Treść opublikowana przez zalew
-
Średni profil społeczny użytkownika marki BMW
ustalil ktos juz ten sredni profil?
-
BMW X6 - concept
nie dziwie sie ze szmatlawym gazetom chce sie placic mlodocianym 3dgrafikom zeby te gnioty rysowaly, skoro tyle szumu wywoluja
-
wnęka w bagażniku
moze skrytka na dodatkowe powietrze ;)
-
Youngtimery z ogłoszeń
hahahah, fajna przerobka :D
-
BMW X6 - concept
dajcie spokoj z renderami jakichs kmiotow. zamknijcie temat
-
Stylistyczne cechy charakterystyczne BMW.
kiedys tak, sam zaczalem tak robic dopiero 2 lata temu i widze ze co raz wiecej kierowcow dziekuje w ten sposob.. bezpieczniejsze to, bo nie odrywasz reki od kierownicy zeby cos wciskac i hmmm.. troche logiczniejsze wg mnie
-
Stylistyczne cechy charakterystyczne BMW.
tak offtopicowo, to dziekuje sie kierunkowskazami np prawo-lewo-prawo, albo kilkoma szybkimi mrugnieciami prawo... awaryjne jak sama nazwa wskazuje sluza do informowania o nietypowych sytuacjach na drodze :)
-
porada w zakupie BMW 7
buahahahah tak burackiego ogloszenia jeszcze nie czytalem... autosalon? szkoda ze nie stac ich na przepuszczanie swoich ogloszen przez word'a skoro sami z ortografia sa na bakier..
-
xxx
nie chodzi o to kiedy bylo produkowane i czy jest trend tylko czy do danego samochodu to pasuje; mysle ze gdyby stylistycznie to lezalo to by bmw taka wersje zrobilo
-
V - Power Racing
mowiac ze 'to nie byl seryjny' mialem na mysli, ze podajesz za przyklad samochod ktory byl extremalnie przerabiany na 1000koni; nie ze nie ma seryjnego ktory powinien lepiej jezdzic na wiekszej ilosci oktanow... przeczytaj dokladnie wszystko co napisane wyzej.. tu poczytaj o paliwie w vtec http://www.hondapl.org/fan-klub/faq/faq.html przewin do watku "V-Power i inne cuda. (GrzesP) Poczytalem troche o tych paliwach bo widze, ze wielu z Was interesuje ile i czego daje V-power i jeszcze jakies inne cuda oferowane na stacjach benzynowych. Mam nadzieje, ze to wam przyblizy troche teorie a paliwach V-power."
- xxx
-
V - Power Racing
poczytaj http://www.capri.pl/forum/101267 http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=21046&start=0 http://www.ostrowiec.forumer.pl/viewtopic.php?p=1257&sid=391b4e8451dcd476303205d19b1836a0 http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=5901 i wiele wiele innych...
-
V - Power Racing
bo to nie jest seryjny silnik, rozrozniaj te 2 sprawy
-
V - Power Racing
to prawda, poszukajcie ogolnie na http://www.streetracing.pl/forum/search.php pod haslem 'oktanów', jest duzo tematow porownawczych benzyn itd, i czasem objasnienia np. u mnie akurat fabrycznie kaza 98, cale zycie byla do niej lana 98, jak zalalem kiedys 95 to myslalem ze zaraz mi sie zatrzyma bo ledwie jechala
-
Stylistyczne cechy charakterystyczne BMW.
nieno spoko, po prostu nie wiem co jest ponadczasowego i stylistycznego w zagietej rurze jak maja takie nawet rozsypujace sie ople i fiaty z konsoli zagietej do kierowcy nie wiem czemu bmw zrezygnowalo, to bylo cos wysmienitego.. ale tez nie tylko w bmw to mialo, i nie wiem czy bmw to wymyslilo
-
Stylistyczne cechy charakterystyczne BMW.
pomijajac ze cechy ktore wymieniacie (poza nerkami i kancikiem tylnej szyby) to nie tylko bmw, to akurat ta rura w dol to jakas tragedia, zwlaszcza jak widzisz e60 prosto z salonu a pod zderzakiem brazowa rura zagieta ;/
-
V - Power Racing
lagadula, czym sie rozni verva od dawnej 98 orlenowej? przeciez 98 'zwyklej' juz nie ma, tylko na tych samych dystrybutorach co byla 98 dali naklejke verva; przynajmniej z tego co zaobserwowalem
-
V - Power Racing
mnie rozbawil orlen - caly czas tankowalem 98 bo na takiej moja jezdzi, a jakis czas temu nazwali to Verva, dodali ogien lecacy z cyferek, zrobili akcje promocyjna i tez maja 'mocne paliwo' LOL
-
Plusiki za pomoc? :-]
czy beda jakiestam plusiki i inne pierdoly to mi wszystko jedno, ale przydaloby sie jakies rozszerzenie ktore bedzie obcinac linki, bo jeden link z aukcji sprawia ze nie da sie juz nic czytac, bo trzeba przewijac w bok wszystko
-
Filmy w których "grało" BMW
It's All Gone, Pete Tong E36 M3 Cabrio w kolorze blue interlagos - widac ja pare sekund jak nia podjezdza pod koncert Z8 srebrna - jego promotor pod koniec filmu nia smiga, tez raptem chwile widac
-
Youngtimery z ogłoszeń
LPG w 745i?? :((((((((((((((((((((((((
-
Akcyza - cos z tego bedzie... ;)
zalew odpowiedział(a) na -siwy- temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnenie twierdze, ze tak nie jest; ale pytam o jakies dane na ten temat, innymi slowy co wplywa na to, ze ma zwrotu nie dostac ktos sie ubiegnie o to po orzeczeniu?
-
Akcyza - cos z tego bedzie... ;)
zalew odpowiedział(a) na -siwy- temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneprzeciez w zdaniu wyzej (przez moment wydawalo mi sie ze twoj komentarz to tez z portalu cytat) nie ma takiej granicy wyznaczonej, na jakiej podstawie tak twierdzisz?
-
Akcyza - cos z tego bedzie... ;)
zalew odpowiedział(a) na -siwy- temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnedziekuje w imieniu zainteresowanych :)
-
Akcyza - cos z tego bedzie... ;)
zalew odpowiedział(a) na -siwy- temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnelink?????