Treść opublikowana przez winiacz
-
Nowy w klubie - anglik
Ile coś takiego kosztuje? z 200Ł ??
-
CB radio - jaka antena
Osobiscie polecam Ci antene montowaną na stałe. Sam niedawno miałem taki dylemat, wybrałem magnes i teraz trochę żałuję. Parametry sporo lepsze i wygląd nie jest zły.
-
BMW-E39 _530_d_oferty_sprzedazy
a tak wogóle to ja fanem BMW nigdy nie byłem, ale chyba zaczynam się przekonywać i to poważnie. Zaczynam chorować :) dopiero jest to 2 miesiące- może to za wcześnie żeby się wypowiadać ale myślę że to jest to... !
-
BMW-E39 _530_d_oferty_sprzedazy
Wiem, słyszałem że bardzo ciężko kupić dobre 525. Ja na ten temat nie wiele mogę powiedzieć bo trafiłem los na loterii poniewaz mój kumpel fan BMW szukał auta przez pół roku razem z ludzmi z salonu BMW w krakowie (znajomi jego ) i wkoncu trafili to auto. Po 4 miesiącach zdecydował zupełnie przypadkiem że sprzeda mi to auto i właśnie dziś się dowiedziałem że już zamówi E60 520d. Ładny skok!! Ale mi się udało bardzo tzn nigdy nie bite auto z przebiegiem orginalnym 250 000.
-
Jakie opony zimowe wybrać ?
W dzisiejszych czasach pogoda jest tak pokręcona, że nawet w górach sniegu może nie być :o
-
BMW-E39 _530_d_oferty_sprzedazy
No to powiem Ci że wytrwały jesteś :) ponad rok samochodu szukać to trzeba mieć zdrowie :roll: podziwiam
-
Jakie opony zimowe wybrać ?
Myślę że raczej różnic w prowadzeniu nie ma, ale może w jakiś ekstremalnych sytuacjach to się objawia...
-
Jakie opony zimowe wybrać ?
aris i jak ci 195 jezdza?? Jak się prowdzi auto ??
-
Jakie cisnienie w oponach w BMW 530d Touring?
dzieki za info. Pozdrawiam
-
525D common rail
to gdzie Ty mieszkasz że korków nie ma :lol:
-
Jakie opony zimowe wybrać ?
No ja wszystko rozumie, ale jak już tu kilka osób wspomniało, 525 waży 1780kg więc nie można założyć też za małej opony.
-
Pęknięta szyba
Choćby nawet i z tego powodu my myślę że się nie oplaca klejenie bo tak naprawde jeśli się już nawet sklei to się nie pamięta o tym i wystarczy nawet taka głupota jak nawiew i po szybce. Szkoda kasy na klejenie- takie moje zdanie!
-
Jakie opony zimowe wybrać ?
ale 17'' to juz zupełnie inna bajka...
-
525D common rail
Nigdy nie wyszedlem na 11; w mieście i nigdy też nie udało mi się zrobić 6,4 poza miastem. Najlepszy wynik 6,7l poza miastem...
-
525D common rail
Nie no ja już jestem szczęśliwym posiadaczem 525d i jestem bardzo zadowolony, ale nie miałem okazji jeszcze jeżdzić 530d. Wogóle jest to moje pierwsze BMW i jak narazie :cool2:
-
Pęknięta szyba
Moje zdanie jest takie że lepiej wymienić szybę. Wydasz kupe kasy na jakieś zaklejania i takie tam, pojedziesz na myjnie i szyba i tak pęknie, a poza tym w zimie podczas mrosu również zwiększa się prawdopodobieństwo pęknięcia takiej szyby.
-
525D common rail
Z tego co mi wiadadomo do 530d ma większe tarcze od 525d. Moja Bunia mieści się w mieście w 8l i myślę że ciężko jest zmieścić się z takim wynikiem w 530d
-
Jakie cisnienie w oponach w BMW 530d Touring?
A czy ciśnienie jest uzależnione od rozmiaru opony?? Pytam bo nie mam instrukcji obsługi a w sumie nigdy się nad tym nie zastanawialem...
-
Jakie opony zimowe wybrać ?
Pete chyba mnie przekonałeś jednak do 205 :D pozdrawiam
-
Jakie opony zimowe wybrać ?
w sumie to nie tym się kierowałem że są tańsze choć nie ukrywam ze to te ż ważne jest... Bardziej codzi o powszechną opinie że na zimę lepiej węższe...
-
moja 540 dziś uszkodzona, FOTKI, Proszę o poradę :/
ja używki nie preferuje bo szyba się przecież zużywa, a używke to ja mam u siebie...
-
[E39 99']zamiana ksenononów na nowe - hella czy zamienniki
Winiacz-moj kolega zmienił sam ten plastik i wygląda teraz bardzo fajnie,samochod odmłodniał o 5lat.to sie kupuje z kierunkowskazem. Dzieki Lukasz! A nie wiesz ile taka przyjemność kosztuje ??
- Jakie opony zimowe wybrać ?
-
moja 540 dziś uszkodzona, FOTKI, Proszę o poradę :/
ale ile Cie to kosztowało arturro ??
-
Jaki olej najlepszy do diesla?
Ja myślę że już temat wyczerpaliśmy, już wiem czego chce. Dzieki wam wszystkiem za odpowiedzi, napewno mi to posłuży przy wyborze oleju :) pozdrawiam