Treść opublikowana przez mirasextra
-
jak wyglada filtr pyłkowy, kabinowy
Za schowkiem nic nie ma.Sciągałem kratke, potem odkreciłem dwie sruby i tez nic nie ma.Zadny dziur na filtry.Teraz to juz sam nie wiem o co chodzi.
-
jak wyglada filtr pyłkowy, kabinowy
nie moge zdjac tej kostki gdzie i jak podwazyc zeby nie uszkodzic
-
jak wyglada filtr pyłkowy, kabinowy
ok.Dzieki sprawdze jak bede miał czas i bedzie troszke cieplo.
-
jak wyglada filtr pyłkowy, kabinowy
chodzi mi o to czy na tym zdjeciu jest gdzies filtr pyłkowy, kabionowy. Wyciagnołem schowek i zobaczyłm to co na fotce.Chodzi mi o ten filtr bo chce sprawdzaic czy jesdt ok bo mi szyby paruja. http://img142.imageshack.us/img142/4051/dscn0400px9.jpg
-
zamki..........
własnie byłem w bmce i jest ok upiłem jakis płyn do zamków i juz otworzyłem.Problem z głowy.
-
zamki..........
to co teraz mam zrobic
-
zamki..........
witam!Mam problem z zamkami.Mam centralny zamek.Dzisiaj chce jechac fura a tu wkładając kluczyk od strony kierowcy nie moge go przekrecic, jedynie troszeczke w lewo i troszke w prawo.Ide do bogaznika aby tam spróbowac i normalnie otwieram.wchodze przez bagaznik otwieram od srodka od strony kierowcy ok a od strony pasazera zablokowane(łudze sie moze przymarzła uszczelka..hmmm) Wychodze od strony kierowcy chce zamnknąc od zewnątrz i nie moge.żamykam bagaznik i zamykaja sie wszystkie zamki.Jeszcze jedna próba od strony pasazera po chwili wkładania i przekrecania otwieram zamek ale nadal dzwi nie moge otworzyc.Próbuje zamknac nie moge, musze od strony bagaznika.Moze ktos grzebał w zamkach o co chodzi.......
-
Jakie sa różnice............
Chciałbym sie dowiedziec jakie sa różnice miedzy e-36 318ti a 318is.BMW 318ti to compact a 318is to coupe.Bo mam ti koledzy pytaja sie co to za fura i czym sie rózni od is.
-
czy da sie to odkrecic
takkkkkkkkk :lol: :D
-
kluczyk
to znaczy ze to jest zapasowy, a ma immobiliser. Jak pojade do ASO BMW to mi moga wyrobic z pilotem do centralnego...?
-
czy da sie to odkrecic
juz mam .Były własciciel mi powiedział gdzie jest.
-
kluczyk
a jednak otwieram nim bagaznik i ogóln iue uzywam
-
co o tym myslicie posiadacze BMW i nie tylko!!!
Dzieki wiec bede mół spokojnie spac, pewnie chciał skroic mnie na kase :) :?
-
kluczyk
mam taki kluczyk a stacujke w buni taka---) to znaczy mam immobiliser czy nie.Jak to jest http://img108.imageshack.us/img108/5086/dsc00297cf1.jpg
-
co o tym myslicie posiadacze BMW i nie tylko!!!
tak te bocznne przednie i boczne tylnie.Tak mi mówił.A mówił ze tak sie dzieje w bmw z gazem i zapytał mnie czy mam gaz ja m ówie ze nie.On na to ze to bardzo dziwny przypadek!!!!!!!!!! :o
-
czy da sie to odkrecic
Witam kupiłem niedawno bunie i mam problem otóz chodzi o zabezpieczenie felg przed kradziezą.Niue zauwazyłem ze gosciu zamontował tam blokady , chodzi o sruby na jakis specjalny kluczyk.Po jednej na kazdej feldze.Ja nie mam tego kluczyka a chciałbym zmienic felgi na zimówki.Jak mam to teraz zrobic.
-
co o tym myslicie posiadacze BMW i nie tylko!!!
Byłem u mechanika i widząc moje zaparowane boczne szybki mówi tak.Te parowanie szyb to objaw ze beda problemy z uszczelką pod głowicą i moze byc problem, wydmucha mi wszystko i beda powazne koszty.Mówi ze mozemy umówic się na sprawdzenie samochodu czy ta uszczelka wkrótce wywali.Mam zostawic fure na kilka godzin(od 8.00 do 13.00) i bedzie koles odpalał gasił czekał az ostygnie i tak wkółko, wspomniał ze sprawdzi emisje co2.Koszt tej diagnozy 50zł.Jak sie dowiedziałem to odrazu załamka, dopiero co kupiłem bunie i juz taki wydatek pomóżcie mi moze cos o tym wiecie, moze wkreca mi ,moze to prawda, jesli tak to moze sa ine sposoby sprawdzenia tego.Samochud w maju sprowadzony został z Niemiec nie ma instalacji gazowej.e-36 318ti compact 95'
-
jaki zastosowac smar i uszczelkę
jakas pianka która znajduje się miedzy tapicerka a blachą koloru szarego w dzrzwiach.Jak tak nazwałem ale fachowego nazewnictwa nie znam.
-
pomoccccccyyyyyyyy!!!
http://img77.imageshack.us/img77/86/dsc00291hj5.jpg
-
pomoccccccyyyyyyyy!!!
tutaj widac jak cos cieknie http://img77.imageshack.us/img77/1021/dsc00290xf8.jpghttp://img77.imageshack.us/img77/86/dsc00291hj5.jpg
-
pomoccccccyyyyyyyy!!!
tak ma.nie wiem juz czy to moze byc to
-
pomoccccccyyyyyyyy!!!
wiem juz znalazłem w necie to jest OGRZEWANIE POSTOJOWE tzw Webasto.Tak czy sie myle?????????????
-
pomoccccccyyyyyyyy!!!
http://img98.imageshack.us/img98/9828/dsc00274sn0.jpg
-
pomoccccccyyyyyyyy!!!
http://img89.imageshack.us/img89/5765/dsc00278xx1.jpg
-
pomoccccccyyyyyyyy!!!
Dzis rano ide do fury i widze mokra plame pod samochodem.Spojrzałem pod spód i widze ze cieknie ale nie wiem jak ta czesc sie nazywa pomózcie o co chodzi tu sa fotki.Na tabliczce pisze cos takiego HYDRONIC B5W SC, 20 1765 , 10634AK, BENZIN, 24W 12V, 5000w, max 2,5 bar.Mam fotki ale nie wiem jak wstawic.[http://img89.imageshack.us/img89/8461/dsc00272zc0.jpg] [http://img98.imageshack.us/img98/4261/dsc00278bn9.jpg] http://img98.imageshack.us/img98/6765/dsc00280eq2.jpg[/url]