Treść opublikowana przez Bazyliszek62
-
[E60]- jaki olej do skrzyni
nie sadze zeby lali inny olej w hiszpanii ale tak samo jest napisane w instrukcji obslugi przynajmniej w tej co ja ja mam.pozdrawiam
-
[E60]- jaki olej do skrzyni
witam mnie sie wydaje ze w automacie oleju sie nie wymienia w skrzyni tak jest napisane w instrukcji i tak mi mowili w ASO tyle ze w hiszpanii moze co kraj to obyczaj.Pozdrawiam
-
regeneracja turbo?
witam wszystkich ja spotkalem sie z regenerowanym turbo w serwisie BMW nowe kosztowalo 1500euro a regenerowane 800euro, oczywiscie to zdarzylo sie w Hiszpanii gdzie wszystko jest mozliwe.Na koniec kupilem nowe orginalne z niemiec za 700euro z przesylka.Pozdrawiam
-
Jak dobrze zdrapać emblemat 520d ?
Ja jezdze juz 4 lata i nigdy nie zauwazylem ze ten znaczek obrzydza samochod ale moze inny jest emblemat 530d niz 520d :D .Pozdrwiam wszystkich
-
czujnik swiatel
jasiuq1 dzieki za podpowiedez w kompie ustawilem i jest wszystko oki .pozdrawiam
-
czujnik swiatel
jutro z rana najpierw zaczne od kompa w samochodzie moze cos tam poprzestawialem niechcacy a jak nie pojade podpiac sie pod gt1.Dzieki wszystkim za sugestie i zainteresowanie
-
czujnik swiatel
oki dzieki za pomoc jutro pojade sie podpiac
-
530d problem z odpalaniem
sluchaj nie wiem czy klapki maja jakis wplyw ale mnie tez jak bylo zimno ciezko palil i podpialem pod kompa i sie okazalo ze mialem 3 swiece walniete nie podgrzewaly sie wiec moze podepnij pod kompa i bedziesz mial jasne albo jesli nie pokaze bledu to przynajmniej swiece wyeliminujesz
-
czujnik swiatel
tora to moze byc to co mowisz tylko nie pamietam gdzie tego szukac w kompie? Jesli pamietasz prosze daj znac
-
czujnik swiatel
no dobra mam czujnik deszczu i on dziala bez zarzutow a swiatel nie dziala wiec co jest walniete{ jak swiatla przestawie na lewo zapala sie zielona kontrolka ale jak nawet swieci duze slonce to swiatla ani zielona kontrolka nie gasnie}
-
czujnik swiatel
rufio ale czy to nie jest czujnik deszczu?
-
czujnik swiatel
witam wszystkich mam 2 pytania czy wymienial ktos kiedys czujnik swiatel automatycznych{chodzi o wlacznie i wylacznie sie swiatel automatycznie np w tunelach} jesli tak to jaki jest koszt tej imprezy.I drugie pytanie gdzie sie takowy czujnik znajduje .Z gory dzieki za pomoc.Pozdrawiam
-
czujnik temp. silnika 3.0d
nie bede z Toba polemizowal ,ale bylo to na forum juz pare razy i chyba ty zasmiecasz forum zaczynajac temat ktory byl walkowany kupe razy.Niemniej pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego w Nowym Roku
-
czujnik temp. silnika 3.0d
juz bylo tyle razy na forum moze sie przyjzyj dokladnie obrotomierzowi to moze cos dojrzysz a jak nie to szukaj na forum.A swoja droga to powinienes chyba przestudiowac instrukcje obslugi zanim zaczniesz smigac taka fura
-
Pompa wspomagania
witam wszystko sie wyjasnilo walniete bylo kolo pasowe to na samym dole ze sprzeglem.Wymiana z robocizna 350euro.Pozdrawiam wszystkich i dzieki za zainteresowanie
-
[E60] Ile pali?
witam mnie komp w jezdzie miejskiej wskazuje 9,5 l a na trasie jak nie jade wiecej niz 160kmh to okolo 7 a tak najogolniej to mi pali 50euro bo tyle wychodzi od tankowania do tankowania :D
-
Pompa wspomagania
zadnych odglosow tylko w czasie jazdy chwilami przestaje dzialac wspomaganie i staje pompa az smierdzi guma ,pasek niby napiety dobrze ale dla pewnosci chyba zaczne od wymiany paska zanim wezme sie za pompe.Pewnie nie ma to znaczenia ale stalo sie to dzis po nastaniu zimy i minusowej temperatury.Olej byl ostatnio wymieniany i jest stan.Jutro jade do ASO i napisze co stwiedzily pastuchy.
-
Pompa wspomagania
dzieki za pomoc.Nie pasek nie jest luzny sprawdzalem to musi byc cos innego,nie mniej dzieki za zainteresowanie
-
Pompa wspomagania
Witam wszytkich mam 2pytania moze ktos wie jak sie nazywa pompa wspomagania po niemiecku i drugie pytanie czy spotkal sie ktos kiedys z takim zjawiskiem ze na wolnych obrotach przy skrecie kol w prawo lub lewo staje pompa i sie pasek slizga i czy byla to wadliwa pompa czy moze cos innego .Z gory dzieki za odpowiedz.Pozdrawiam
-
Gaz w E60
BZQ napisales szczera prawde i w 100% sie z Toba zgadzam
-
Gaz w E60
mmw skwituje krotko Twoja odpowiedz zycze powodzenia przy zalozeniu w E60 545i gazu!!! Bedziesz naprawde de beast , ja jednak wole byc tym dziadem i jezdzic dieslem przynajmniej mnie nie bedzie korcilo zakladac gaz.A swoja droga to szkoda idac za Twoim tokiem rozumowania ze gazu nie mozna do diesla zalozyc bo wtedy my posiadacze diesli bylibysmy podwojnie oszczedni i skapi.Pozdrawiam
-
Gaz w E60
stac Cie na E60 a nie stac Cie na benzyne ??? Kobieto gaz w takim samochodzie to profanacja moze zmien samochod np na malego fiata bedzie tanszy w eksploatacji :mad2: Mod Edit: za nastepna durna uwage dostaniesz ostrzezenie. Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia, to sie nie odzywaj.
-
Ringi
a po co mu swiecace ringi przy otwieraniu i zamytkaniu samochodu ???Potem sie dziwic ze o posiadaczach BMW mowia ze jestesmy Czeresniakami i szpanerami
-
Powazny spadek mocy przy zimnym silniku...
moze zabrzmi glupio ale wymien podgrzewacze swiec powinno pomoc ,najpierw sprawdz je na kompie.Ja mialem podobny przypadek moze nie az tak zebym nie mogl prawie jechac ale rowniez nierowno pracowal silnik i podgrzewacze byly przyczyna
-
Gdzie parkujecie na noc E60?
Ja od roku parkuje pod blokiem i do tej pory nie bylo problemow