Treść opublikowana przez winiacz
-
Piesek na drodze i Bum.....
PZU to jest wogóle nieporozumienie. Ja nie wiem jakim cudem mają oni ponad 50% rynku.
-
podgrzewane lusterka
a o co chodzi z ta sferycznością? co do dokladne jest?
-
podgrzewane lusterka
jestem przekonany ze to jest podgrzewanie.
-
podgrzewane lusterka
ale to czy masz podgrzewane czy nie to widac golym okiem bo masz taki paseczek na lusterku, chodzi o kwestie włączenia ewentualnie.
-
podgrzewane lusterka
ogrzewanie lusterek włącza się razem z tylną szybą??
-
Piesek na drodze i Bum.....
Policjant może być wrażliwy...ale przedewszystkim musi być sprawiedliwy...Niestety uwierz mi ze nie zawsze wrażliwość i empatyczność w tym zawodzie jest wskazana.....Jesli chodzi o zwierzeta to tak kocham je.... mam dwa pająki , psa - owczarka , kota - dachowca...i rybki :) i zawsze sie nimi otaczalem...(owczarek ze schroniska).....Hmm to co napisales o chorych psychicznie trafne :)....chcialem tylko sprawdzic jak nazwiesz Hannibal'a.....ludzie malo rozwinieci i "zatrzymani w rozwoju" zaczeli by od wulgaryzmow okreslajacych jego postawe...Generalnie - jesli Twoj ojciec ma mozliwosc grzebania w ustawach - niech wdroży coś prostego - kazdy kto potraci psa - bierze innego ze schroniska i zapewnia mu godne zycie...(utopia?) To jest bardzo dobry pomysł, może te biedne zwierzęta poczuły by wkonću co to jest prawdziwy dom, ale nie zawsze bo różne typy się trafiają...
-
Jakie głośniki ??
takie same są głośniki przód i tył??
-
świece żarowe
BlacKSmitH thx !!
-
świece żarowe
a można je w polsce kupić??
-
naglosnienie e39
ale czy w drzwiach z tylu jest tak samo??
-
naglosnienie e39
Jeszcze jeden problem z tym. Robilem jak radziłeś mi i wszystko idzie OK do puki coś nie stawia oporu w środku. wszystkie kołki wyskakują i coś mocno trzyma na środku, nie mam pojecia co to. prosze jeszcze raz o pomoc. pozdrawiam
-
Jakie głośniki ??
koledzy mam takie pytanie: jak dostać się do głośników tył. Z tego co wiem trzeba ściągnać bok drzwi. No i właśnie nie bardzo wiem jak się do tego dostać. Zacząłem ściągać bok, zatrzaski wyskoczyły ale coś mi trzyma na środku nie bardzo wiem co a nie chce zniszczyć. Jkby ktoś mial pojęcie jak to zrobić prosze o pomoc. pzdr
-
problem z tankowaniem do pelna
też mam od czasu do czasu ten problem ale wtedy zwyczjnie wyciągam troche pistolet nie leje dalej i nie odbija.
-
Jakie żarówki z serii BLUE?
mam pytanie panowie. Czy są jakieś żarówki do świateł przeciwmgielnych które dają białe światło, porównywalne do ksenonów?
-
E34 KOMPUTER POKŁADOWY NIE PAMIĘTA GODZINY
proponuje sprawdzić bezpiecznik od podtrzymania. powinien być 5W.
-
CASTROL EDGE 5W-30 vs. MOTUL SPEC.LL-01 5W-30. Czy inny????
czym sie różni CASTROL EDGE OD CASTROL MAGNATEC ?? wiem ze ceną napewno :mrgreen:
-
kiedy wymienia się filtr paliwa?
a jakie są objawy zanim auto zacznie się ksztusić?? myślę że jest troszke słabsze ale czy każdy to zauważy?? jest jeszcze coś??
-
jak to sie nazywalo...
OKi jeszcze raz dzięki piotrek1 za pomoc!! pozdrowienia dla Ciebie :cool2:
-
jak to sie nazywalo...
Myślę że różnica może polegać na tym że jedna jest z siatką a druga bez...bo przeważnie te z siatką są opisane 00-04
-
jak to sie nazywalo...
widzę też od 00-04, od 96-03 i od 96-00 hmmm, ale patrząc po zdjeciach niczym się nie różnią.
-
jak to sie nazywalo...
sugerujesz że ta co wskazałeś nie będzie pasować?? A czym one się różniły bo znalazłem też inną i nie wiem czy będzie pasować a rocznika nie ma.
-
świece żarowe
co ile się wymienia świece żarowe?? pytam po pierwszy raz mam diesla i nie miałem z tym styczności... Jaki koszt jest świec żarowych?? interesuje mnie NGK.
-
jak to sie nazywalo...
Życie mi bracie uratowałeś :) szukałem tyle czasu i nigdzie nie było czarnej a jak już byla to w paskudnym stanie. dzieki piotrek1!
-
jak to sie nazywalo...
nawiązując jeszcze raz do rolety- jakby ktoś coś słyszał o używanej rolecie to prosze o informacje. Z góry dzięki! pozdrawiam
-
[ E39 ] Nowy zakup
tempomat przeważnie zwiększa spalanie.