Treść opublikowana przez wic123
-
DODATKI E36 Telefon.Pojemnik na kubki itp
a macie gdzieś załatwić sam hak do holowania ?
-
Pompa wtrysku (nastawnik) pomocy !!
nikt nie zna odpowiedzi na ten temat ? prosze bardzo potrzebuje tej informacji dzieki z gory
-
Tajemnicze wibracje przy hamowaniu od czego ?? 318TDS :)
sprawdź poprostu gałki czy nie maja luzu w wahaczach... to jest przeważnie główna przyczyna... http://www.realoem.com/bmw/diagrams/y/f/147.png cena nie jest kosmiczna od 40 do 120 zł zależy jaka gałka... Pozdrawiam
-
Pompa wtrysku (nastawnik) pomocy !!
Witam Mam jedną sprawę na pompie wtrysku mam oto takie nr http://img518.imageshack.us/my.php?image=dsc00266zb4.jpg Chcąc wymienić pompę albo tylko sam nastawnik czym sie muszę kierować ?? Proszę o Odpowiedz....
-
Silnik nie pali .... :( prosze o odp
w poniedziałek albo wtorek autko holuje na bosch Service myslę ze podłączenie kompa wszystko wyjaśni mam nadzieje ze to tylko regulacja zapłonu w pompie wtryskowej...
-
Szybka odpowiedz bardzo prosze
kapa dzięki :)
-
Szybka odpowiedz bardzo prosze
Witam Mam takie pytanie można holować auto bez ubezpieczenia ?
-
Silnik nie pali .... :( prosze o odp
a jeśli jest tak jak mówisz że przeskoczył ząbek to auto wogóle nie odpali ? bo chodzi oto ze auto pali ale po długim rozruchu ...
-
Silnik nie pali .... :( prosze o odp
vanos a dokładnie co to takiego ? ten czujnik jest ja jednej śrubce i przykręcony w odpowiedzniej odległości... czy podłączenie komp może wszystko wyjaśnić ?
-
Silnik nie pali .... :( prosze o odp
czujnik połażenia wału jest dobry bo wymieniałem
-
Silnik nie pali .... :( prosze o odp
właśnie przyczyn może być wiele ... i to mnie martwi :( najpierw ten rozrząd wiece jak ma być poprawnie ustawiony i jak to sprawdzić ?
-
Silnik nie pali .... :( prosze o odp
Dzięki Wielkie Stach :) Mam jeszcze jedno pytanie idzie jakoś sprawdzić ustawienie rozrządu czy jest poprawne ??
-
Silnik nie pali .... :( prosze o odp
A możesz podać coś więcej ? Stach dzięki z góry
-
Silnik nie pali .... :( prosze o odp
Wszystko wskazuje na zapłon... a o jaka uszczelkę ci Chodzi ?
-
Silnik nie pali .... :( prosze o odp
Witam Jedno i zasadnicze pytanie otóż kupiłem bunie było wszystko dobrze pewnego dnia nie chciała odpalić :( Stwierdzono ze cieknie z pompy wtrysku, oddałem do regeneracji została poskładana oczywiście seryjnie na seryjny zapłon wszystko spoko.... Po zamontowaniu wielki problem przekręcając kluczykiem silnik kreci ok 10 sek bardzo długo po czym odpali i zaraz zgaśnie wogóle nie reaguje na pedał gazu.... Z rury wydechowej siwy i bardzo dozo dymu pachnie a raczej śmierdzi niedopalonym paliwem. Wydaje mi sie ze ten zapłon jest pomieszany jest to możliwe ? Słyszałem tez ze zapłon ustawia sie w aucie. Chodzi o zapłon w pompie słysząc jak pracuje silnik ? proszę o pomoc... :| :| :| :?: :?:
-
Pompa paliwa brak pradu :(
Witam Mam duży problem otóż nie mam pradu w przewodzie do pompy paliwa wiecie co mogło sie stac dodam ze przewód jest sprwny... moze jakis przekaźnik ? i jakie moge miec problemy z autkiem jesli mi nie chodzi własnie pompa ? pomocy
-
Lusterka proszę o odpowiedz...
Witam Mam BWM e 36 i kupilem lusterka z bwm e30 i nie wiem jak je podłaczyć mam 4 kabelki z lusterka czarny biały niebieski i brazowy kolor a w samochodzie niebiesko bialy, niebiesko zielony, niebieski i brazowy ??