-
M52tub20 eml i kontrola trakcji
Niestety ale zepsuł mi się przewód do komunikacji, zamówiłem nowy.
-
M52tub20 eml i kontrola trakcji
Witajcie, mam problem otóż od jakiego czasu sporadycznie wyskakiwalo eml + kontrola trakcji, po wyłączeniu Motora i ponownym załączeniu problem znikal tak na jakieś 2 tygodnie, od dwóch dni pojawia mi się zaraz po ruszeniu. Benzyna i lpg te same objawy. OBJAWY: falują obroty, po dodaniu gazu gaśnie, gaśnie podczas jazdy i tracenia prędkość, trzeba trzymać na wysokich obrotach by miał moc. DIAGNOZA: chciałem wyczyścić przepustnice, ale coś mnie natchneło odłączyłem przewód od przeplywki i disy na przemian, problemu nie ma gdy odłączona jest przepływka, zero falowanie i moc jest. Styki? PYTANIE: Czy to jest przepływka czy może przepustnica?
-
PROBLEM m52tu POMOCY !!!
Tak pompa paliwa u mnie rozwiązała problem z checkiem.
-
m52tub20 odpala dopiero za drugim lub trzecim strzałem
Witajcie, tak dla informacji, dla tych którym świeci się check engine, otóż moja pompa znowu wywalila bezpiecznik i wyzionela ducha, po wymianie na nową, tzn używana ale oryginalna, działa idealnie pali od strzała i co najważniejsze znikła żółta zmora na desce w postaci kontrolki check. Zero błędów na temat sondy i ubogiej mieszanki. Pozdrawiam
-
Nie podłączony przewód masowy, do czego służy?
Tak
-
Nie podłączony przewód masowy, do czego służy?
Przewód masowy cewki zapłonowej.
- mulenie
-
Słaby odbiór radia w Touringu
Wolałbym coś do zacisniecia na kabel bo połączenie tej końcówki jest tragiczne.... Doszedłem narazie do typu końcówki że to fakra. Tylko do końca jeszcze nie wiem który rodzaj wybrać... https://multisort.pl/search/result/1.html?search=Fakra&sort=price_brutto&or=asc&in_fulltext=on
-
Słaby odbiór radia w Touringu
Poprawa łączenia nic nie dała bo wtyczka nie jest oryginalna tylko przystosowana do zwykłego gniazda antenowego. Pytanie jaki rodzaj końcówki zakupić by wpasowalao się w gniazdo antenowe radia, dodam że na gnieździe antenowy w radiu jest taki ala plastikowy zatrzask co łączy wtyk z gniazdem
-
Słaby odbiór radia w Touringu
Przyczyną była przerobiona końcówka antenowa przy radiu https://ibb.co/w0b1V2b Naprawie dam znać
-
Słaby odbiór radia w Touringu
Tak radio zamieniłem na oryginalne, jest sprawne bo działało u poprzedniego właściciela radia zanim kupowałem radio :) Sprawdzę jeszcze raz możliwe że podczas podmiany ( był jakiś sony wsadzony) nie zauważyłem właśnie jakiejś przejściówki.
-
Słaby odbiór radia w Touringu
Witam, problemem nie zajmowałem się ale denerwuję mnie bardzo słaby zasięg anteny radia, odbiera tylko jedną lokalną stację w mojej miejscowości, jak wjadę gdzieś na wzniesienie to jest już lepiej łapie nawet radio zet :) co może być przyczyną ?
-
m52tub20 odpala dopiero za drugim lub trzecim strzałem
Wracając do bezpiecznika, wsadzona była 15A a powinien być 20A, na taki też podmieniłem.
-
m52tub20 odpala dopiero za drugim lub trzecim strzałem
Wsadzilem nowy zobaczę jak narazie pali od strzała, czy możliwe jest że jak na pustym baku ja trochę pomeczylem to jakiś syf się dostał do filtra?
-
m52tub20 odpala dopiero za drugim lub trzecim strzałem
Powodem był przepalony bezpiecznik numer 54 :) na razie pali