Skocz do zawartości

karzeu765

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karzeu765

  1. Jakby ktoś był ciekawy, cooler z 335d nie pasuje do 118d za żadne skarby. Inna średnica rur, nie wchodzi przez pas przedni, wlot rury pod innym kątem... Ciekawe jak założyli Ci, co piszą że jest p&p 🙂 Jednak nie poddałem się, kupiłem jakieś rury z n57, szukam jeszcze jednej... Ale pewnie i tak skończy się na kawałku dolotu z silikonu lub zwykłych rurek aluminiowych...
  2. I po majówce z BMW. Było troszkę roboty, szczególnie w 2 ostatnie dni przed samą majówką... Naprawa zamka kierowcy, malowanie zaślepki, malowanie jednego zacisku i ogarnięcie wycieku, zmiana opon przód i parę dupereli. Do tego oczywiście polerka całego auta żeby nie było wstydu, troszkę po tym odżyła i prezentuje się zdecydowanie lepiej. A na samej majóweczce pojawiłem się z ładniutką f20, czasem ktoś zwrócił uwagę na te autka, troszkę to cieszyło :D Teraz pora zająć się mocą... Przed majówką nie chciałem, bo czułem że zacznę robić i coś się spierdoli.... I nie pojadę nigdzie xD
  3. Powoli trzeba ją przygotować na majówkę z BMW..
  4. U mnie problem rozwiązany! Nie pomógł drugi przełącznik, ani moduł FRM. Zgnił jeden pin we wtyczce między drzwiami a budą. Zgnił i się urwał, nie stykało. Od razu przeczyściłem styki bo były trochę zaśniedziałe, a urwany pin wymieniłem. Wszystko działa elegancko. Może to komuś pomoże ;)
  5. Ista D raczej tego nie ma, nie wiem jak Ista P bo na niej można coś kodować (nigdy nie używałem, nie mieści się na dysku...). Ale jakoś nigdy nie słyszałem żeby dało się to ustawić. U mnie za to pdc piszczy stałym dźwiękiem jak już praktycznie w coś wjadę xD
  6. Bezpieczniki okej, wszystko sprawdzone. Jedyne co przychodzi mi do głowy to wywalony moduł FRM... Może dlatego mam błędy K-CAN (chociaż po odpięciu PDC nie ma tego błędu). Kupiłem drugi za 40zł, warto spróbować ;)
  7. U mnie jednak nie działa nic, panel się podświetla ale nie reaguje na składanie lusterek, ustawianie lusterek i szyby... kompletnie nic, ale faktycznie mogłem zacząć od bezpieczników :D Będę próbował bo już mnie to denerwuje, szczególnie że opuszcza mi się lusterko przy wrzucaniu wstecznego, a po wrzuceniu jedynki podnosi się tak że widzę tylko niebo xd
  8. Mam podobnie w e81. Na starym panelu nie działało nic, ani szyby, ani lusterka. Zmieniłem panel i dalej nic. Błędy to 9cba, 9cc3 czyli błąd komunikacji lin z panelem i usterka komunikacji z panelem kierowcy. Mam rowniez kilka błędów komunikacji k-can, po odpięciu pdc znikają. Przed usterką panelu szyb też były błędy k-can ale wszystko działało jak należy...
  9. Taki mały update. Najpierw miałem radio business z którym kupiłem auto, później professional. Ale w prof nie było opcji dźwięku pdc... Zmieniłem na prof czeskiej produkcji i tu opcja jest. Wystarczyło przekodować poprzednie radio i pdc by ruszyło. Teraz już działa, jedynie mam błędy CAN. Ale myślę że dopisze VIN do modułu i wszystko będzie jak należy :) Dzięki za pomoc! :D
  10. Ciekawe co na to przepływka :D Też myślałem o sportowej wkładce albo stożku, miałem w poprzednim aucie które było w benie... A w moim klekocie nie wiem czy to ma sens :roll:
  11. Jedynka odżyła, świeży lakier, fajne hamulce. No i w końcu nie ma rozwalonej nakładki progowej po pękniętym lewarku, teraz są Mpakowe tak jak należy. Oceńcie sami :P Powoli wszystko ogarniam, niedługo przyjdzie czas żeby założyć graty do zwiększenia mocy...
  12. Jedynka wróciła od lakiernika, teraz odcienie wyglądają dużo lepiej. Od razu po powrocie wleciały hamulce 348mm z 335i, założone już są naprawione BBSy i zmieniony olej. Nic tylko jeździć :8) A no i w końcu są progi M pakietowe.
  13. Tak jak pisałem wcześniej, wleciały zaciski z 335i pod tarczę 348mm. Do tego tarcze Mikoda GT, nie za drogie, takie w sam raz :D Jeszcze odmalować zacisk i można zakładać, jest tylko jeden problem... Jeszcze nie mam auta :roll:
  14. Powoli przywracam ją do żywych, aktualnie z tyłu pożyczone stalówki... xD Niestety BBS ma lekkie pęknięcie :| Oddaję do naprawy, kupiłem oponki Goodyear Eagle F1 SuperSport, używki ale jak nowe... 2021 rok. A i jutro będzie u lakiernika. NARESZCZIE! Do tego kupiłem zaciski na przód z 335i :8) Zrobię swapa hebli, ale najpierw skompletuje wszystko jak należy. A tył wleci pod tarcze 336mm. Fota na stali i kilka fotek jeszcze przed tragedią xd
  15. Sam chciałbym wiedzieć co się stało xD przejechałem przez remontowane Tory, nagle poczułem że przy dodawaniu gazu ściąga w lewo, jak puszcze to w prawo. I w aucie jakby głośniej i coś stukało. Wyszedłem sprawdzić czy to może łożysko w kole, czy sprężyna pękła, czy może jakiś wahacz... żadnych luzów nie zauważyłem, powietrze było... jedyne co zauważyłem że strona pasażera stoi dużo niżej niż strona kierowcy :/ Ujechalem kawałek i nagle zaczelo cos walić, nagle chyba pękła... a musiałem pojechać 500m żeby odstawić auto w bezpieczne miejsce. Może coś leżało i wjechałem, nie wiem. Gorsza zagadka to to, dlaczego niżej stoi... Dziwna zagadka, prawa strona leży, a opona rozwalona z lewej :?: Jutro pewnie się okaże, zostawiłem auto w Toruniu i po nie pojadę. Mam tylko nadzieję że nie zobaczę jedynki na pieńkach :roll:
  16. Sam chciałbym wiedzieć co się stało xD przejechałem przez remontowane Tory, nagle poczułem że przy dodawaniu gazu ściąga w lewo, jak puszcze to w prawo. I w aucie jakby głośniej i coś stukało. Wyszedłem sprawdzić czy to może łożysko w kole, czy sprężyna pękła, czy może jakiś wahacz... żadnych luzów nie zauważyłem, powietrze było... jedyne co zauważyłem że strona pasażera stoi dużo niżej niż strona kierowcy :/ Ujechalem kawałek i nagle zaczelo cos walić, nagle chyba pękła... a musiałem pojechać 500m żeby odstawić auto w bezpieczne miejsce. Może coś leżało i wjechałem, nie wiem. Gorsza zagadka to to, dlaczego niżej stoi... Jutro pewnie się okaże, zostawiłem auto w Toruniu i po nie pojadę. Mam tylko nadzieję że nie zobaczę jedynki na pieńkach :roll:
  17. Ja mam zawalone pół bagażnika, ale i tak nie korzystam... Więc niczego nie żałuję :D
  18. Ja nie mam navi, dlatego zmiana radia jest bardzo łatwa, wszystko pasuje. A jak jest navi to niestety nic więcej z dźwiękiem się nie zdziała. Jedynie można założyć tubę ze wzmakiem do bagażnika, albo powymieniać seryjne głośniki na hifi lub l7.
  19. Dziś wpadło radio Professional, ale produkcji Czeskiej. Wcześniej było przedliftowe, produkcji węgierskiej jak każde. A wcześniej business. Po tym radiach stwierdzam że Business to wiadomo, szajs. Professional gra już akceptowalnie, tylko mają problemy z pikselami... A Professional z końca produkcji i produkcji czeskiej nie dość że nie ma problemu z pikselami to gra wyraźnie lepiej. Polecam taką zmianę każdemu. Najlepiej jak sprzedający nie wie, że Czeskie są droższe. Wtedy da się wyrwać radio za fajną kasę :)
  20. Zwiększam moc, a trzeba to jeszcze jakoś wyhamować... Oczywisty swap byłby na zaciski 57/30/348 z 335i ale ceny wysokie a dostępność słaba :/ Tania opcja to 57/24/330 ze zwykłej e90 3.0. Nawet znalazłem komplet używanych hamulców z m3 (zaciski tarcze klocki w fajnym stanie) średnica 368mm za 800zł. Ale jednak mam 2.0d to trochę bym przesadził w drugą stronę xD A czy montował ktoś hamulce na przód z e60, e65 lub f10? Zaciski 60/30/348 są w świetnych cenach, ale wolę się zapytać czy taki zestaw pasuje do zwrotnicy itp? Robił to ktoś?
  21. No i ostatni element układanki... Wtryski od wersji 184km. Niby regenerowane i chodzą dobrze, kwit jest... Ale jak zawsze, wszystko się okaże. Turbo z f10 184km założone, pompa z b47 czeka, wtryski 184km czekają, większy IC też. Tylko wszystko założyć i stroić, jestem ciekawy czy coś z tego wyjdzie, czy rozwalę jeszcze przed zrobieniem mocy :P
  22. Wycieraczka out! Troszkę brudna... ciężko utrzymać przy takiej pogodzie. Nie ma lekko, trzeba jeździć. Jeszcze inny dyfuzor i tył będzie się prezentował jako tako :D
  23. Styki czyściłem, z jednym modułem dostałem razem wtyczki to ewentualnie mogę jeszcze uciąć i zmienić bo są w idealnym stanie. Ale na starych wtyczkach patrzylem miernikiem to przejścia były. Wszystkie moduły są na sam tył.. :/

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.