Treść opublikowana przez karzeu765
-
Wymiana turbiny n47 z d20a na d20c, potrzebuje pomocy z wiąz
Beemka ciągle jeździ na tym turbo, ale dalej nie była strojona. Na postoju jest taki dźwięk, raz ładuje, zaraz nie. Jadąc ze stale wciśniętym gazem słychać w kabinie to samo, raz gwiżdże, zaraz nie. Po sofcie to sie ogarnie? Bo przyznam że na dłuższą metę zaczyna mnie to wkurwiać podczas jazdy :P
-
E81 Błędy CAN po założeniu modułu PDC, problem z PDC
Moduł widzi, czujniki pokazują odległości w inpie i iscie.
-
E81 Błędy CAN po założeniu modułu PDC, problem z PDC
Siemka. Mam spory problem z PDC... Nie działa od czasu jak kupiłem jedynkę. Pierwszy moduł który był w aucie widać że był zalany, po otworzeniu skrzynki ze sterownikiem widać że styki są zaśniedziałe, ista pokazywała błąd sterownika pdc. Kupiłem drugi moduł PDC, teraz trzeci i NIE DZIAŁA. Po podłączeniu mam błedy niskiego CANa od PDC i kilku innych modułów. Na desce również pojawia się choinka. Wiązkę od budy do czujników już rozprułem z izolacji, lecz wszystko jest w dobrym stanie. Sprawdzając miernikiem, przejście z wtyczek modułu do czujników jest. Jeżdżę aktualnie od jakiegoś czasu zupełnie bez modułu PDC i wszystko gra, ale jednak chcę naprawić PDC... Fabrycznie mam tylko z tyłu, czujniki mam już dołożone z przodu, ale najpierw chcę ogarnąć tył, żeby później zacząć zabawy z przodem... Proszę o pomoc, bo już mam dość tego złoma :D Dodam jeszcze, mam jedynkę bez navi, fabrycznie radio business a aktualnie professional. Nawet próbowałem zmienić na stare radio ale oczywiście nie dało to nic. Pierwszy sterownik który był zalany miał NR 6 982 395, drugi 9 225 825, trzeci 6 982 402.
-
BMW E81 118d E82 M Front, Depo Tuned by Karzeł
Beemka jeździ, zmian narazie chyba brak... Jedynie urwałem dokładkę :mad2:
-
BMW E81 118d E82 M Front, Depo Tuned by Karzeł
Kupiłem uniwersalną dokładkę do jedynki. Oczywiście pasowała mocno średnio :D Ale pociąłem ją, zmieniłem trochę kształt i siedzi. Przy okazji usunąłem te "rogi"... Jeszcze wyrównać, pomalować i będzie git
-
Wymiana turbiny n47 z d20a na d20c, potrzebuje pomocy z wiąz
Jeszcze mam takie pytanko. Siedzi u mnie już ta turbinka z d20c ale mam "okazję" kupić komplet regenerowanych wtrysków z wersji 184km. I tu moje pytanie, czy mogę je zmienić i na nich jeździć bez robienia mapy? Np miesiąc tak polatać i dopiero jechać na soft? Słyszałem że bez softa by rozwaliło dpfa, ale już mam downpipe więc jeden problem z glowy... Boo z kasą trochę krucho żeby robić od razu soft, ale wtryski wydają się w spoko cenie to chociaż bym wziął :D I kogo polecacie do Chipa? Najlepiej okolice Brodnicy, ewentualnie Torunia... :)
-
BMW E81 118d E82 M Front, Depo Tuned by Karzeł
I cyk dwurura
-
Wymiana turbiny n47 z d20a na d20c, potrzebuje pomocy z wiąz
Mój soft w aucie nie jest idealny, górą obcięta dawka paliwa i doładowanie... Cudów nie będzie, po zmianie pompy, IC i może wtrysków wtedy dopiero turbo pokaże na co je stać
-
Wymiana turbiny n47 z d20a na d20c, potrzebuje pomocy z wiąz
Jeździ, zrobione już ze 150km. Górą tak nie słabnie ale mocy raczej nie przybyło. Dźwięk się trochę zmienił to na plus. Ale w trasie trzymając stałe obroty około 1500 czuć takie zajebiście delikatne szarpanie, pewnie po sofcie to się zmieni bo komp robi sobie korekty.
-
Wymiana turbiny n47 z d20a na d20c, potrzebuje pomocy z wiąz
Pierwsze kilometry zrobione. Oczywiście nie obyło się bez przygód... wyjechałem, dałem gazu pierwszy raz i słychać "wybuch". Jeblo mocno aż chciałem szukać korby pod autem, pojawilo się trochę dymu. Ściągnęło rurę od turbo do coolera, chyba spinka źle siedziała xD A turbo fajnie wstaje, czuć że jest moc, ale czy więcej to bym nie powiedział. No może lekko z dołu, a na wyższym biegu nie puchnie górą... Ale mam odcinkę na 4200 bo tam seryjne turbo już nie chciało współpracować. Na oryginalnej turbinie od 3000-3200 obr było czuć jak zaczyna ubywać moc, a po zmianie biegu był lag i słabo przyspieszała. Z minusów podejrzanie mocno wzrosło spalanie :? To zostało mi założyć pompę i cooler który czeka... Co do wtrysków dalej nie wiem co z nimi zrobić. :?:
-
Wymiana turbiny n47 z d20a na d20c, potrzebuje pomocy z wiąz
Właśnie przed chwilą ją wyjąłem i założyłem odwrotnie. Teraz cisza... :) szczerze jestem zdziwiony że mogło to wydawać tak dziwny dźwięk... Do niczego niepodobny :duh: Dzięki wielkie za nakierowanie na co zwrócić uwagę :D No cóż uczę się na błędach, zamówię komplet nowych uszczelek w razie czego
-
Wymiana turbiny n47 z d20a na d20c, potrzebuje pomocy z wiąz
Jest taki dźwięk, po odjęciu gazu słychać dziwny dźwięk, coś jakby blow off jak w mocnych Skylinach itp... uszczelkę między turbo a kolektorem założyłem używaną, to pewnie błąd ale wątpię że przez samo to byłby taki dźwięk.
-
Wymiana turbiny n47 z d20a na d20c, potrzebuje pomocy z wiąz
Teraz piszczy tylko kiedy wchodzi na doładowanie, przy ok 1500 obrotów... Dziwna sprawa
-
Wymiana turbiny n47 z d20a na d20c, potrzebuje pomocy z wiąz
No właśnie jest założona, chyba że założyłem odwrotnie... O ile tak się da
-
Wymiana turbiny n47 z d20a na d20c, potrzebuje pomocy z wiąz
Może ktoś będzie wiedzial o co chodzi.... Przed zmianą turbo cisza
-
Wymiana turbiny n47 z d20a na d20c, potrzebuje pomocy z wiąz
Po odpaleniu auta wrócił błąd nastawnika... Do tego jest okropny pisk po odpaleniu i na wolnych obrotach... Po dodaniu gazu jest jeszcze gorzej. Teraz już nie wiem co zrobić
-
Wymiana turbiny n47 z d20a na d20c, potrzebuje pomocy z wiąz
Chwilę pojeżdżę bez modzenia softu więc raczej nie będzie żadnej zmiany... Na soft pojadę jak zmienię pompę wtryskową (b47) i może wtryski od n47d20c 184km... Blokadę do pompy wtryskowej mam, ale boje się to ruszać :roll:
-
BMW E81 118d E82 M Front, Depo Tuned by Karzeł
Fuszerka, ale działa Błędu nie ma, nastawnik chodzi. To jutro będę modził dalej. Nie zasnąłbym bez zrobienia tego :D
-
Wymiana turbiny n47 z d20a na d20c, potrzebuje pomocy z wiąz
Miałem sobie dać spokój ale ciekawość była silniejsza. Kabelki zamienione, błędu brak. Po włączeniu zapłonu widać że cięgno chodzi. Dzięki wielkie! Zostało teraz zmienić turbo na docelowe i zobaczyć czy nie będzie sypać błędów... No i czy zrobi jakaś moc :8)
-
BMW E81 118d E82 M Front, Depo Tuned by Karzeł
Jeszcze nie, zrobię to dopiero jutro. I tak nie wyjmę turbiny bo jest na klucz dwunastokątny a akurat takiego nie mam... O ile rano coś takiego dostanę to działam dalej :)
-
BMW E81 118d E82 M Front, Depo Tuned by Karzeł
No właśnie dziwne bo BMW store całkiem nie przyjmuje tego numeru. Ale widzę że sporo osób wystawiało turbinę z tym numerem właśnie z BMW F10 520d 184km. Za granicą też są głównie z wersji 184km. Oby tak było :roll:
-
BMW E81 118d E82 M Front, Depo Tuned by Karzeł
- BMW E81 118d E82 M Front, Depo Tuned by Karzeł
Taki nr jest Po wpisaniu w google wyskakują jakies turbo z f10 520d ale też coś na polskim allegro i n47 177km... Chyba że handlarz miał faktycznie turbo 177km ale wpisał numery wszystkich turbin jakie znalazł żeby dopisać że pasują zamiennie :D- BMW E81 118d E82 M Front, Depo Tuned by Karzeł
Kupiłem używane z BMW f10 więc powinno być 184km. Jest mały dopuszczalny luz i dałem za nie chyba między 400 a 500zł. Lepiej kupić tańszą i sprawdzić czy ma to prawo działać niż wywalić całą kasę w błoto bo okaże się że jednak nie pasuje :D Jakby było z wersji n47d20a 177km to może by pasowała. A jak nie pasuje to pewnie jest faktycznie z d20c 184km :lol:- Wymiana turbiny n47 z d20a na d20c, potrzebuje pomocy z wiąz
Vin mojej WBAUB31090VE74365 Mój nastawnik Nastawnik z d20c Może spróbuję zamienić te piny we wtyczce, nie widzę możliwości jej rozebrania to chwilowo na skrętkę byle zobaczyć czy to to xD - BMW E81 118d E82 M Front, Depo Tuned by Karzeł
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.