Treść opublikowana przez dziqsek
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Błąd sugeruje również możliwość uszkodzenia wewnętrznego sterownika ( sterownik mógł zostac uszkodzony podczas otwierania - czasami są to uszkodzenia praktycznie niewidoczne ). Najlepiej było by tak jak zasugerował Jnx przywrócić serie i sprawdzić co się dzieje z autem na serii i czy błąd dalej wystepuje
-
chip tuning - wykres
Ehhh zeby u mnie takie wyniki wychodzily :/
-
E60 530D zmiana wydechu
Mój po modach brzmi mniej więcej tak : , nie mam tylko tego dźwięku od turbiny ( turbo spool ) . Mam dpf i kat zastapiony DP reszta tlumika seryjna
-
chip tuning - wykres
Jak by jej walnąć hybrydowe turbo i DP to by była dopiero wichura ;)
-
Małopolska/Śląsk -Grupowe kodowanie/aktualizacje/chiptuning
up
-
Małopolska/Śląsk -Grupowe kodowanie/aktualizacje/chiptuning
Witam, zaczynamy od 7 stycznia i kończymy 10 stycznia. Prosze o wysyłanie numerów telefonu na PW , będę dzwonił z informacjami :cool2:
-
Małopolska/Śląsk -Grupowe kodowanie/aktualizacje/chiptuning
Witam, zaczynamy od 7 stycznia i kończymy 10 stycznia. Prosze o wysyłanie numerów telefonu na PW , będę dzwonił z informacjami :cool2:
-
Małopolska/Śląsk -Grupowe kodowanie/aktualizacje/chiptuning
up
-
Małopolska/Śląsk -Grupowe kodowanie/aktualizacje/chiptuning
PW odpisane, ktoś coś jeszcze ?
-
Asystent swiateł drogowych
KGM jest w E6x
-
kierunkowskazy US Style "obrys"
Ja robie często chłopakom przed zlotami , i tym którzy lecą w GERMAN albo USA style. Prosty zabieg kosmetyczne trwa z 5-10 minut może, do o garnięcia komputerem
-
Małopolska/Śląsk -Grupowe kodowanie/aktualizacje/chiptuning
hop
-
Małopolska/Śląsk -Grupowe kodowanie/aktualizacje/chiptuning
hop
-
Małopolska/Śląsk -Grupowe kodowanie/aktualizacje/chiptuning
up
-
Małopolska/Śląsk -Grupowe kodowanie/aktualizacje/chiptuning
Oczywiście, poproszę wysyłac na PW numery VIN i będzie w odpowiedzi zwrotnej wszystko napisane :cool2:
-
Małopolska/Śląsk -Grupowe kodowanie/aktualizacje/chiptuning
Ciężko powiedzieć , ale małopolska i ew mazowieckie to chyba najdalej dokąd planujemy się zapuszczać ;)
-
Małopolska/Śląsk -Grupowe kodowanie/aktualizacje/chiptuning
Termin nie jest jeszcze na sztywno ustalony, zobaczymy jak większości będzie pasowało :cool2:
-
Małopolska/Śląsk -Grupowe kodowanie/aktualizacje/chiptuning
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na grupowe spotkanie w okolicach Krakowa/Bochni ( lub okolice, w zależności od możliwości załatwienia lokalu ), podczas którego będzie można przeprowadzić diagnostykę swojego pojazdu, aktualizację oprogramowania do najnowszych wersji sterowników, aktywować ukryte/dodatkowe funkcję, aktywować język polski wraz z lektorem, wgrać najnowsze mapy nawigacyjne 2016 czy w reszcie podnieść moc swojego samochodu. Spotkanie wstępnie planowane jest na 7-10 stycznia ale ostateczny termin będzie ustalany po konsultacji z większą ilością zainteresowanych :cool2: Zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomości prywatne, lub : stronę www : www.codemybimmer.pl e-mail : [email protected] facebook : www.facebook.pl/codemybimmer telefonicznie : 790-465-462
-
Małopolska/Śląsk -Grupowe kodowanie/aktualizacje/chiptuning
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na grupowe spotkanie w okolicach Krakowa/Bochni ( lub okolice, w zależności od możliwości załatwienia lokalu ), podczas którego będzie można przeprowadzić diagnostykę swojego pojazdu, aktualizację oprogramowania do najnowszych wersji sterowników, aktywować ukryte/dodatkowe funkcję, aktywować język polski wraz z lektorem, wgrać najnowsze mapy nawigacyjne 2016 czy w reszcie podnieść moc swojego samochodu. Spotkanie wstępnie planowane jest na 7-10 stycznia ale ostateczny termin będzie ustalany po konsultacji z większą ilością zainteresowanych :cool2: Zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomości prywatne, lub : stronę www : www.codemybimmer.pl e-mail : [email protected] facebook : www.facebook.pl/codemybimmer telefonicznie : 790-465-462
-
Małopolska/Śląsk -Grupowe kodowanie/aktualizacje/chiptuning
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na grupowe spotkanie w okolicach Krakowa/Bochni ( lub okolice, w zależności od możliwości załatwienia lokalu ), podczas którego będzie można przeprowadzić diagnostykę swojego pojazdu, aktualizację oprogramowania do najnowszych wersji sterowników, aktywować ukryte/dodatkowe funkcję, aktywować język polski wraz z lektorem, wgrać najnowsze mapy nawigacyjne 2016 czy w reszcie podnieść moc swojego samochodu. Spotkanie wstępnie planowane jest na 7-10 stycznia ale ostateczny termin będzie ustalany po konsultacji z większą ilością zainteresowanych :cool2: Zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomości prywatne, lub : stronę www : www.codemybimmer.pl e-mail : [email protected] facebook : www.facebook.pl/codemybimmer telefonicznie : 790-465-462
-
BMW E60 530d
Pracuje dla BMW , patrze sobie czasami w baze ;)
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
Wydech troszkę pierdzi na postoju, ale tylko z zewnątrz to słychać. Atrakcje akustyczne we wnętrzu pod obciążeniem są słyszalne ale nie przeszkadzają, za to z zewnątrz jest juz konkret i nie spotkałem jeszcze nikogo komu by się nie podobało :mrgreen: Jak gdzieś znajde video które nagrałem dla znajomego ze środka to podrzucę ;) I tak wydech z zewnątrz smierdzi straszliwie, oczy szczypią itp ale staram się ie stać w miejscu dłużej niż pare sekund więc w praktyce nikomu nie przeszkadza ten zpaszek ;) EDIT: Znalazłem :mrgreen: Jakość z pupy bo wrzucałem mu to na facebooka na bieżąco i po drodze kilka kompresji mialo. Oczywiście zakłądamy DOBRE słuchawki albo głośniki z basem odpowiedniej jakości
-
BMW E60 530d
Przebieg widzę masz konkretny, musisz się sobie zacząć odkładać powoli na ewentualne naprawy :cool2: Dla mnie troszkę bidna wersja no i standardowo czarny lakier który dawno mi się w BMW znudził, ale najważniejsze żebyś miał radośc ;)
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
Ja mam 235serie, wywalony kat i DPF i założony downpipe, IC mam jeszcze seryjny ale powoli się skłaniam w strone Wagnera albo FMIC, i luźniejszy wydech 3 calowy . Myślę że ok 350-800 do osiągnięcia :cool2:
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
235km serii masz ? Jaki wydech ? Jakie IC ?