Witam wszystkich serdecznie Kupiłem tydzień temu , autko z 2003r. 3 - E46 Blacha super z mechaniką sobie poradziłem , ale silnik strasznie muli. Pierwszego dnia mulił na niższych biegach , czym szybciej jechałem to był żywszy. Wczoraj wracałem do domu , to odnosiłem wrażenie jak bym holował czołg , tragedia Proszę o sugestie , bo miałem almerkę 1,8l i w BMW jestem zielony . Pozdrawiam