Treść opublikowana przez Wojtasgda
-
530d podciśnienie w serwie
Podcisnienie zaraz na wakumpompie też skacze.sprawdzalem na wyjściu wakuometrem, więc albo pompa albo zawór.
-
530d podciśnienie w serwie
Dzięki, z tego co rozumiem to przy puszczonym pedale hamulca ma być około -0,8bar i nie wahać się więcej niż o 0,06? U mnie na puszczonym hamulcu waha się od -0,61 do -0,91 a jak naduszę lekko pedał to rośnie do 30bar i trzyma. Nie ma spadku. Martwi mnie tylko to że waha się przy puszczonym hamulcu. Gdzie szukać zaworu zwrotnego? To jest ten króciec co wychodzi z puszki serwa?
-
530d podciśnienie w serwie
Witam poszukuję info na temat podcisnienia panującego w serwie w dieslu. U mnie jest - 0,91 i waha się do - 0,61. Powinna ta wartość się zmienić czy powinno stać na jednym poziomie?
-
Końcówki wydechu 3.0d
Siemka, zdejmował ktoś kiedyś chromowane końcówki rury wydechowej? Lata to u mnie na tyle luźno że hałasuje w czasie schodzenia z obrotów ale wyrwać tego nie idzie. One są na wcisk?
-
[E60]Chinska navi pod idriva
MAsz takie stare radio w E61 z 2009 roku?
-
[E60]Chinska navi pod idriva
Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz. Jak ktoś będzie montował takie radio to niech nie zapomni o dodatkowym przewodzie masowym. Radio ma do obudowy przykręcony króciutki kabelek masowy z oczkiem. Należy go przedłużyć i podłączyć do karoserii w najbliższym punkcie. Nie może to być skrzynka z bezpiecznikami ani masa ori radia. Jeśli pominiemy ten kabelek to radio w trybie czuwania daje zakłócenia na głośniki i słychać delikatne trzaskanie dopóki nie przełączymy z powrotem na oryginalne radio.
-
[E60]Chinska navi pod idriva
No radio z tej samej serii tylko w linku co podałeś jest z wersją CIC i drobną różnicą że moje radio nie ma dodatkowego mikrofonu-korzysta z oryginalnego w samochodzie. Nie trzeba się pierodlić z dodatkowymi kablami. Jakość dźwięku z BT jest niemalże taka sama jak z przeglądarki więc jak dla mnie petarda. U małżowiny w renówce jak zapuszczę muzykę z BT to są przestery takie że masakra, nie da się słuchać. Tu nic takiego nie ma miejsca. Mirror linka jeszcze nie obczaiłem. Tak samo nie miałem jeszcze okazji korzystać z map wgranych w radio.
-
[E60]Chinska navi pod idriva
Nie wiem czy można tu wstawiać linki z allegro ale zaryzykuję https://allegro.pl/oferta/radio-nawigacja-android-9-0-bmw-e60-e61-e90-e91-8867786483 Kupowałem przez pośrednika żeby mieć pewność że przyjdzie dokładnie to co zamawiam. Gość który to sprzedaje jest spoko-były opóźnienia w wysyłce, więc gratis dorzucił mi kamerę cofania. Nie zamontowałem jej co prawda ale może kiedyś się do niej przekonam. Aux można podłączyć albo do chińczyka albo do ori wejścia. Mnie szczerze mówiąc bardziej zależało na USB i odtwarzaniu z pendrive niż aux.
-
[E60]Chinska navi pod idriva
Witam, android dotarł do mnie dzisiaj i od razu go zamontowałem. Pierwsze wrażenie po rozpakowaniu..Obejrzałem wtyczki. Chińskie. Nie da się ukryć. Ale reszta? Jestem pod wrażeniem. Po zamontowaniu wyświetlacza nie widać że nie jest oryginałem. Dopiero po uruchomieniu radia widać jak dużą różnicę robi wyświetlacz z większą rozdzielczością. No moja Bunia zyskała z 5 lat do przodu. Jutro wstawię jakieś foty bo dziś nie zdążyłem zrobić. Montaż jest dziecinnie prosty i nawet laik z podstawowym wykształceniem da sobie radę. Do radia nie było instrukcji i w zasadzie jest ona zbędna. Po montażu została jedna kostka od ori wyświetlacza ale jest niepotrzebna bo nowe radio bierze sygnał bezpośrednio ze zintegrowanej kości. Pierwsze uruchomienie trochę mnie rozczarowało bo idrive działał opornie i jakby zacinał się a oryginalna strona startowa była większa niż wyświetlacz i nie dopasowana, ale wystarczyło 15 minut grzebania w menu nowego radia i wszystko jest tak jak powinno być. Radio działa bez zacięć, czego najbardziej się bałem, filmy wyświetla bez jakichkolwiek zmuł i po dobrym ustawieniu dźwięku w menu jakość jest na prawdę dobra. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie że lepsza niż oryginalnie z CDka..Myślę że warto było wydać każdą złotówkę na to radio. Pozdro.
-
[E60]Chinska navi pod idriva
Właśnie kupiłem chinola. Zdam relację jak przyjdzie i uruchomię gnoja.
-
[E60]Chinska navi pod idriva
Można normalnie używać radia oryginalnego? W sensie płyt? Też się przymierzam do zakupu. Szukam jakiejś używki, ale różnica w cenie około 300 ziko więc chyba postawię jednak na nówkę. Z ali długo się czeka na radio?
-
Kreski od temperatury 3.0d
Kolega już wyjaśnił że po lifcie te kreski są potrzebne jak stringi grubej babie..
-
Kreski od temperatury 3.0d
Bóg zapłać wszystkim.
-
Kreski od temperatury 3.0d
Tak. Mam 2009 rok. Czyli u mnie nie ma w ogóle opcji kontrolowania temperatury? Tylko zabawa z ukrytym menu?
-
Kreski od temperatury 3.0d
Witam, zmieniłem u siebie termostaty bo temperatura nie rosła powyżej 70st i teraz silnik grzeje się do 90 ale na liczniku kreski od temperatury cały czas stoją na 8 i nie chcą schodzić. Jak to z nimi jest? Możliwe że trzeba je jakoś odblokować albo że coś się zacina?
-
Schemat instalacji audio CCC professional system stereo
Dzięki ziom. Jesteś wielki!
-
Schemat instalacji audio CCC professional system stereo
Dziękuję za tak liczne odpowiedzi i zainteresowanie tematem. Problemem okazała się wtyczka między drzwiami a budą. Mam nauczkę na przyszłość żeby najpierw posprawdzać samochód a dopiero potem szukać przyczyny w radiu. To doświadczenie kosztowało mnie kilkaset złotych. Pozdro
-
Ucięta kostka radia CCC. Po co?
Witam, czy ktoś ma jakiś pomysł po co ktoś w moim pojeździe wymieniał kostkę od radia? https://zapodaj.net/8defc537a81cd.jpg.html https://zapodaj.net/7b0cabf4cae4a.jpg.html
-
Schemat instalacji audio CCC professional system stereo
Dzięki koleś :)
-
Schemat instalacji audio CCC professional system stereo
Kminię. Dźwięk ogólnie jakoś dziwnie się uruchamia w tym samochodzie. Najpierw głośniki z tyłu potem dopiero przód i też jakby nie po kolei..Chcę jeszcze obczaić kostkę z tyłu radia ale nie mogę go wyjąć. Docieram do punktu zdjęcia panelu klimatyzacji i nie wiem jak zdjąć ten srebrny plastik z popielniczką. Wyrwać go na chama? https://zapodaj.net/d03a562f20ffa.jpg.html
-
Schemat instalacji audio CCC professional system stereo
Ale całkiem? Czy może być że np jedna strona?
-
Schemat instalacji audio CCC professional system stereo
Zastanawiam się co sie dzieje jak coś ze swiatlowodem będzie. Całkiem dźwięk znika? Albo moduł BT. Też całkiem znika dźwięk?
-
Schemat instalacji audio CCC professional system stereo
Czyli na bank radio? Szlak, tanio nie będzie. Powiecie mi jeszcze czy każde radio w E60 po lifcie komunikuje się z modułem BT i zmieniarką za pomocą światłowodu? W zwykłym podstawowym stereo też?
-
Schemat instalacji audio CCC professional system stereo
Czyli końcówka mocy? Wystarczy jakieś luty poprawić czy definitywnie do wymiany?
-
Schemat instalacji audio CCC professional system stereo
Jedno i drugie.