Treść opublikowana przez wic123
-
Pompa paliwa... potrzebuje zmiany jak to zrobic ??
kolega uroboric_tomb trafił w 100 % na problem... :) dokładnie o to mi chodziło... czytałem kiedyś na forum ze nasze autka maja to rożnie jednym pompa działa w pozycji 2 a niektórym sie dzieje tak jak mnie... tylko nie wiem czy to jest fabryczne... żeby sie dowiedzieć ze dokładnie w tym jest problem podłączyłem sama pompę do 12V pompa chodziła ok 7-8 sek tak jak pisał kolega... po czym zapalił od razu bez dłuższego kręcenia... nio będę musiał spotkać sie z jakim elektrykiem żeby rozwiązał ten problem... czy może ma ktoś pomysł ?? dzięki z góry
-
Pompa paliwa... potrzebuje zmiany jak to zrobic ??
Witam Mam problem :x Otóż gdy moje autko stoi cała noc lub dłużżższy czas to zapalając muszę trochę kręcić chodzi oto ze pompa podaje paliwo jak kręcę rozrusznikiem.... chce zrobić tak żeby sie załączała gdy przekręcę kluczyk w pozycje 2 jak to zrobić może jakiś przekaźnik ?? Pomożecie Mistrzowie... :?: :?:
-
pompa wtryskowa - uszczelnianie zakończone powodzeniem !
witam masz kolego wielki problem jak cieknie z pompy... Powiem Ci szczerze Ja odpaliłem auto w sobotę, nie chodziło mi prawie rok :(( zaczęło sie ze nie chciał zapalić autko okazało sie ze cieknie z pompy wtryskowej... teraz mogę ci powiedzieć ze przez ten rok o pompie wtryskowej wiem wszystkooooooo...... i dodam ze nie wymienisz żadnej uszczelki bez wyciągania pompy.... pozdr http://www.realoem.com/bmw/diagrams/h/g/9.png szczególną uwagę a nawet największą zwróć na nastawnik zaznaczony jest na rys. nr.2 połączony z klinem.... jeśli będziesz go zdejmował.... jeśli tak to najpierw zaznacz sobie dokładne jego namiary wystarczy ze będzie 0,1mm przesunięty to nie odpalisz auta.... ja tego nie wiedziałem nikt mi nie powiedział ani nigdzie o tym nie pisze.... dlatego moje auto jest rok w plecy... powodzenia
-
Czary mary z elektryką :/ pomocyyy
problem rozwiązany miałeś racje diego... kabel z - był uszkodzony... Jeszcze raz wielkie dzięki
-
Czary mary z elektryką :/ pomocyyy
dzięki wielkie diego
-
Czary mary z elektryką :/ pomocyyy
prosta odpowiedz dzięki ale może coś więcej ?
-
Czary mary z elektryką :/ pomocyyy
Witam Serdecznie Mam problem powaliła mi sie cała elektryka, dokładniej światła... Otóż włączając światła postojowe wszystko ok włączając na mijania z przodu auta gaśnie wszystko następnie dodając kierunkowskaz lewo lub prawo zaczynają migać światła postojowe wraz z kierunkowskazami .... Mowie tylko o przednich światłach bo z tyłu wszystko ok.... Jedynie gdy włączam sam kierunkowskaz świeca wszystkie przy czym tylko jedna strona słabiutko.... Jeszcze jedna sprawa gdy daje światła awaryjne to świeca oczywiście wszystkie kierunki ale zwalniają i przyspieszają... Cholernie dziwne i nie wiem co sie mogło stać... Dodam ze przekaźnik kierunków już wymieniłem ale to nic nie dałooo pomocy
-
Ustawienie rozrzadu ... Pomocyy
nikt mi nie pomoże, nooo chłopaki :|
-
Ustawienie rozrzadu ... Pomocyy
a co do tej książki to Ja mam w domu :) i tam tez nie ma odpowiedzi na moje pytanie...
-
Ustawienie rozrzadu ... Pomocyy
Hej byłym na tej zakładce ale to tak mało mówi jeśli ktoś to robi 1 raz...
-
Ustawienie rozrzadu ... Pomocyy
Witam wszystkich :) Mam jedna sprawę otóż jestem w trakcie wymiany rozrządu i chce wiedzieć jak dokładnie ustawić rozrząd :? :?: Jeśli możecie wrzućcie jakieś fotki i opisać co i jak zrobić... Dzięki wielkie... :wink: [/img]
-
Silnik nie pali .... :( prosze o odp
pompka paliwa chodzi była sprawdzana pompie normalnie bez powietrza napełniałem karnister przez przeźroczysty wężyk.... jedynie nie wiem czy wystarczająca ilość ? jest na to jakiś sposób ? jedynie filtra nie sprawdzałem.....
- rozrząd 325 TD
-
Silnik nie pali .... :( prosze o odp
Witam ponownie po długiej nieobecności... Mój problem dalej aktualny dalej moje autko nie chce palić... :cry2: :cry2: Jak pisałem wcześniej problemem była pompa wtrysku wiec oddana była do serwisu stwierdzono ze mam nastawnik do wymiany lecz pompę uszczelniono została założona beta odpalała lecz po długim kręceniu nie było niskich obrotów dożo dymu z wydechu .... Postanowiłem wiec kupić używana pompę oczywiście o tych samych nr.0 460 406 995 nastawnik wygląda dozo lepiej niż stary a auto wogóle nie chce teraz palić... Juz nie mam zielonego pojecia co to może być... Macie jakieś pomysły ? może miał już ktoś taki problem.... Dodam ze nie byłem na komp.... za odp dzięki
-
szybka odpowiedz bardzo prosze...
Dzięki serdeczne :) Pozdr
-
szybka odpowiedz bardzo prosze...
chłopaki nikt nie zna odp. ? prosze
-
Rozbiórka foteli E36
Hejka Ja rozbierałem przednie siedzenia bo miałem trochę przetarta tapicerkę i oddawałem do tapicera... Będziesz miał problem ściągnąć te siedziska bo one są na 4 bolcach z plastiku.... Ja wyciągałem całe siedzenie żeby to zdjąć ale i tak urwałem dwa bolce :/ Nie wiem dokładnie jak Ci pomóc ale myślę ze najlepiej jak odkręcisz 4 śruby wyciągniesz cały fotel odwrócisz go do góry nogami o kleszczami ściśniesz te bolce... Ja tak robiłem ale i tak nie wyszło super... Trochę sie namęczysz ale myślę ze te pokrowce są tego warte :d Pozdr
-
szybka odpowiedz bardzo prosze...
Witam mam jedno pytanie mam bmw 2.5 td pompa wtrysku 115 koni i sie popsuła.. :/ kupiłem pompę z tym samym nr wszystko ok tylko ma 143 koni chciałem sie zapytać czy będzie pasować mogę mieć jakieś problemy przez to ? czy tylko będę miał więcej kucyków :d proszę o odp
-
POMOCY!!! ciężko odpala na zimnym i na ciepłym
Ludziska !!! A wiecie coś na temat nastawnika .... :roll2: Wymieńcie nastawnik koszt ok 1400 zł zobaczycie różnice... W tych autach BMW TD, TDS często siada pompa wtrysku (nastawnik) Jedzcie do serwisu BOSCH tam wam wszystko powiedzą... za okazaniem objaw... Pozdrawiam Wic123
- Listwy boczne
-
PROBLEM Z ODPALENIEM 318 TDS.
sprawdź nastawnik pompy wtrysku to jest druga najczęściej spotykana przyczyna .... powyżej 250 tys km siada nastawnik ...
-
DODATKI E36 Telefon.Pojemnik na kubki itp
uspokój sie okres masz... sorki jeżeli cię uraziłem z tym pytaniem
-
Pompa wtrysku (nastawnik) pomocy !!
na allegro ciężko ale będę szukał bo muszę nastawnik wymienić :/ a co masz na myśli ze jest bardzo chodliwa ? pozdr. :mrgreen:
-
Pompa wtrysku (nastawnik) pomocy !!
dzięki wielkie... cena kosmiczna sam nastawnik 1450 zł nowy porostu masakra ... :( chyba ze macie gdzieś tanio załatwić ? nie musi być nówka...
-
Pompa wtrysku (nastawnik) pomocy !!
czyli chcąc wymienić nastawnik muszę patrzeć czy pompa ma taki sam nr 0460..... i musi mieć takie same znaki (ver) tak ?