Treść opublikowana przez bakukamil
-
jakie żarówki ??
http://www.allegro.pl/search.php?string=postoj%C3%B3wki+led&order=pd , ale którą aukcję dokładnie to już nie pomogę bo na tych oznaczeniach to znam się jak świnia na gwiazdach :)
-
Klima dwustrefowa
Hehe w A4 jest oddzielnie klima i komputer pokładowy.
-
wskaźnik chwilowego zużycia paliwa..
Mam sekwencję (Staga 300), kurcze, a oprócz spalania po dużym mieście resztę wyników mamy podobnych, co to może być? Możliwa jest sytuacja, że gazownicy coś spieprzyli podczas zakładania zbiornika i gdzieś ulatnia się gaz?
-
wskaźnik chwilowego zużycia paliwa..
Guraja co do mojego spalania to niewiem czy jest normalne, ale tyle mi pali w trójmieście, w moim mieście (25 000 mieszkańców żadnych świateł jedno rondo, ale co chwila ruszam i zatrzymuję się) pali koło 15 litrów gazu, na trasie 12,5 (wyprzedzanie co chwila prędkość 120-140) więc chyba jest ok? Ile Ci pali ? a w razie czego to od czego zacząć poszukiwania usterki?
-
CZY KTOŚ ŚMIGA NA OLEJU MINERALNYM?
Ja również przymierzam się do wymiany oleju a na bagnecie ile było tyle jest pomimo, że mam gaz więc chyba z silnikiem nie jest źle :), ale rano jak uruchamiam silnik to słychać niepokojący dźwięk nie jest to klekot bardziej takie głośne zgrzytanie (tłumione wkręcającym się silnikiem, dżwięk ten trwa kilka sekund i cisza) i silnik sam się wkręca na ponad 1500 obrotów wiecie może co to jest?
-
Dziwna maź (kolor kawowy) pod korkiem wlewu oleju
Na pewno 40 stopni ? bo z tego co pamiętam to gazownik ustawił na 30 stopni, może tyle być czy jechać gdzieś żeby mi to wyregulowali?
-
pytanie o e46
Mam pytanie odnośnie tego ryglowania, mianowicie czy podczas wypadku centralny sam się otwiera? Bo jeżeli nie to moim zdaniem trochę niebezpieczne...
-
wskaźnik chwilowego zużycia paliwa..
Wskaźnik chwilowego spalania działa dobrze (ja chciałem go zakleić jakąś naklejką żeby na to nie patrzeć :twisted2: , ale rekompensuje mi spalanie osiągami :norty: ), ale spalanie trochę duże jak na 1,6 mi pali benzyny koło 16, a gazu koło 18-19 przy umiarkowanie ciężkiej nodze.
-
CZY KTOŚ ŚMIGA NA OLEJU MINERALNYM?
Mam kumpla w jednym z serwisów samochodowych czołowej marki i przy takim zużyciu oleju w autach na gwarancji wymieniają silniki. Hehe nie dziwie się, że wymieniają silnik 1 litr na 10 kkm to jeszcze w miarę ok.
-
Dziwna maź (kolor kawowy) pod korkiem wlewu oleju
Czyli Koledzy mówicie, że jak czuć gaz (u mnie tylko przez chwilę i tylko na zimnym silniku tzn. jak tylko się przełącza z pb na lpg) to coś jest nie tak ? na tej instalacji zrobiłem niecałe 10 kkm... Pozdrawiam
-
jakie kupić bmw na początek?
Co do swapa to chyba lepiej jednak kupić drugie auto mniej pracy i pewnie wyjdzie taniej... a co do wyboru pomiędzy r4,a r6 to jednak dźwięk R6 rekompensuje większe koszty eksploatacji :twisted2:
-
Dziwna maź (kolor kawowy) pod korkiem wlewu oleju
U mnie też jest ten "smród" gazu, ale tylko jak się przełącza z benzyny i po chwili już nic nie czuć, ale jak narazie w każdym samochodzie na gaz takie coś było więc chyba to nie jest jakaś awaria?
-
mistrz farta - cos sie urwalo z samochodu przed nim
:jawdrop: słabo... nie chciałbym być na jego/jej miejscu... normalnie szczęściarz roku...
-
jakie kupić bmw na początek?
Na 100% założy za 2200 instalację Staga 300, za 3000 to do R6.
-
jakie kupić bmw na początek?
Różnica jest spora, ale teraz sekwencja nie jest takim wydatkiem jak kiedyś za ok. 2200 można już założyć Staga 300.
-
Zamiar zakupu e36... ale...
Hehe co do spalania to nie da się powiedzieć, że ta tyle pali a ta tyle bo miasto miastu nie równe, rózne style jazdy itp, mój rekord to 12/100 więc i duży silnik może mało spalić, ale w sumie nie ma sensu pchać się w 1,6 bo według producenta spalanie różni sie o 0,2 litra względem 1,8.
-
Zamiar zakupu e36... ale...
Co do awaryjności to nie pomogę Ci, ale nie wydaje mi sie, że będą jakieś problemy pod warunkiem, że znajdziesz zadbany egzemplarz.
-
jakie kupić bmw na początek?
Na sekwencji nie znacznie się zmniejszy.
-
Zamiar zakupu e36... ale...
Witam, Kolego Lukasz_4don nie napisałeś czego oczekujesz od auta osiągów czy ekonomi, a co do 316 to coś mi sie wydaję, że są wersje z łańcuchem więc raczej nie jest awaryjny, a i tak najważniejsze to kupić zadbany egzemplarz. Pozdrawiam,
-
jakie kupić bmw na początek?
Hehe na początku mu doradzałem, ale jak napisał, że mocne auto potrzebne mu tylko dla szpanu to coś innego napisałem, a to co zacytowałeś to poprostu napisałem dlaczego kupiłem auto z mocnym silnikiem, a też nie jestem jakimś mistrzem kierownicy z milionami kilometrów na koncie bo mam prawo jazdy od prawie 4 lat i przejechałem kolo 200 kkm więc dużo jeszcze przedemną, ale jakoś sobie radzę i wcale mocny samochód nie sprawia dużych problemów trzeba tylko trochę pokory, trzymanie nerwów na wodzy, trening, trening i jeszcze raz trening. Pozdrawiam,
-
jakie kupić bmw na początek?
Hehe pojść pójdą, ale ile czasu im to zajmuje. Dla mnie samochód bezpieczny to taki dzięki któremu manewr wyprzedania trwa jak najkrócej, a co jak co, ale w Polsce bez sprawnego wyprzedzania można dostać nerwicy na trasie, a tak jadę komfortowo bo jak chce wyprzedzać to wyprzedzam, a nie martwię się zdążę czy nie, to takie moje skromne zdanie.
-
jakie kupić bmw na początek?
Jeżeli samochód jest Ci potrzebny do szpanu to może lepiej pomyśl nad calibrą albo golfem, a nie będzię kolejny młody gniewny w BMW, a później się dziwić, że jest taka opinia o marce :duh:
-
jakie kupić bmw na początek?
Witam, Ja Ci powiem tak kup auto z takim silnikiem na jaki Cię będzie stać, moim pierwszym autem jest obecna 325i i czasami mocy brakuje :norty: oczywiście do mocnych silników potrzebna jest wyobraźnia, a nie ułańska fantazja bo chwila nieuwagi i zapomnienia i poznasz Św. Piotra osobiście (czego nikomu nie życzę). Pozdrawiam
-
dlaczego tds po rozgrzaniu dlugo zapala?
Witam, Prawdopodobnie pompa wtryskowa wymaga regeneracji. Koszt od 100zł - 650zł zależy co jest do zrobienia. Pozdrawiam
-
Fotoradary Poznań i nieznakowane radiowozy WLKP
Witam, jak ja współczuje tyle fotoradarów :worried: w Gdańsku widziałem może ze dwa :norty: , ale temat dobry można by wypisywać tak dla wiekszych miast :) , a jeszcze lepiej bylo by je na mapach miast zaznaczac :roll2: Pozdrawiam,