Treść opublikowana przez ANDRZEJ 540
-
Koniec sezony WTCC
http://www.autoklub.pl/17850,hotnews.html :twisted:
-
320 E30 na sprzedaż
Chyba dzialy sie Koledze pomylily :lol:
-
BMW M5 Touring vs Audi RS4 Avant
Bartek kreujesz sie na tym forum na jakiegos wybitnego znawce motoryzacji i sportow motorowych. Chcialem po prostu sie przekonac czy potrafisz jezdzic czy tylko tak sobie piszesz bo masz czas. Jezeli uwazasz, ze musimy to robic na szutrach, to OK, mnie szkoda 540 na jazde po wyrypie i w sumie mnie na to nie stac, przyjade Felixa E30 320i, mozemy sie sprawdzic na szutrach co mi tam :) Podaj miejsce i czas aby Koledzy z forum mogli podjechac i popatrzec sobie jak Audi leje BMW :lol: Problem polega na tym, ze masz jakies dziwne uprzedzenia do BMW. Audi i BMW produkuje samochodu ktore sa przeznaczone do jazdy po asfalcie ( np. R8 ) jak i tez w innym terenie, Ty mi proponujesz abym jezdzil po lesnych drogach 540 :duh: Stosujac taki tok rozumowania to przyjedz S8 a ja przyjade X5 i co sobie w ten sposob udowodnimy?? Gdzie jest sens takiego porownania?? Zyj sobie dalej w sowim swiecie i nie przyjmuj do wiadomosci testow i porownan robionych przez rozne media motoryzacyjne :8)
-
BMW M5 Touring vs Audi RS4 Avant
Bartek Ty to mnie naprawde bawisz :lol: Myslalem, ze jestes mistrzem zakretow w tym "swoim" Audi a widze, ze Ty chcesz zostac mistrzem wertepow. Nie znam sie na jezdzie terenowej wiec sie za to nie biore jak chcesz to mozemy sprawdzic NASZE umiejetnosci w jezdzie po zakretach ale na asfalcie lub jak popada to na sniegu. Jezeli chcesz jednak bardzo jezdzic po szutrach to poprosze Felixa i podjedziemy do tego Twojego lasu, samochod ma plyte wiec bedzie mozna poszalesc, zalatw tylko odpowiedznie pozwolenia i latamy, jesli nie bedzie zbyt duzo prostych po 300-400m to mysle, ze E30 320 ze szpera spokojenie objedzie to S6, wez od razu RS6 bedzie wiekszy ubaw :twisted:
-
BMW M5 Touring vs Audi RS4 Avant
Bartek mistrz zakretow moze sie gdzies wreszcie sprawdzimy aby zweryfikowac swoje umiejetnosci. Wybieraj: 1. rozeta na Bemowie 2. lotnisko Ulez 3. Tor Kielce Przyjedz Audi jak chcesz, jesli nie masz samochodu mozesz jechac moim :)
-
BMW M5 Touring vs Audi RS4 Avant
RS i S ( szczegolnie nowe S8 ) to fajne samochody ale ten film nie pozostawia watpliwosci ktora literka jest pierwsza w alfabecie :twisted:
-
Znalezione w necie , foty, video, relacje imprez
Combolot byl ustawiony na 210KM to jednak troszke za malo na 140KM E30 ( prawie 1s straty ) :8) Tutaj sa wyniki: http://www.motoresults.pl/index.php?ib=-2&ik=9&iz=264&bieg=Jazdy%20treningowe%20I&g=0&lang=pl
-
Znalezione w necie , foty, video, relacje imprez
kurcze za wczesnie uciete, wlasnie sie rozpedzalem :D kilka zdjec ktore zrobil Tyszkanin na torze Poznan http://barierka.fotosik.pl/albumy/305907.html
-
Znalezione w necie , foty, video, relacje imprez
Grzesiek jest tez film na ktorym fajne rzeczy sie dzieja, musze tylko go jakos obrobic :) Samochody naprawde byly fajne ( Porsche GT3, Turbo, GT2, Lotus z silnikiem Hondy, sporo Subarakow i EVO )
-
Nasz sposób na utylizację opon .
ComTom dziekuje ale nie za bardzo mnie to interesuje.
-
Nasz sposób na utylizację opon .
Pawel Sitek dlatego tez zartowalem z tego filmu :)
-
Nasz sposób na utylizację opon .
Pawel Sitek chodzi o to, ze niektorzy nie czytaja regulaminu Forum, polecam pkt. 6 :) Pozdrawiam
-
Nasz sposób na utylizację opon .
Fakt, ze tytul troszke niezbyt fortunnie dobrany :) Pawel Sitek to nie rajd i wyscig tylko zwykly trening z pomiarem czasu. Byly tez tam inne samochody ( Subaru, EVO i jeden Kadecik z PZMot). Generalnie fajna zabawa. Polecam.
-
Nasz sposób na utylizację opon .
ComTom jezeli nie widzisz roznicy pomiedzy prowadzeniem ciezkiego sprzetu i BMW to przepraszam :twisted2:
-
Nasz sposób na utylizację opon .
ComTom jak sie nauczysz jezdzic to pewnie Ci przejdzie :twisted2:
-
Coś dla Drifterów :-)
niezle
-
Jedno z lepiej zbudowanych 318is
Chyba pojade jeszcze raz na wage. Radek mam wywalone wszystko z samochodu dodatkowo carbonowa maske, gosc ma klatke i jego samochod wazy o 140 kg mniej!! Naprawde nie wiem gdzie to mozna uzbierac!!
-
Jedno z lepiej zbudowanych 318is
ciekawe jak on zrobil te 840kg :jawdrop:
-
12 -14 Ułęż
paikonik e 46 mysle, ze za jakis czas bedzie relacja ze zdjeciami
-
12 -14 Ułęż
Milo bylo poznac, widze, ze napisales w koncu pierwszy post :)
-
M5 twin turbo i M7
to byla tylko podpowiedz jak zaskoczyc szanownego Dziadka :)
-
M5 twin turbo i M7
mms023 statystycznie rzecz biorac nie trzeba bylo byc swiadkiem jego smierci aby miec pewnosc, ze juz jest martwy
-
AB CUP 2007 - mój onboard!
Felix a kiedy Ty umiescisz onboarda z Olsztyna?
-
INTERIA znów krytykuje BMW
Fajnie, ze mozna ocenic ten artykul, ja dalem 1 ( mniej sie nie dalo ) ogolna ocena artykulu jak na razie to 3.14
-
Jakie opony do KJS , wyscigów płaskich ???
Wydaje mi sie, ze do rozmowy potrzebne sa minimum dwie osoby, monolog to chyba jeszcze nie jest rozmowa.