Skocz do zawartości

s.wokulski

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez s.wokulski

  1. Podejrzewam, że są jeszcze tacy. Ja zamawiałem w grudniu i dopiero w tym miesiącu wskoczyło 47 -> 111.
  2. Podawajcie proszę wersje silnikową i miesiąc zamówienia, tak żeby inni czekający na info od dealera mieli jakiś kontekst. Dzięki!
  3. Bararia ma 5 salonów. Inchcape 4 lokalizacje: 3 salony i osobno duży serwis. Innych tak dużych chyba nie ma więc obstawiam Inchcape. Edit: OK, jest jeszcze M-Cars i tutaj pasuje - 4 salony.
  4. OK, to przynajmniej wiem, że nie tylko na bieda 318 nie ma quoty. Trzymam kciuki.
  5. Mam auto zamówione w grudniu i ciągle status 47. Zastanawiam się czy ktoś z Was też tyle czeka na coś powyżej 100. Czy istnieje ryzyko, że BMW po prostu nie potwierdzi zamówienia?
  6. To ciekawe co piszesz. Ja podczas konfigurowania samochodu żadnych opcji dotyczących opon nie widziałem. W zamówieniu mam zestaw naprawczy. Pytanie, czy to oznacza opony run flat? Edit: przepraszam, widzę teraz, że RFT jest dla niektórych, chyba droższych kół. Ja w każdym razie nie mam przy swoim kole wspominane o RFT i wg zamówienia dostanę zestaw naprawczy, a nie koło zapasowe.
  7. Orientuje się ktoś czy takie szyby o zwiększonej izolacji można zamontować poza fabryką?
  8. s.wokulski odpowiedział(a) na ironiq temat w G20, G21, G80, G81
    To jest coś o czym powiedział pracownik dealera? Taki polift to pewnie będzie nowy cennik, raczej taniej nie będzie. Nie obowiązuje wtedy gwarancja ceny?
  9. Ciekaw jestem czy u któregoś dealera BMW zdarzają się zwroty zaliczek, tj wypowiedzenia umowy przez sprzedawcę. Wg nowego Motodziennika ( ) działo się to w grudniu (niesprecyzowane w salonach jakich marek).
  10. Rozważam dodanie pakietu First Class. Czy jego cena (12700 zł) zakłada, że ktoś dodał już pakiet Business Class? (zakładam, że tak, bo inaczej byłby to zbyt dobry deal)
  11. Tak. O ile wiem, dealer nie dysponuje jeszcze żadnymi konkretami na temat polifta. Będę obserowował forum :)
  12. Cześć wszystkim, mam nadzieję, że niedługo będę mógł wstawić tutaj zdjęcia mojej nowej 318i. Dzisiaj zamówiona, czas oczekiwania do 6 miesięcy. Wszystko wybierałem arkuszem kalkulacyjnym :D a nie sercem, stąd wersja i raczej niższe wyposażenie. Jeśli pominąłem coś co jest absolutnym must-have - dajcie znać, mam podobno jeszcze trochę czasu na zmiany. Wyposażenie: - BMW 318i Sedan, - Automatyczna skrzynia biegów, - Model Sport Line, - dodatkowo: - lakier szary mineralny, - zestaw głośnikowy HiFi, - rezygnacja z emblematu, - pakiet Service Inclusive 5 lat / 60k, - pakiet Repair Inclusive 5 lata / 200k. Cena katalogowa przed rabatem to równe 175 000 PLN. Przesiadam się z 14-sto letniej C3 z potężnym 70KM pod maską :D Po cichu liczę, że auto będzie wozić moje 4 litery przez najbliższe 10 lat. Dam znać w wątku jeśli się uda. Pozdrawiam forumowiczów!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.