Skocz do zawartości

zbyszekk

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbyszekk

  1. Dokładnie tak miałem po wymianie drzwi na nowe w Volvo. Nowe drzwi 100-110 um, elementy obok 180-190 um.
  2. Właśnie to samo przyszło mi do głowy, może udało by się dotrzeć auto nawet bez silnika.......🤣 Nie widzę potrzeby zmiany ASO, bo w tych które znam otrzymuję rzetelne informacje, dodatkowo w żadnym z nich (BMW, Volvo, Lexus, itp) nigdy nie słyszałem tego typu zaleceń przy odbiorze auta. Wszędzie mówią "na dotarciu"- spokojna normalna jazda bez wygłupów i po około 2000 km wymienić olej. Jeszcze gdyby to były jednorazowo odcinki autostradowej jazdy po 500 i więcej km, to może miałoby to jakieś znaczenie (jednostajna prędkość, mały zakres obrotów), ale przy 50-150 km, a z takich "na dotarciu" korzystam (dojazd i zjazd z autostrady czy ekspresówki to kolejne dodatkowe 70-100 km drogi wojewódzkiej) nie ma to żadnego znaczenia. Zmiana oleju co 10 000 km - nie tylko przebieg ma znaczenie, również czas, warunki uzytkowania, sposób jazdy.... . Dla jednego będzie to 6000 km dla drugiego 14000 km. Znam też takich którzy wymieniają wg instrukcji i też jeżdżą i nie narzekają, ale to ich wybór. A na autostradzie sie zatrzymuję - kawa, paliwo, toaleta - i nie widzę w tym żadnego problemu.
  3. Bzdury. Ruszasz, przyspieszasz, zwalniasz, zatrzymujesz się. Jak zgodnie z manualem w okresie docierania nie przekroczysz 4,5 tysiąca obrotów, to znaczy, ze powyżej 4,5 tys. obrotów bedzie niedotarty ????
  4. Dziwne teorie…:
  5. Zamowienie druga połowa lipca, rozpocęcie produkcji 1 listopad, w Polsce 19 grudnia, u dealera około połowy stycznia, ceramiki i inne głupoty, odbiór 23 stycznia.
  6. Dziwne co piszesz, bo w moim G20 odebranym dwa tygodnie temu działa odpalanie bez kładzenia telefonu na konsoli... Ale jeszcze sprawdzę...
  7. Pytanie brzmiało: "6. Czy majac dostep komfortowy mozna otwierac i uruchamiac auto za pomoca telefonu?" Czy ktokolwiek pytał o zdalne uruchamianie ???? Otwierać można zdalnie, jeżeli pod tym pojęciem rozumiemy odległość do kilku metrów, zależy od warunków. Uruchamiać też, ale będąc z telefonem wewnątrz samochodu. (niekoniecznie trzeba przykładać telefon do kolumny kierownicy)
  8. Bez żadnych problemów urychamiam auto telefonem.
  9. zbyszekk odpowiedział(a) na MarekRi temat w G20, G21, G80, G81
    Dzisiaj oglądałem, we czwartek odbieram nową G20 LCi2 w M-pakiecie. Fotele sportowe, bez elektryki, bo sam jeżdzę i w naturalnej skórze mają regulację nachylenia siedziska i osobno nachylenia oparcia, wszystko ręcznie się reguluje. Wniosek z tego, że albo auto ze stoku, albo nie LCI2, albo jakiś inny brak.... W innych "3 stojących u dealera w recznie sterowanych fotelach skórzanych w M również jest pełna regulacja ręczna.
  10. Stare przysłowie, " jak się dba, tak się ma". A brooklyn jak sam piszesz oklepany i mnie osobiście się nie podoba. Adaptacyjny zawias się docenia na długich trasach, a galwanizowane guziki kwestia gustu...
  11. Nie przesadzasz kolego z tym kolorem ? Każdemu podoba się co innego, akurat dla mnie po dwóch autach w kolorach niebieskim i granatowym na wszystkie odcienie niebieskich i popielatych patrzeć nie mogę, ale nie krytykuję czyichś wyborów akurat jeśli chodzi o kolor. A czarny pomimo opatrzenia wymaga szczególnego dbania o czystość. miałem ostatnio czarną 3 i też zamówiłem taki kolor. Co do reszty wyposażenia się nie wypowiadam, bo każdy "tak kraje, jak mu materiału staje" ale też uważam, że szyby akustyczne, tempomat i zawias adaptacyjny jest potrzebny.
  12. Ja z tego pakietu wziąłem tylko systemy asystujące kierowcy i aktywny tempomat stop&go.
  13. Dzięki Bogu i Adminom, nareszcie !
  14. Wg instrukcji: Opóźnione wyłączanie oświetlenia zewnętrznego.
  15. Zanim zamówiłem nową "3" jeżdziłem i "C" i "A" i wygląda to w środku jak połączenie choinki i wiejskiego odpustu z plastiku....
  16. Taaaaa...., nie ma, szczególnie tego "choinkowo-odpustowego" podejścia..... I dzięki Bogu, bo zamiast nowej "3" zamówiłbym bym Morrisa Marinę ....
  17. Dziękuję za zainteresowanie, auto sprzedane 😀.
  18. Nie ma probllemu - dwa do bagażnika, dwa do środka.
  19. Moja G20 fabrycznie wychodzi na 19"
  20. Ja wziąłem na zimę 18" 790M mieszane rtf komplet.
  21. Poprawka ceny: Miało być 60000 do negocjacji.
  22. Witam. Do sprzedania BMW F30 328iXdrive, rocznik 2014, przebieg 161000, bezwypadkowy, konfiguracja BMW Individual. VIN WBA3B51030F777690 Drugi właściciel, auto z polskiego salonu, serwisowane przez cały czas w ASO, dostępna cała dokumentacja (faktury) z ASO. Cena 65000 do negocjacji, tel. 603926111 Wyposażenie zgodnie z VIN, dwa komplety kół, w chwili obecnej auto na kołach zimowych 17" (Goodyear roczne), letnie 18"(Michelin PS4 - 3 letnie) Wykonane: - wymiana rozrządu i napędu pompy oleju - dwukrotna wymiana oleju w skrzyni biegów - wymiana oleju w napędzie xDrive - wymiany oleju w tylnym moście.
  23. U mnie nie bierze, leję zawsze olej BMW 0W30 lub 5W-30, ale zmieniam nie rzadziej niż 10kkm.
  24. Jeżeli nie masz daleko do p. Grzegorza Fąfary w Bukowiu to możesz zadzwonić i zapytać, czy robi też takie rzeczy. Ja wymieniałem rozrząd i napęd pompy oleju u niego i jestem bardzo zadowolony, a mam do niego około 500 km. tel. do p. Grzegorza Fąfary 793027444 Masz bardzo blisko, ok. 50 km.
  25. Szukasz nowych, czy używek ? Jeżeli nowych polecam Rial X10 8Jx18 i 225 pasuje .

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.