryskiwaczy" :D Edit: Obecnie jest zalany Castrol 5w30 i nie mam do niego przekonania.
-
BMW E81 120i N43B20 2010r.
Zakuss opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, mam pytanie na co zwrócić uwagę przy zakupie takiej BMW: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-mpakiet-170km-polskora-xenon-pdc-tempomat-navi-grzane-fotele-serwis-ID6E8ubS.html VIN: Niestety nie jest podany w ogłoszeniu.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Witam, mam pytanie jakie parametry felg są najlepsze do E87/E81 aby koło nie było schowane w nadkole tylko było mniej więcej na równi z nadkolem. W grę wchodzą tylko 18 najlepiej z delikatnym naciągiem (myślałem o szerokości felgi 8.5 cala)
-
BMW E87 116i N43B20 2011r.
Zakuss opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, co sądzicie o tym BMW E87: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-xenon-serwis-oryginal-gwarancja-nowy-rozrzad-ID6EfTcR.html?fbclid=IwAR2agd0U92Qf5rb4XuPFc4Mie4VFQD6GRZuRJPNLriCb71AWKvzta9KTPuQ VIN: WBAUH310X0E527148 Mam głównie pytanie na temat silnika N43B20 czy to ten sam silnik co w 120i tylko zdławiony ECU czy różni się wałkami itp. :D No i oczywiście pytam co sądzicie o dynamice tego auta.