Treść opublikowana przez Bazyliszek62
-
Deska rozdzielcza
Szanowny Panie Progressowy sprawdzalem w ETK i ta klapka ma 4 uchwyty takie sprezynowe z przodu wiec chyba trzeba jednak podwazyc a pod klapka jest glosnik sredniotonowy.Zycze powodzenia jak sie pan zdecyduje i prosze napisac co z tego wyszlo.Pozdrawiam
-
530d problem z bluetoothem i połączeniem z telefonem
ja wlasnie na ebay kupowalem swoj snap do noki wczesniej mialem w samochodzie podstawke do sony.Tylko uwazaj bo sa 2 typy snap adaptor do modeli troszke starszych i do tych nowych roznia sie troche podstawa i dobrze obejrzyj zdjecie na ebayu i sprawdz u siebuie w samochodzie chodzi o rozstaw otworow do mocowania tego snapu w podlokietniku
-
Deska rozdzielcza
A tego to ja juz niewiem Panie Progressowy
-
530d problem z bluetoothem i połączeniem z telefonem
mam w podlokietniku i sprawuje sie naprawde swietnie tylko co jakies pol roku muze baterie wymieniac bo nonstop jest ladowany ale to juz naprawde male koszty.W kazdym razie polecam choc ten model noki jest modelem starym ale nadal jest drogim modelem bo duzo ludzi uwaza ze to najlepsze modele nokii jakie wyszly.
-
530d problem z bluetoothem i połączeniem z telefonem
u mnie smiga bezproblemowo telefon w podlokietniku nokia 6310
-
Deska rozdzielcza
u mnie miesci sie tam glosnik
-
Plakietka pod maską
A ja powiem tak szkoda zasmiecac forum takimi pierdolami.Prosze pamietac ze samochod jest po to zeby slużyc wlasciecilowi a nie na odwrot,bo na naszym forum czesto mam mozliwosc poczytac ze jest odwrotnie przeżywacie niektore rzeczy jak chlop podorywke.Przepraszam jak kogos urazilem ale pewnych spraw nie rozumiem ,wiem ze sa tzw zboczency ze nic innego nie robia tylko pucuja swoje samochody i jak popada to nawet nie jeżdza bo im szkoda,ale mysle ze tu mozna znalezc ludzi normalnych uzywajacych swoich aut poprostu do normalnego uzytkowania
-
NAVI Biznes do E60
wejdz w emule i tam jest z 2007 do sciagniecia bez problemu
-
E60/61 Spryskiwacze reflektorow
po pierwsze spryskiwacze dzialaja co ktorys cykl normalnych wycieraczek i przy wlaczonych swiatlach po drugie jesli masz zbiornik na 5 litrow na plyn masz spryskiwacze reflektorow jesli na 3 litry brak
-
bagażnik z pilota
jak nie otwiera sie do gory klapa bagaznika to zdejmij lewa tylna oslone lamp i tam jest sprezyna z roznymi zakresami regulacji przepnij ja w inny otwor i bedzie smigac jak nalezy
-
bagażnik z pilota
jak nie odskakuje do gory klapa bagaznika po otwarciu pilotem to zdejmij lewa tylna oslone lamp i znajdziesz tam sprezyne z roznym zakresem regulacji przepnij ja i wszystko bedzie smigac jak nalezy
-
uaktualnienie softu
Wlasnie dlatego nie robilem tego w hiszpanii bo juz raz jak mi zaczeli zmieniac jezyk na hiszpanski to tak spieprzyli ze operacja miala trwac poltorej godziny a samochod trzymali tydzien i jeszcze chcieli zebym zaplacil 2000euro bo stwierdzili ze padl podczas procesu zmiany jezyka komputer i trzeba go wymienic.Niedalem sie zrobilem awanture w dyrekcji sciagneli nowych informatykow i nie wgrali jezyka hiszpanskiego ale choc naprawili to co ci pierwsi schrzanili. Koszty tutaj nie graja roznicy poprostu myslalem ze w polsce to ktos zrobi fachowo ale w sumie dobra podpowiedz zebym to zrobil w niemczech tak bedzie najpewniej.
-
uaktualnienie softu
Witam wszystkich formuowiczow i na wstepie chcialbym wspolczuc wszystkim uzytkownika polskich drog,wlasnie przyjechalem do kraju i nasze drogi daja bardzo duzo do myslenia, nawet moja betka chwilami az jeczy na tych dziurach.Ale do rzeczy poszukuje kogos w Kielcach lub woj Swietokrzyskim kto by mi mogl uaktualnic soft bo ostatnio byl uaktualniany w 2005 roku.Prosze Was o jakies namiary bo niestety ASO w Kielcach nie ma ,a ja nie mam czasu jezdzic po Polsce i szukac ASO bo bede tylko w kraju tydzien a trzeba przeciez troche poimprezowac.Z gory dziekuje za pomoc.Pozdrawiam
-
napiecie
a komu sie chce odkurzac bagaznik i to jeszcze w sobote, przeciez tam chyba nie wozisz ludzi?
-
Tryb awaryjny
dziekuje bardzo za taka promocje mam przejechane 150tys km i juz mi turbina pada strach pomyslec co bedzie przy 200tys
-
525d regeneracja turbo turbiny
witam wszystkich jesli chodzi o regenerowane turbo to z cala pewnosci BMW sprzedaje w swoich ASO ,co ciekawe bylem dzis w ASO ( w hiszpanii bo tu mieszkam)powiedzieli ze oni sprzedaja tylko regenerowane na wymiane.
-
Tryb awaryjny
Niestety okazal sie najczarniejszy scenariusz padlo turbo choc ciezko bylo ustalic bo po podpieciu komp nic nie piokazywal potem jak mechanik odlaczal rozne czujniki zaczal wyswietlac ustrki tych czujnikow i dodatkowo brak cisnienia po ponownym chyba 7 podpieciu kompa i podlaczeniu czujnikow zostal tylko ten jeden blad,na poczatku myslal ze to tylko czujnik cisnienia wymienil go i wtedzy sie okazalo ze nadal brak cisnienia wiec zabral sie za turbo i okazalo sie ze jest walniete ma duze bicie.Na moje nieszczescie koszt wymiany na nowe z robocizna 1500euro.Dzieki za zainteresowanie tematem pozdrawiam.
-
Tryb awaryjny
po wykasowaniu starych bledow i ponownym podpieciu kompa nie pokazuje doslownie nic wczesniejsze bledy to z tego co pamietam 2 podgrzewacze swiec i chyba filtr przy katalizatorze jesli chodzi o filtr to komp w samochodzie poazuje ze wymiana za 50000km.po wykasowaniu bledow obecnie nie pokazuje nic i dlatego sam mechanik sie glowi
-
Tryb awaryjny
witam wszystkich i prosze o pomoc.Wczoraj podczas jazdy samochod nagle przeszedl w tryb awaryjny stracil ze 150 koni i jest strasznie mulasty ,120 km/h to maksimum jakie mi sie udalo wycisnac z niego.Komputer pokladowy nic nie pokazuje samochod pracuje normalnie jak pojschalem do mechanika i podpial pod komputer to na poczatku mu wyskoczylo z 6 bledow jakis starych chyba potem wykasowal bledy i juz wiecej nie wyskoczyl zaden blad .Moze ktos wie co moze byc przyczyna trybu awaryjnego albo od czego zaczac sprawdzanie silnika.Z gory dziekuje za kazda sugestie bo nawet mechanik sie glowi co to moze byc.Zaznaczam ze nie bylo zadnego stukania czy pukania silnik pracuje cicho i rownomiernie.
-
E60 czy ten castrol jest dobry?
Witam kupilem na wymiane castrol 5W30 Castrol Powerflow, SLX III(Longlife) i teraz nie wiem czy sie nadaje bo niby ten orginalny BMW ma oznaczenia acea A3 B4 C3 a ten moj ma A3 B3 B4 czyli nie ma C3 a mechanik mi mowil ze ponoc musi byc olej z tym symbolem C3 moze ktos wie czy moge wlac ten olej co kupilem czy musze jednak kupic ten z tym C3 z gory dzieki za pomoc
-
Pakiet M5 zderzaki, tłumik z allegro
I potem sie dziwic ze Niemcy sie smieja ze po Polsce jezdzi wiecej M5 niz oni kiedykolwiek wyprodukowali :modlitwa:
-
BMW NAVI DVD ROAD MAP EUROPE Business 2007-02
wspolczuje policji w domu najszybciej sprzedal Cie ktos z formuowiczow a to juz bardzo nie ladnie jak sie ma wsrod wlascicieli beemek kapusia :nienie:
-
BMW NAVI DVD ROAD MAP EUROPE Business 2007-02
chyba od tego jest internet zaraz ktos napisze ze nie korzysta z emule bo to tez zlodziejstao
-
BMW NAVI DVD ROAD MAP EUROPE Business 2007-02
bardzo ladnie jaka tam kradziez bmw ma nas w dupie i nie ma mapy na polske to poco mamy kupowac. :D
-
zamierzam kupić 535d 2004-2006, proszę o opinie
Ja mialem zanirzona troche fakture i kupowalem w komisie i musialem zaplacic VAT bo bylem osoba prywatna i niestety w hiszpanii dowalili mi podatku 3000euro wiec a final wyniosla mnie 26tys euro.Jesli nie masz miedzynarodowego numeru podatkowego miedzy innymi komisu kupno sprzedaz to musisz zaplacic VAT.Pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepszego w Nowym Roku