Skocz do zawartości

karzeu765

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karzeu765

  1. Beemka ciągle jeździ na tym turbo, ale dalej nie była strojona. Na postoju jest taki dźwięk, raz ładuje, zaraz nie. Jadąc ze stale wciśniętym gazem słychać w kabinie to samo, raz gwiżdże, zaraz nie. Po sofcie to sie ogarnie? Bo przyznam że na dłuższą metę zaczyna mnie to wkurwiać podczas jazdy :P
  2. Moduł widzi, czujniki pokazują odległości w inpie i iscie.
  3. Siemka. Mam spory problem z PDC... Nie działa od czasu jak kupiłem jedynkę. Pierwszy moduł który był w aucie widać że był zalany, po otworzeniu skrzynki ze sterownikiem widać że styki są zaśniedziałe, ista pokazywała błąd sterownika pdc. Kupiłem drugi moduł PDC, teraz trzeci i NIE DZIAŁA. Po podłączeniu mam błedy niskiego CANa od PDC i kilku innych modułów. Na desce również pojawia się choinka. Wiązkę od budy do czujników już rozprułem z izolacji, lecz wszystko jest w dobrym stanie. Sprawdzając miernikiem, przejście z wtyczek modułu do czujników jest. Jeżdżę aktualnie od jakiegoś czasu zupełnie bez modułu PDC i wszystko gra, ale jednak chcę naprawić PDC... Fabrycznie mam tylko z tyłu, czujniki mam już dołożone z przodu, ale najpierw chcę ogarnąć tył, żeby później zacząć zabawy z przodem... Proszę o pomoc, bo już mam dość tego złoma :D Dodam jeszcze, mam jedynkę bez navi, fabrycznie radio business a aktualnie professional. Nawet próbowałem zmienić na stare radio ale oczywiście nie dało to nic. Pierwszy sterownik który był zalany miał NR 6 982 395, drugi 9 225 825, trzeci 6 982 402.
  4. Beemka jeździ, zmian narazie chyba brak... Jedynie urwałem dokładkę :mad2:
  5. Kupiłem uniwersalną dokładkę do jedynki. Oczywiście pasowała mocno średnio :D Ale pociąłem ją, zmieniłem trochę kształt i siedzi. Przy okazji usunąłem te "rogi"... Jeszcze wyrównać, pomalować i będzie git
  6. Jeszcze mam takie pytanko. Siedzi u mnie już ta turbinka z d20c ale mam "okazję" kupić komplet regenerowanych wtrysków z wersji 184km. I tu moje pytanie, czy mogę je zmienić i na nich jeździć bez robienia mapy? Np miesiąc tak polatać i dopiero jechać na soft? Słyszałem że bez softa by rozwaliło dpfa, ale już mam downpipe więc jeden problem z glowy... Boo z kasą trochę krucho żeby robić od razu soft, ale wtryski wydają się w spoko cenie to chociaż bym wziął :D I kogo polecacie do Chipa? Najlepiej okolice Brodnicy, ewentualnie Torunia... :)
  7. Mój soft w aucie nie jest idealny, górą obcięta dawka paliwa i doładowanie... Cudów nie będzie, po zmianie pompy, IC i może wtrysków wtedy dopiero turbo pokaże na co je stać
  8. Jeździ, zrobione już ze 150km. Górą tak nie słabnie ale mocy raczej nie przybyło. Dźwięk się trochę zmienił to na plus. Ale w trasie trzymając stałe obroty około 1500 czuć takie zajebiście delikatne szarpanie, pewnie po sofcie to się zmieni bo komp robi sobie korekty.
  9. Pierwsze kilometry zrobione. Oczywiście nie obyło się bez przygód... wyjechałem, dałem gazu pierwszy raz i słychać "wybuch". Jeblo mocno aż chciałem szukać korby pod autem, pojawilo się trochę dymu. Ściągnęło rurę od turbo do coolera, chyba spinka źle siedziała xD A turbo fajnie wstaje, czuć że jest moc, ale czy więcej to bym nie powiedział. No może lekko z dołu, a na wyższym biegu nie puchnie górą... Ale mam odcinkę na 4200 bo tam seryjne turbo już nie chciało współpracować. Na oryginalnej turbinie od 3000-3200 obr było czuć jak zaczyna ubywać moc, a po zmianie biegu był lag i słabo przyspieszała. Z minusów podejrzanie mocno wzrosło spalanie :? To zostało mi założyć pompę i cooler który czeka... Co do wtrysków dalej nie wiem co z nimi zrobić. :?:
  10. Właśnie przed chwilą ją wyjąłem i założyłem odwrotnie. Teraz cisza... :) szczerze jestem zdziwiony że mogło to wydawać tak dziwny dźwięk... Do niczego niepodobny :duh: Dzięki wielkie za nakierowanie na co zwrócić uwagę :D No cóż uczę się na błędach, zamówię komplet nowych uszczelek w razie czego
  11. Jest taki dźwięk, po odjęciu gazu słychać dziwny dźwięk, coś jakby blow off jak w mocnych Skylinach itp... uszczelkę między turbo a kolektorem założyłem używaną, to pewnie błąd ale wątpię że przez samo to byłby taki dźwięk.
  12. Teraz piszczy tylko kiedy wchodzi na doładowanie, przy ok 1500 obrotów... Dziwna sprawa
  13. No właśnie jest założona, chyba że założyłem odwrotnie... O ile tak się da
  14. Może ktoś będzie wiedzial o co chodzi.... Przed zmianą turbo cisza
  15. Po odpaleniu auta wrócił błąd nastawnika... Do tego jest okropny pisk po odpaleniu i na wolnych obrotach... Po dodaniu gazu jest jeszcze gorzej. Teraz już nie wiem co zrobić
  16. Chwilę pojeżdżę bez modzenia softu więc raczej nie będzie żadnej zmiany... Na soft pojadę jak zmienię pompę wtryskową (b47) i może wtryski od n47d20c 184km... Blokadę do pompy wtryskowej mam, ale boje się to ruszać :roll:
  17. Fuszerka, ale działa Błędu nie ma, nastawnik chodzi. To jutro będę modził dalej. Nie zasnąłbym bez zrobienia tego :D
  18. Miałem sobie dać spokój ale ciekawość była silniejsza. Kabelki zamienione, błędu brak. Po włączeniu zapłonu widać że cięgno chodzi. Dzięki wielkie! Zostało teraz zmienić turbo na docelowe i zobaczyć czy nie będzie sypać błędów... No i czy zrobi jakaś moc :8)
  19. Jeszcze nie, zrobię to dopiero jutro. I tak nie wyjmę turbiny bo jest na klucz dwunastokątny a akurat takiego nie mam... O ile rano coś takiego dostanę to działam dalej :)
  20. No właśnie dziwne bo BMW store całkiem nie przyjmuje tego numeru. Ale widzę że sporo osób wystawiało turbinę z tym numerem właśnie z BMW F10 520d 184km. Za granicą też są głównie z wersji 184km. Oby tak było :roll:
  21. Taki nr jest Po wpisaniu w google wyskakują jakies turbo z f10 520d ale też coś na polskim allegro i n47 177km... Chyba że handlarz miał faktycznie turbo 177km ale wpisał numery wszystkich turbin jakie znalazł żeby dopisać że pasują zamiennie :D
  22. Kupiłem używane z BMW f10 więc powinno być 184km. Jest mały dopuszczalny luz i dałem za nie chyba między 400 a 500zł. Lepiej kupić tańszą i sprawdzić czy ma to prawo działać niż wywalić całą kasę w błoto bo okaże się że jednak nie pasuje :D Jakby było z wersji n47d20a 177km to może by pasowała. A jak nie pasuje to pewnie jest faktycznie z d20c 184km :lol:
  23. Vin mojej WBAUB31090VE74365 Mój nastawnik Nastawnik z d20c Może spróbuję zamienić te piny we wtyczce, nie widzę możliwości jej rozebrania to chwilowo na skrętkę byle zobaczyć czy to to xD

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.